Skip to Content

Organigrama e documentos, Consello escolar, Profesorado, 2º Ciclo Educación Infantil, 1º Ciclo Educación Primaria, 2º Ciclo Educación Primaria, 3º Ciclo Educación Primaria, Especialidades, Documentos organizativos

ORGANIGRAMA

Organigrama

 

 

 

 

DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN

DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN
Audición e Linguaxe Mª Boado Valiño
Gloria Gómez Edreira
Pedagoxía Terapéutica

Mª Jesús López Vila

Rafael Sánchez Veiga (Substituto)

Mª Paloma Fraga Couceiro
Ana Mª Novo Cienfuegos
Pedagoxía Terapéutica (Aula Educación Especial)

Sabela Suárez González-Sierra

David Diéguez Souto (Substituto)

Orientadora Mª Montserrat Rodríguez Martínez

ESPECIALIDADES

ESPECIALIDADES
Apoio Educación Infantil Mª Pilar Pérez Álvarez
Mª Isabel Rodríguez López
Ana Fernández Conde
Educación Física José Manuel García Yanes
Diego Alejandro López Rodríguez
Carlos Vicente Couceiro Tenreiro
Lingua Estranxeira (Inglés) Mª Carmen Roel Rodríguez
Mª Carmen Vázquez Casanova
Rosa Mª Fernández Sánchez
Educación Musical Mª Nieves Villar Garrote
Pedro de Uña Álvarez
Relixión Católica Mª José Lago Petisco
Susana Doval Rodríguez
Relixión Evanxélica Hilda Ramos Vázquez

TITORÍA DO TERCEIRO CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

TITORÍAS DO 3º CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA
5ºA Manuel Ángel González Seoane
5ºB José Manuel Robles Sobrino
5ºC Alejandra Ledo Cereijo
6ºA Mª Concepción García Diéguez
6ºB Antonio Castiñeira Vázquez
6ºC Aránzazu Cotelo Vázquez

TITORÍAS DO SEGUNDO CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

TITORÍAS DO 2º CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA
3ºA Salvador Espiñeira Riveiros
3ºB Manuela Labandeira Vázquez
3ºC Estrella Guillán García
4ºA Horacio Vázquez Boedo
4ºB Mª Carmen Mera Ben 
4ºC Raquel López Manteiga

TITORÍAS DO PRIMEIRO CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

TITORÍAS DO 1º CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA
1ºA Mª Luisa Domínguez Pérez
1ºB Marta Susana Bran Viña
1ºC María Luz García Alvarellos
2ºA Dolores Isabel González Ferreiro
2ºB María José Álvarez Devesa
2ºC Mª Dolores Zurita San Millán

TITORÍAS DO 2º CICLO DE EDUCACIÓN INFANTIL

TITORÍAS DO 2º CICLO DE EDUCACIÓN INFANTIL
Infantil 4ºA Ana Mª Campos Ferro
Infantil 4ºB Eva Mª Carneiro Lobagueira
Infantil 4ºC Sandra Mª Cubeiro López
Infantil 5ºA Mª Eugenia Suárez González-Vallés
Infantil 5ºB Mª Aurora Candal Miranda
Infantil 5ºC Antía de la Fuente Cenamor
Infantil 6ºA Mª Victoria Mantiñán Canzobre
Infantil 6ºB Mar Santiago Arca
Infantil 6ºC Mª Josefa Fernández Santiso

COMPOSICIÓN CONSELLO ESCOLAR

 

 SECTOR

 CARGO

 NOME E APELIDOS

 E-MAIL

 EQUIPO DIRECTIVO

 DIRECTOR

 José Manuel García Yanes

 ceip.emilia.pardo.corunha@edu.xunta.es

 XEFA DE ESTUDIOS

 Mª Concepción García Diéguez

 SECRETARIO

 Antonio Castiñeira Vázquez

 PROFESORADO     

 TITORA

 María Luisa Domínguez Pérez

     

 ESPECIALISTA

 Rosa Mª Fernández Sánchez

 TITORA

 Raquel López Manteiga

 ESPECIALISTA

 María Isabel Rodríguez López

 ESPECIALISTA

 Mª Carmen Vázquez Casanova

 PAIS / NAIS     

 NAI

 Nuria Benito Gutiérrez

    

 PAI

 Isaac Manuel González Gutiérrez

 NAI

 Miriam Rodríguez Garrapucho

 NAI

 Ana María Vázquez Fernández

 REPRESENTANTE ANPA

 Eva González Souto

milnenos@gmail.com

 PERSOAL NON DOCENTE

 CONSERXE

 Marina Lorenzo Fernández

 

 PERSOAL ATENCIÓN    COMPLEMENTARIA 

 COIDADORA

 Mery Eliana Aliaga Bonilla

 

 REPRESENTANTE MUNICIPAL

 TÉCNICO MUNICIPAL

 Mª José Mouriño Sánchez

 

Distribuir contido


by Dr. Radut