try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%

Profesorado

PROFESORADO DO CENTRO CURSO ESCOLAR 2018_2019

PROOFESORADO POR DEPARTAMENTOS

Administración

  1. García Martínez, Blanca
  2. González Iglesias, Ángeles
  3. Gutiérrez Roger, Beatriz María (Coordinadora)
  4. Martínez Fernández, Elena
  5. Muñoz Ibernón, Juana Rosa
  6. Panadero Piñeiro, Rubén
  7. Rios Pereiro, Susana
  8. Sánchez Rodríguez, María Rosa

Artes plásticas

  1. Iglesias Vázquez, María José (Coordinadora)

Ciencias naturais

  1. Arranz Martín, Laura
  2. Freijedo Pérez, Marta María (Coordinadora)
  3. López Prada, María Inmaculada
  4. Zapatero Artacho, María

Comercio e Marketing

  1. Ferreiro Álvarez, Javier
  2. Geada Pardeiro, Antonio
  3. González García, Jorge
  4. Ordóñez Puime, Amnador (Coordinador)
  5. Pazos Vidal, María Encarnación
  6. Pérez Álvarez, Sonia

Economía

  1. Carballo Meira, Fernando (Coordinador)

Educación física e deportiva

  1. Fernández Naveira, Ana (Coordinadora)
  2. Muñoz Rama, Félix Andrés

Electricidade e Electrónica

  1. Ameijeiras Vázquez, Ricardo
  2. Álvarez Domínguez, JuanManuel
  3. Araújo Pérez, Aquilino
  4. Carballal Gómez, José 
  5. Ínsua Patiño, Mónica
  6. Martínez Rincón, Carlos
  7. Méndez Rivero, Antonio (Coordinador)
  8. Rey Barreiro, Teresa de Jesús

Filosofía

  1. Calviño Baltar, María Virginia (Coordinadora)

Física e química

  1. Ojea González, Marcos
  2. Veiguela Fuentes, Marcelino José (Coordinador)

Formación e orientación laboral

  1. Meixús Filgueira, María Dolores (Coordinadora)

Francés

  1. Urceira Garrido, Adelaida (Coordinadora)

Grego

  1. Martínez Rodríguez, Rubén (Coordinador)

Inglés

  1. Álvarez Estévez, Luis
  2. Comesaña Casal, Guillermo
  3. García Arias, María Jesus
  4. González Chicote, Laura
  5. Lalín García, Olga María (Coordinadora)
  6. Picos Peliquín, Secundino
  7. Rodríguez de Diego, Ruth
  8. Villar Castro, María

Lingua castelá e literatura

  1. Aguilar García, Ana Luz (Coordinadora)
  2. Fernandes Correa, Patricia
  3. Martínez Philippon, Andrea
  4. Vieito Álvarez, Ana Belén

Lingua galega e literatura

  1. Castro Martínez, Francisca Raquel
  2. Domínguez Portela, María Soraya
  3. García Represas, Delio (Coordinador)
  4. Iglesias Rodríguez, Laura
  5. Rodríguez da Torre, Matías
  6. Rodríguez Parada, Raquel

Matemáticas

  1. Álvarez Estévez, María Teresa
  2. Castro Núñez, Ana María
  3. Estévez Carrera, Inés
  4. González Andelo, Pilar
  5. López Almarza, Pedro
  6. Rábade Álvarez, Alba
  7. Santiago Paz, Miguel (Coordinador)

Música

  1. Barros Alfaro, David (Coordinador)

Orientación

  1. Perdiguero Lago, Ana
  2. Teijeira Bautista, María Asunción (Coordinadora)
  3. Veiga García, Marta

Relixión

  1. Salgueiro Martínez, María Fernanda (Coordinadora)

Tecnoloxía

  1. Faiña Puig, Antonio
  2. Longa Portabales, Arturo
  3. Santaolalla Bejarano, Raquel (Coordinadora)
  4. Silva Tubío, Xosé Antón

Xeografía e historia

  1. García Fernández, Victorino
  2. González Puga, María Isabel
  3. González-Carreró Fojón, María Carmen
  4. Saco Fernández, María Isabel (Coordinadora)

Distribuir contido