Profesorado

Profesorado Curso 2021-2022

Teléfonos de atención do centro:

886 151 325: Secretaría

886 151 327: Xefatura de estudos

886 151 326: Dirección

Correo electrónico:

cep.sequelo.marin@edu.xunta.gal

 

PROFESORADO

 Titores/Titoras:

Curso  

Profesor/a Contacto (e-mail)
Ramón Pastoriza Fariña rpastoriza@edu.xunta.gal
2º A María Chamadoira Fortes mchamadoira@edu.xunta.gal
2º B Noemí Sampedro Fernández  noemisanpedro@edu.xunta.gal
Mª del Carmen Martínez Arranz martinezarranz@edu.xunta.gal

Mª del Carmen Porto Porto

José Neira Dopazo

menchi@edu.xunta.gal

joseneiradopazo@edu.xunta.gal

José Antonio Pazos Pazos

josean_767@edu.xunta.gal
6º A

Miguel Seoane Zapata

miguelfrances@edu.xunta.gal
6º B Mª Jesús Fernández Saavedra  mfsaavedra@edu.xunta.gal

 

Especialistas:

Especialidade Profesor/a Contacto (e-mail)

Lingua Inglesa

(5º e 6º)

Mª del Mar Acuña Baltasar mabaltasar@edu.xunta.gal

Lingua Inglesa

(1º a 4º)

María del Mar Gómez Fernández mariagomezfernandez@edu.xunta.gal
Educación Física

Ana Belén Mata Vidal

 bilen@edu.xunta.gal

Música Mª de las Mercedes González Leal mgleal@edu.xunta.gal
Relixión Católica Inés Durán Santiago inesduran@edu.xunta.gal
Relixión Evanxélica Tamara María Casal Malaquías  tamaracm@edu.xunta.gal
Orientación Xosé Manuel Vidal Bouzó xosevidal@edu.xunta.gal
Orientación

Rafael Martínez Martí

rmmarti@edu.xunta.gal
PT

Ruth Pedrosa Vázquez

rpedrosa@edu.xunta.gal
AL María Victoria Lerones Herrero leronesv@edu.xunta.gal
Distribuir contido

 

Pincha na mascota da Biblioteca e acede ao Blog externo

Radio Sequelo

O Sequelo na prensa

Liga Fútbol Sala

1) Clasificación. *

2) Xornadas. *

3) Equipos. *

4) Noticias. *

* Fai clic enriba de cada categoría e abrirache unha nova fiestra.