profesorado

Profesorado do curso

CURSO 2017-2018

 

DEPARTAMENTO DE BIOLOXÍA E XEOLOXÍA:

 

  1. Alonso Monte, Gonzalo
  2. Pérez Coto, Sandra
  3. Rodriguez de Bernardo, Alberte

 

DEPARTAMENTO DE ECONOMÍA:

  1. Álvarez Beneitez, Julio

 

DEPARTAMENTO DE EDUCACIÓN FÍSICA:

 

  1. Iglesias Geada, Alfonso Carlos
  2. López García, Salvador
  3. Pérez Teijero, Manuel
  4. Pinto Casas, Rodrigo
  5. Ramallal Comendeiro, Roberto

 

DEPARTAMENTO DE DEBUXO:

  1. Blanco Fernández, Mª Concepción
  2. Martín Hernández, María
  3. Porto Taboada, Antonio


EQUIPO DE DINAMIZACIÓN DA LINGUA GALEGA:

  1.  

 

DEPARTAMENTO DE FILOSOFÍA:

  1. Luna Almarza, Marcelino
  2. Soto Presas, Mª Amalia

 

DEPARTAMENTO DE FÍSICA E QUÍMICA:

 

  1. Comendeiro López, José Luis
  2. Fernández Fernández, María del Pilar

 

DEPARTAMENTO DE FORMACIÓN E ORIENTACIÓN LABORAL:

  1. Díaz García, Luis María
  2. Gonzalez Nécega, Francisco Javier

 

DEPARTAMENTO DE FRANCÉS:

  1. Ballesteros Andrade, Paula
  2. Pena Rivas, Mª Delfina

 

DEPARTAMENTO DE GREGO:

  1.  Rodríguez Díaz, Branca María

 

DEPARTAMENTO DE INGLÉS:

  1. Blanco García, Mª José
  2. García Barrio, Dolores
  3. García Basanta, Manuela
  4. Vizoso Veiga, Xoán Antón

 

DEPARTAMENTO DE LATÍN:

  1.  Rodríguez Lozano, Mari Flor

 

DEPARTAMENTO DE LINGUA CASTELÁ E LITERATURA:

  1. Carrascal Prieto, Jesús Ángel
  2. López Díaz, Mª Lorena
  3. Martín González-Nuevo, Mónica
  4. Samartino López, Elena

 

DEPARTAMENTO DE LINGUA GALEGA E LITERATURA:

  1. Cociña Cociña, Mª Carmen
  2. Fernández Expósito, Xoán Xosé
  3. Hermida Rei, Salomé

 

DEPARTAMENTO DE MATEMÁTICAS:

  1. García Cordero, Cecilia
  2. García García, José Ángel
  3. Geada Fernández, Alicia
  4. Novo Folgueira, Mª Carmen
  5. Rodríguez Moreda, Mª Lidia

 

DEPARTAMENTO DE MÚSICA:

  1. Rivero Lestón,María

 

DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN:

  1. Murado González, Benito
  2. Pérez Ramos, Mª Victoria

 

DEPARTAMENTO DE RELIXIÓN:

  1. Fernández Fernández, Simón

 

DEPARTAMENTO DE SANIDADE:

 

  1. Blanco Calvo, Moisés
  2. Fraga Otero, César
  3. Francos Rodríguez, Mª Jesús.
  4. Martínez Fernández, María José.
  5. Muiños Carballal, Manuel.
  6. Rodriguez Moreiras, Mª Eugenia.
  7. Vázquez Ouro, Margarita.
  8. Vázquez Corral, Antón.

 

DEPARTAMENTO DE TECNOLOXÍA:

  1. Pernas Villar ,Esperanza Rita
  2. Rivero González, Dolores
  3. Cuevas Allegue, Mario

 

DEPARTAMENTO DE XEOGRAFÍA E HISTORIA:

  1. Fernández Salas, Patricia Inés
  2. Nécega Rodríguez, María Teresa
  3. Pernas Oroza, Herminia

 

RESPONSABLE DE BIBLIOTECA:

  1. Soto Presas, María Amalia

 

RESPONSABLES AULA MENTOR:

  1. Luna Almarza, Marcelino
  2. Rodríguez Moreda, Mª Lidia

 

 RESPONSABLE DA FORMACIÓN EN CENTROS DE TRABALLO:

  1. Vázquez Ouro, Margarita

 

 RESPONSABLE TIC E AULAS ABALAR:

  1. Pernas Villar, Esperanza Rita
Distribuir contido