Educación física

XOGADE: CAMPO A TRAVÉS EN PUZO DO LAGO (MASIDE)

Un ano mais voltamos a Puzo do Lago (Maside) para competir na carreira de campo a través. Nesta ocasión obtivemos moitas medallas!! Estamos moi contentos!!

Velaquí a galería de imaxes https://photos.app.goo.gl/BG6bwav3JTsg7wws1

Preme na foto se queres velas directamente

Na neve

Se accedes á web dende un dispositivo móbil e non podes ver a presentación de fotos vai aquí para ver a galería:

https://picasaweb.google.com/109992637361574276605/ExcursionAndorraXanei...

 

Partidos do primeiro trimestre do torneo de Badminton

Aquí tendes o calendario de partidos do primeiro trimestre do torneo de badminton.

III TORNEO DE BADMINTON

 XOVES, 18 DE OUTUBRO (15:30 H.)

 

Real Madrid Club de Bádminton (Hugo Listón – Fernando Otero)

Tocapelotasracing (Hugo Luna – Floro González)

 

LUNS, 22 DE OUTUBRO (15:00 h.)

 

Os celtas (Xosé Pérez – Santiago Quintillán)

Los gladiadores (Abraham Hermida – Rubén López)

 

Las reinas del bádminton (Tania Hermida – Mª José Aranguren)

As margaridas (Alicia García – Alba González)

 MARTES, 23 DE OUTUBRO (15:00 h.)

 

Los murciélagos de Piñor (Carla Cibeira – Alex Fernández)

Saturno (Andrea Vázquez – Raúl Gallego)

 

Os galegos (Fabio Palmou – Laura de Manuel)

Os ceenses (Sandra Pérez – Hugo López)

 MÉRCORES, 24 DE OUTUBRO (15:00 h.)

 

Os celtas (Xosé Pérez – Santiago Quintillán)

Los murciélagos de Piñor (Carla Cibeira – Álex Fernández)

 

X-Woman (Irene Vázquez – Loli González)

Os Invencibles (Diego Pousa – Miguel Ángel Lozano)

 XOVES, 25 DE OUTUBRO

 

Real Madrid Club de Bádminton (Hugo Listón – Fernando Otero)

Tocapelotasracing (Hugo Luna – Floro González)

 LUNS, 29 DE OUTUBRO

 

Las reinas del bádminton (Tania Hermida – Mª José Aranguren)

Os galegos (Fabio Palmou – Laura de Manuel)

 

Os Otero (Pablo Otero – Santiago Otero)

Os ceenses (Sandra Pérez – Hugo López)

 MARTES, 30 DE OUTUBRO

 

Os galegos (Fabio Palmou – Laura de Manuel)

As margaridas (Alicia García – Alba González)

 

Os gladiadores (Abraham Hermida – Rubén López)

As panadeiras (Saleta Vázquez – Nieves Calviño)

 MÉRCORES, 31 DE OUTUBRO

 

T 12 (Yoana Rodríguez – Lorena Álvarez )

Novacarreira SA (Iván Casado – Aarón Iglesias)

 LUNS, 5 DE NOVEMBRO

 

Os murciélagos (Carla Cibeira – Alejandro Fernández)

Os gladiadores (Abraham Hermida – Rubén López)

 

Sempre motivadas (Alba Novoa – Antía Nogueira)

X-Woman (Irene Vázquez – Loli González)

 MARTES, 6 DE NOVEMBRO

 

Real Madrid (Hugo Listón – Fernando Otero)

Profes (Julio/Requejo – Gonzalo/Castor)

 MÉRCORES, 7 DE NOVEMBRO

 

The Best (Yanela Abrigo – Cristina Cuñarro)

Las Álvarez (Carlota Álvarez – Andrea Álvarez)

 XOVES, 8 DE NOVEMBRO

 

Os celtas (Xosé Pérez – Santiago Quintillán)

Saturno (Andrea Vázquez – Raúl Gallego)

 

Os invencibles (Miguel A. Lozano – Diego Pousa)

Seals Team Six (Alejandro Crespo – Álvaro Fernández)

  LUNS, 26 DE NOVEMBRO (15:30 h.)

 

Las Álvarez (Carlota Álvarez – Andrea Álvarez)

Os invencibles (Diego Pousa – Miguel Ángel Lozano)

  MARTES, 27 DE NOVEMBRO (15:30 h.)

