Equipos docentes

Curso 2020-2021

 1.COORDINACIÓN PEDAGÓXICA

 

 Etapa/Ciclo                                                             Coordinador/a

 Ed. Infantil                                                 Iria Martín Souto

 1º e 2º de Primaria                                     Ángela Alonso Pose

 3º e 4º de Primaria                                     Mª Concepción Varela Fernández

 5º e 6º de Primaria                                     Carlota Subiela García                                          

  Outros: Director, Orientador, Coordinadora do E.D.L.G., Xefa de Estudos, PT, AL, Coord de Biblioteca e coord de Extraescolares

2. EQUIPO DE NORMALIZACIÓN LINGÜISTICA

    Etapa/Ciclo                                                       Coordinador/a

    Coordinador do Equipo                               Mª Beatriz Doval Pociña

    2º Ciclo Infantil                                   Mª Beatriz Doval Pociña

                                                             Mar Polo Fernández

                                                             Tatiana Rey Botana

                                                             Fátima Gómez Vázquez

    1º e 2º de Primaria                           Ana Roca Deibe

                                                          

    3º e 4º de  Primaria                        Soledad Garrido Fariña

                                                         Jimena García Devesa

                                                         Paz Roca Casanova

                                                         Mª Hortensia Hermidas Pedreira                                                         

    5º e 6º de Primaria                         Lucía Yáñez Santos

                                                         Iria Ferreiro vázquez

                                                            

    

3. EQUIPO DE ACTIVIDADES EXTRAESCOLARES

    Etapa/Ciclo                                                       Coordinador/a

    Coordinador do Equipo                                 Juan Vicente González

    2º  Ciclo Infantil                                   Cristina Parrado Rodríguez e Begoña Buján Núñez

    1º e 2º de Primaria                               Mª Concepción Viqueira Castro

    3º e 4º de Primaria                              Juan Fco. Vicente

    5º e 6º de Primaria                              Diana Coira e Carolina Valeiro

    Xefa de Estudos                                   Soledad Garrido Fariña

4. EQUIPO DE BIBLIOTECA

Coordinadora: Mª Dolores Mantiñán Loureiro

Infantil:  Eva Fariñas Pérez

            Mª Jesús Vázquez Nolasco

            Mª Rosario Iglesias Méndez

            Iria Martín Souto

1º e 2º Primaria:  Mª Dolores Mantiñán Loureiro

                           Mª Carmen Agra Barreiro

                           Mª Dolores Gil Calvo

3º e 4º Primaria: Silvia Sánchez Bascoy

                           Mª Luz Vázquez Miramontes

5º e 6º Primaria: Mª Dolores Bellón Concheiro

                           Miriam Suárez Varela

                           Benjamín Prieto Ballestín

 

5. EQUIPOS DOCENTES 

    Educación Infantil                         

          Coordinadora: Iria Martín Souto

          Reunións: Segundo luns lectivo do mes

   1º e 2º de Primaria

          Coordinadora: Ángela Pose Alonso

          Reunións: Segundo luns lectivo do mes

   3º e 4º de Primaria

          Coordinadora: Mª Concepción Varela Fernández

          Reunións: Segundo luns lectivo do mes

   5º e 6º de Primaria

          Coordinadora:  Carlota Subiela García

          Reunións: Segundo luns lectivo do mes

Powered by Drupal - Design by artinet