Organigrama e documentos, Consello escolar, 2º Ciclo Educación Infantil, 1º Ciclo Educación Primaria, 2º Ciclo Educación Primaria, 3º Ciclo Educación Primaria, Especialidades, Documentos organizativos

Poema de Xela Arias

Un adianto á celebración das Letras Galegas con dous poemas de Xela Arias: Todos os bebés son tú e Ninguén coma ti dis ma-ma-má coa voz de Lorena Ares e Carlos García e fotos do alumnado de 4º C do noso centro en colaboración co Seminario de Galán.

 

COMPOSICIÓN DAS COMISIÓNS NO CONSELLO ESCOLAR: BIBLIOTECA, CONVIVENCIA, ECONÓMICA.

Logo da renovación parcial efectuada no seno do consello escolar deste centro, a composición das diferentes comisións constituidas no seno do mesmo é a seguinte:

Sector  Biblioteca
Presidente do consello escolar Mª Aurora Candal Miranda
Xefa de Estudios  Mª Concepción García Diéguez
Profesorado  Mª Dolores Zurita San Millán
Pais/Nais  Ruth López Durango
ANPA Milnen@s  Eva González Souto
Concello  Mercedes López Carneiro
Coordinador biblioteca escolar  Diego López Rodríguez
Biblioteca Municipal de Los Rosales  Milagrosa Carro  Riveiro

 

Sector  Convivencia
Director  Mª Aurora Candal Miranda
Xefa de Estudios  Mª Concepción García Diéguez
Profesorado  Mª Montserrat Rodríguez Martínez 
Pais/Nais  Miriam Rodríguez Garrapucho
Persoal de Administración e Servizos  Marina Lorenzo Fernández
   

 

Sector  Económica
Director  Mª Aurora Candal Miranda
Secretario  Antonio Castiñeira Vázquez
Profesorado  Mª Isabel Rodríguez López
Pais/Nais  José Luis Fernández Gallego

TITORÍA DO TERCEIRO CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

TITORÍAS DO 3º CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA
5ºA José Manuel Robles Sobrino
5ºB Raquel López Manteiga
5ºC María José Álvarez Devesa
5ºD Manuel Ángel González Seoane
6ºA Mª Concepción García Diéguez
6ºB Antonio Castiñeira Vázquez
6ºC María Pilar Muñoz Lagarón

 

 

 

TITORÍAS DO SEGUNDO CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

TITORÍAS DO 2º CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA
3ºA Salvador Espiñeira Riveiros
3ºB Manuela Labandeira Vázquez
3ºC Estrella Guillán García
4ºA Horacio Vázquez Boedo
4ºB Mª Carmen Mera Ben/Karina Vázquez Gil
4ºC María Luisa Domínguez Pérez

 

 

TITORÍAS DO PRIMEIRO CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

TITORÍAS DO 1º CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA
1ºA Dolores Isabel González Ferreiro
1ºB  Noelia Muriano Pavón
1ºC Marta Susana Bran Viña
2ºA Paula Martínez Soto
2ºB Francisco Guitián Valeiro
2ºC Mª Dolores Zurita San Millán

 

 

TITORÍAS DO 2º CICLO DE EDUCACIÓN INFANTIL

TITORÍAS DO 2º CICLO DE EDUCACIÓN INFANTIL
Infantil 4ºA Mª Eugenia Suárez González-Vallés
Infantil 4ºB Ana Fernández Conde
Infantil 4ºC Antía de la Fuente Cenamor
Infantil 5ºA Mª Victoria Mantiñán Canzobre
Infantil 5ºB Mar Santiago Arca
Infantil 5ºC Mª Josefa Fernández Santiso
Infantil 6ºA Ana María Campos Ferro
Infantil 6ºB Eva Mª Carneiro Lobagueira
Infantil 6ºC María Teresa Otero Fernández

 

 

COMPOSICIÓN CONSELLO ESCOLAR

 

 SECTOR

 CARGO

 NOME E APELIDOS

 E-MAIL

 EQUIPO DIRECTIVO

 DIRECTORA

 Mª Aurora Candal Miranda

 ceip.emilia.pardo.corunha@edu.xunta.es

 XEFA DE ESTUDIOS

 Mª Concepción García Diéguez

 SECRETARIO

 Antonio Castiñeira Vázquez

 PROFESORADO     

 TITORA

 María Luisa Domínguez    Pérez

     

 TITORA

 Dolores Isabel González Ferreiro

 TITORA

 Raquel López Manteiga

 ESPECIALISTA

 María Isabel Rodríguez López

 TITORA

 Mª Dolores Zurita San Millán

 PAIS / NAIS     

 PAI

 José Luis Fernández Gallego

    

 PAI

 Isaac Manuel González Gutiérrez

 NAI

 Ruth López Durango

 NAI

 Miriam Rodríguez Garrapucho

 REPRESENTANTE ANPA

 Eva González Souto

milnenos@gmail.com

 PERSOAL NON DOCENTE

 CONSERXE

 Marina Lorenzo Fernández

 

 PERSOAL ATENCIÓN    COMPLEMENTARIA 

 COIDADORA

 Mery Eliana Aliaga Bonilla

 

 REPRESENTANTE

MUNICIPAL

 TÉCNICO MUNICIPAL

 Mercedes López Carneiro

 

Distribuir contido