 

Fumega Plumas (Christian Cibeira – Álvaro Suárez)

Novacarreira (Iván Casado – Aarón Iglesias)

LUNS, 3 DE DECEMBRO

 

Os gladiadores (Abraham Hermida – Rubén López)

Saturno (Andrea Vázquez – Raúl Gallego)

 

The Best (Yanela Abrigo – Cristina Cuñarro)

X-Woman (Irene Vázquez – Loli González)

  MARTES, 4 DE DECEMBRO

 

Os Ceenses (Sandra Pérez – Hugo López)

As margaridas (Alicia García – Alba González)

 

T12 (Yoana Rodríguez – Lorena Álvarez)

Tocapelotasracing (Hugo Luna – Floro González)

 MÉRCORES, 5 DE DECEMBRO

 

Novacarreira (Iván Casado – Aarón Iglesias)

Profes (Gonzalo/Castor – Julio/Requejo)

  LUNS, 10 DE DECEMBRO

 

Os Otero (Pablo Otero – Santiago Otero)

Os galegos (Fabio Palmou – Laura de Manuel)

  MARTES, 11 DE DECEMBRO

 

The Best (Yanela Abrigo – Cristina Cuñarro)

Sempre motivadas (Antía Nogueira – Alba Novoa)

 MÉRCORES, 12 DE DECEMBRO

 

Os fumegaplumas (Christian Cibeira – Alvaro Suarez)

Profes (Gonzalo/Castor – Julio/Requejo)

 XOVES, 13 DE DECEMBRO

 

X-Woman (Irene Vázquez – Loli González)

Seals Team Six (Alejandro Crespo – Alvaro Fernández)

 LUNS, 17 DE DECEMBRO

 

Tocapelotasracing (Hugo Luna – Floro Gonzalez)

Os fumegaplumas (Christian Cibeira – Alvaro Suarez)

 MARTES, 18 DE DECEMBRO

 

The Best (Yanela Abrigo – Cristina Cuñarro)

Os invencibles (Diego Pousa – Miguel Ángel Lozano)

 MÉRCORES, 19 DE DECEMBRO

 

Real Madrid (Hugo Listón – Fernando Otero)

T12 (Yoana Rodríguez – Lorena Álvarez)

 XOVES, 20 DE DECEMBRO

 

Novacarreira (Iván Casado – Aarón Iglesias)

Tocapelotasracing (Hugo Luna – Floro González)

 

 

 

 

Equipos do torneo de badminton

Aquí tendes a relación de equipos que participan na edición 2012-2013 do noso torneo de badminton. Moita sorte a todos.

GRUPOS 1ª FASE

GRUPO A

Os celtas (Xosé Pérez (5º) – Santiago Quintillán (5º))

Los gladiadores (Abraham Hermida (6º) – Rubén López (6º))

Los murciélagos de Piñor (Carla Cibeira (5º) – Alejandro Fernández (5º))

Saturno (Andrea Vázquez (5º) – Raúl Gallego (5º))

As panadeiras (Saleta Vázquez (6º) – Nieves Calviño (1º ESO))

GRUPO B

Os Otero (Pablo Otero (5º) – Santiago Otero (1º ESO))

Os Ceenses (Sandra Pérez (2º ESO) – Hugo López (6º))

Las reinas del bádminton (Tania Hermida (6º) – María José Aranguren (6º))

Os galegos (Fabio Palmou (5º) – Laura de Manuel (5º))

As margaridas (Alicia García (5º) – Alba González (5º))

GRUPO C

The best (Yanela Abrigo (2º ESO) – Cristina Cuñarro (3º ESO))

Las Álvarez (Carlota Álvarez (1º ESO) – Andrea Álvarez (1º ESO))

X-Woman (Irene Vázquez (2º ESO) – Loli González (4º ESO))

Os invencibles (Diego Pousa (2º ESO) – Miguel Ángel Lozano (2º ESO))

Seals Team Six (Alejandro Crespo (2º ESO) – Álvaro Fernández (2º ESO))

Sempre motivadas (Antía Nogueira (4º ESO) – Alba Nóvoa (4º ESO))

GRUPO D

Real Madrid Club de Bádminton (Hugo Listón (2º ESO) – Fernando Otero (1º ESO))

T 12 (Yoana Rodríguez (2º ESO) – Lorena Álvarez (4º ESO))

Novacarreira SA (Iván Casado (2º ESO) – Aarón Iglesias (2º ESO))

Tocapelotasracing (Hugo Luna (2º ESO) – Floro González (2º ESO))

Os Fumegaplumas (Christian Cibeira (4º ESO) – Álvaro Suárez (4º ESO))

Profes (Gonzalo/Castor – Julio Requejo)

Distribuir contido