Atención a pais

Horarios de atención a nais e pais. Curso 2021/2022

2021-2022

TITORÍAS

Grupo

TITORA OU TITOR

Atención nais-pais-alumn.

1º  ESO A

 González Peón, M.ª Dolores

 MARTES 12:50-13:40 

1º ESO B

Baños Iglesias, Raquel 

 MARTES

10:50-11:40

1º ESO C

 Parajó Francos, M.ª Jesús

 LUNS

11:40-12:30 

1º ESO D

 Landeira Caamaño, Irma

 MÉRCORES

10:50-11:40

1º ESO E

Amado Souto, Sandra

 MARTES

9:40-10:30

 

 

 

 

2º ESO A

Maseda Deán, Manuel 

 MARTES

11:40-12:30 

2º ESO B

 Porto Espinosa, Margarita

 MARTES

12:50-13:40 

2º ESO C

Noya Lodeiro, M.ª Luz

 MARTES

11:40-12:30 

2º ESO D

Casas Gil, M.ª Pilar 

LUNS 

12:50-13:40

2º ESO E

 Rodríguez Reboredo, Raquel

 MARTES

 10:50-11:40

2º ESO F

Blanco Quiñoy, Xaime

VENRES

11:40-12:30 

3º ESO A

Parente Morales, Mónica 

 VENRES

 10:50-11:40

3º ESO B

Crespo Merelas, Sofía 

 MARTES

13:40-14:30 

3º ESO C

Pérez Prieto, M.ª Sonia 

VENRES 

 12:50-13:40

3º ESO D

Rodríguez Gabeiras, Noelia 

XOVES 

11:40-12:30 

3º ESO PMAR

Santidrián Arias, Víctor 

 VENRES

9:40-10:30 

4º ESO A

González Rodríguez, Óscar 

 MARTES

10:50-11:40 

4º ESO B

Ramos Castelo, J. Ismael 

 XOVES

10:50-11:40 

4º ESO C

García Bernadal, M.ª Irene 

 MÉRCORES

11:40-12:30 

1º BACH. A

 Pérez Prieto, M.ª Sonia

 VENRES

12:50-13:40 

1º BACH. B

Rodríguez Lamas, María Luisa 

 LUNS

11:40-12:30 

 1º BACH. C

Fernández Martínez, Luciano 

 MARTES

11:40-12:30 

2º BACH. A

 Puentes Chao, Antonio

 XOVES

 11:40-12:30

2º BACH. B

Durán Sánchez, Gregorio 

 MÉRCORES

 10:50-11:40

 

 

 

 

HORARIOS DE ATENCIÓN DE TODO O PROFESORADO (por dtos.)

2021-2022

Departamento

Nome prof.

Día atención

Hora atención

Bioloxía e Xeoloxía

Baños Iglesias, Raquel

MARTES

10:50-11:40

 

 

 

 

 

García Bernadal, M.ª Irene

 MÉRCORES

11:40-12:30

 

Sampedro Fernández, M.ª Nieves

 LUNS

10:50-11:40

 

 

 

 

Economía

Durán Sánchez, Gregorio

MÉRCORES  10:50-11:40

 

Painceira Díaz, Álvaro

MÉRCORES

11:40-12:30

Educación Física

Aguín Trelles, Antonio

 MÉRCORES

11:40-12:30

 

González Rodríguez, Óscar

 MARTES

10:50-11:40

 

Landeira Caamaño, Irma

 MÉRCORES

10:50-11:40

Filosofía

Baliñas Pérez, Rafael

VENRES 

11:40-12:30

Física e Química

Freire Camino, Dolores Dorinda

 MARTES

10:50-11:40

 

Parente Morales, Mónica Teresa

 VENRES

10:50-11:40

 

Varela Casal, Carlos

 XOVES

11:40-12:30

Francés

Noya Lodeiro, M.ª Luz

 MARTES

11:40-12:30

 

Rodríguez Ponseti, Margarita

 MARTES

12:50-13:40 

Grego

Amboaje López, David

 LUNS

11:40-12:30

Inglés

Calviño Rodríguez, María

MÉRCORES

12:50-13:40 

 

López Boullón, Rosa M.ª

 LUNS

11:40-12:30

 

Parajó Francos, María Jesús

 LUNS

11:40-12:30

 

Rodríguez Gabeiras, Noelia

XOVES

11:40-12:30

 

Rodríguez Lamas, María Luisa

 LUNS 11:40-12:30

 

Sande Blanco, Ana Isabel

 MARTES

11:40-12:30

Lingua Castelá

Otero Enjo, Beatriz

 VENRES

10:50-11:40

 

Patiño Mallón, Julia

 MARTES

10:50-11:40

 

Ramos Castelo, José Ismael

 MARTES

12:50-13:40 

 

Toledo Vogt, Nadia

 MARTES

12:50-13:40 

 

Varela Cambeiro,  Ana M.ª

MARTES 

12:50-13:40 

Lingua Galega

Blanco Quiñoy, Xaime

VENRES 

11:40-12:30

 

Fernández Rivas, M.ª Xosé

 LUNS

11:40-12:30 

 

Formoso Gosende, Valentina

 LUNS

 12:50-13:40

 

López Macía, Helena

 XOVES

 12:50-13:40

 

Puentes Chao, Antonio

 XOVES

11:40-12:30 

Matemáticas

Amado Souto, Sandra

 MARTES

9:40-10:30 

 

Cuesta Martín, M.ª Dolores

LUNS

12:50-13:40 

 

Diéguez Taboada, Milagros

MARTES 

12:50-13:40 

 

González Peón, Mª Dolores

MARTES 

12:50-13:40 

 

Iglesias Martínez, Isabel

 LUNS

12:50-13:40 

 

Padín Bascuas, M.ª Dolores

 LUNS

10:50-11:40

 

Prieto Cendán, Luisa

 MÉRCORES

9:40-10:30 

 

Rodríguez Reboredo, Raquel

 MARTES

 10:50-11:40

Música

Maseda Durán, Manuel

 MARTES

 11:40-12:30

 

Paredes Durán, Xoana M.ª

 MÉRCORES

10:50-11:40 

Orientación

Garabal Gómez, M.ª Carmen

 VENRES

9:40-10:30 

 

Nachawati Rego, Samer

 MÉRCORES

11:40-12:30 

Artes plásticas

Carballo Balboa, Ana

 XOVES

10:50-11:40

 

Crespo Merelas, Sofía

 MARTES

13:40-14:30 

Relixión

Magariños Riveira, Sonia

 XOVES

11:40-12:30 

Tecnoloxía

Cacabelos Romero, José Carmelo

 XOVES

 10:50-11:40

 

Pérez Prieto, M.ª Sonia

 VENRES

12:50-13:40 

 

Porto Espinosa, Margarita

 MARTES

12:50-13:40 

Xeografía e Historia

Barral Otero, M.ª Jesús

 MARTES

8:50-9:40 

 

Casas Gil, M.ª Pilar

 LUNS

12:50-13:40 

 

Docanto Laviña, M.ª Elena

 MÉRCORES

10:50-11:40 

 

Otero Iglesias, Francisco J.

MÉRCORES

10:50-11:40 

 

Santidrián Arias, Víctor

 VENRES

 9:40-10:30

Distribuir contido