Curso 2019-2020

 1.COORDINACIÓN PEDAGÓXICA

 

 Etapa/Ciclo                                                             Coordinador/a

 Ed. Infantil                                                  Mª Begoña Buján Núñez

 1º e 2º de Primaria                                     Sara Rodríguez Pereiro

 3º e 4º de Primaria                                     Silvia Sánchez Bascoy     

 5º e 6º de Primaria                                     Carlota Subiela García                                          

  Outros: Director, Orientador, Coordinadora do E.D.L.G., Xefa de Estudos, PT, AL, Coord de Biblioteca e coord de Extraescolares

2. EQUIPO DE NORMALIZACIÓN LINGÜISTICA

    Etapa/Ciclo                                                       Coordinador/a

    Coordinador do Equipo                               Mª Beatriz Doval Pociña

    2º Ciclo Infantil                                   Mª Beatriz Doval Pociña

                                                           Mar Polo Fernández

    1º e 2º de Primaria                         Sara Rodríguez Pereiro

                                                           Lola Hermidas Pedreira

    3º e 4º de  Primaria                        Soledad Garrido Fariña

                                                           Jimena García Devesa                                                          

    5º e 6º de Primaria                         Cristina Sáez Cazallas

                                                            

    

3. EQUIPO DE ACTIVIDADES EXTRAESCOLARES

    Etapa/Ciclo                                                       Coordinador/a

    Coordinador do Equipo                                 Juan Vicente González

    2º  Ciclo Infantil                                   Begoña Buján e Ana Roca

    1º e 2º de Primaria                               Juan Vicente González e Virginia Pato

    3º e 4º de Primaria                               Benjamín Prieto Ballestín e Paz Roca

    5º e 6º de Primaria                               Mª Carmen López Maquieira e Carlota Subiela

    Xefa de Estudos                                   Soledad Garrido Fariña

4. EQUIPO DE BIBLIOTECA

Coordinadora: Mª Dolores Mantiñán Loureiro

Infantil:  Eva Fariñas

            Mª Jesús Vázquez Nolasco

            Mª Rosario Iglesias

1º e 2º Primaria:  Mª Dolores Mantiñán Loureiro

                            Mª Isabel Fariñas

3º e 4º Primaria: Silvia Sánchez Bascoy

                           Mónica Lista Becerra

5º e 6º Primaria: Mª Dolores Bellón Concheiro

                           Miriam Suárez Varela

 

5. EQUIPOS DOCENTES 

    Educación Infantil                         

          Coordinadora: Mª Begoña Buján Núñez

          Reunións: Segundo luns lectivo do mes

   1º e 2º de Primaria

          Coordinadora: Sara Rodríguez Pereiro

          Reunións: Segundo luns lectivo do mes

   3º e 4º de Primaria

          Coordinadora: Silvia Sánchez Bascoy

          Reunións: Segundo luns lectivo do mes

   5º e 6º de Primaria

          Coordinadora:  Mª Carmen López Maquieira

          Reunións: Segundo luns lectivo do mes

Powered by Drupal - Design by artinet