Profesorado

Horario de atención a Pais e Nais

 

PROFESOR/A

DÍA E HORA

TITOR/A

Abalde García, Anxo

Mércores de 12:00 a 12:50

 

Abilleira Sanmartín, Xosé

Venres de 10:40 a 11:30

 

Alonso Suárez, Juan Ignacio

Venres de 9:50 a 10:40

4º ESO B

Barros Abalde, Adrián

Xoves de 12:50 a 13:40

3º ESO A

Berciano Valderrey, Baltasar

Xoves de 10:40 a 11:30

 

Bernedo Álvarez, Marcial

Martes de 9:50 a 10:40

 

Boente Cima, María Concepción

Martes de 10:40 a 11:30

 

Cereixo Silva, María Amparo

Venres de 12:00 a 12:50

 

Costas Senra, María Emilia

Luns de 10:40 a 11:30

2º ESO C

Cuntín García, María Isabel

Venres de 9:50 a 10:40

2º BACH

Domínguez Portela, M. Soraya

Mércores de 10:40 a 11:30

 

Estévez Vázquez, Dositeo Eduardo

Xoves de 13:40 a 14:30

2º FB

Fernández Ferreiro, Paula

Xoves de 10:40 a 11:30

 

Ferreiro Fernández, Esther

Venres de 10:40 a 11:30

 

Galván Bretaña, M. Dolores

Venres de 09:00 a 09:50

 

García Casla, Agustín Miguel

Luns de 10:40 a 11:30

 

Giráldez Rivero, M. Carmen

Martes de 10:40 a 11:30

3º ESO C

Gómez Pardo, M. Rosa

Venres de 09:50 a 10:40

 

González Hernández, Sonia

Martes de 12:50 a 13:40

 

González Martínez, María Consuelo

Venres de 10:40 a 11:30 e de 12:00 a 12:50

2º ESO A

Jorge Estévez, María Belén

Xoves de 12:00 a 12:50 e venres de 10:40 a 11:30

2º ESO B

López Rodríguez, Nuria

Martes de 12:00 a 12:50

 

Lorenzo Sayáns, Silvia

Martes de 10:40 a 11:30

 

Lourido Gómez, Susana

Luns de 12:50 a 13:40

 

Otero Areán, M. Jesús

Mércores e xoves de 11:30 a 12:00

Venres de 11:30 a 12:10

 

Páramo Rodríguez, José Manuel

Martes de 12:50 a 13:40

 

Pereira Ortega, María del Pilar

Martes de 10:40 a 11:30 e xoves de 10:40 a 11:30

1º ESO A

Pérez Álvarez, Rosa

Luns de 12:00 a 12:50

 

Pérez González, Uxía

Venres de 9:50 a 10:40

4º ESO A

Pérez Lloves, Yolanda

Luns de 10:40 a 11:30

 

Rey López, Marta

Martes de 12:00 a 12:50

2º CM

Ricón Rodríguez, Antonio

Xoves de 9:50 a 10:40

1º FB

Rodríguez Rivera, José Antonio

Venres de 10:40 a 11:30

 

Sánchez Corral, José Francisco

Xoves de 12:00 a 12:50

1º CM

Santos Barroso, Montserrat

Martes de 13:40 a 14:30

 

Serrano Rodríguez, Ángeles

Luns de 10:40 a 11:30

3º ESO B

Sousa Álvarez, María Antonia

Xoves de 12:00 a 12:50

1º BACH

Tombo Nespereira, Jorge

Martes de 9:50 a 10:40 e xoves de 12:50 a 13:40

1º ESO B

Trigo Trigo, Sandra M.

Mércores de 09:50 a 10:40