Skip to Content

Dirección, Profesorado, Persoal non docente, Consello Escolar, CCP, Titorías, Grupos de Traballo

CURSO 2018-2019

 Persoal non docente

 
 Persoal de limpeza
 Barreiro Martínez, Emilia
 Bestilleiro Ferreiro, Inocencia
 Rey Saavedra, Juan Antonio
 Conserxes
 Gil Gil, Jaime Ramón
 Saavedra Sánchez, Jesús
 
 Administrativo
 Reiriz Vargas, Juan Ángel
 

Grupos de dinamización

 

 2018-2019 

Coordinador/a

 
Normalización Lingüística Irene de Concepción Fernández
Biblioteca Carmen Suárez López
Convivencia Vanessa García Calvo
Programas Internacionais José Manuel Viñas Diéguez
Proxecto Abalar-T.I.C. Luis Adolfo Couceiro Herrero
   

Titorías 2018-2019

 

Titores/as no curso 2018-2019 

Grupo  profesorado horario de visita 
     
1º ESO A  Irene de Concepción Fernández  
1º ESO B Francisco García Carracedo
 
1º ESO C Lorena del Palacio Rodríguez
 
2º ESO A Ana Rey Kochinke
 
2º ESO B  María Rey Criado
 
2º ESO C  María Isabel Parada Pereira  
3º ESO A Inmaculada Otero Varela
 
3º ESO B Mª Dolores Martínez Rodríguez
 
3º ESO C
José Antonio Barbeito Martínez
 
4º ESO A  Ramón Barreiro Pimentel  
4º ESO B Carlos Balado Sáez de Viterí  
4º ESO C Ricardo Rodríguez Portela  
1º BAC A José Luis Villar Piñeiro
 
1º BAC B Inmaculada Castro López
 
2º BAC A  César Docanto López
 
2º BAC B  Beatriz Parga Massa
 
2º BAC C Mercedes Alvez Moreno
 
 

Comisión de Coordenación Pedagóxica

 

CURSO 2018-2019

Álvarez López, Mª Luisa

Alves Moreno, Mercedes

Balado Sáez de Viteri, Carlos

Blanco Blanco, José Mª

Concepción Fernández, Irene de

Couceiro Herrero, Luis Adolfo

Crespo Romeo, Marta

Díaz Gómez, Aniana

Fernández Álvarez, Silvia T.

 Fernández Pérez, Mª Elvira

Freire Pintor, Mª del Carmen

 García Calvo, Vanessa

López Lugilde, Mª José

Martínez Debén, Mª José

Mosquera Castro, María

 Mosquera Rivas, Marta

Parga Massa, Beatriz

Pérez Torres, Ruth

Respino Souto, Ana Beatriz

Roo Castro, Silvia

Rúa López, Marta

Sánchez García, José Angel

Suárez López, Carmen Mª

Vázquez Moure, Consuelo

 

Consello escolar

 2018-2019 

 
Representantes do alumnado
Moar Botana, Sergio
Rubalcaba Herrero, Anxo
Sánchez Souto, Raquel
Santiso Gregori, Paula
 
Representantes dos pais e nais
López Cruz, Mª Aurora
Puig Pérez, Paula
 Barreiro Martínez, Emilia (ANPA)
 
Representante do Concello
Vázquez Soto, Josefa
 
Representantes do profesorado
Alves Moreno, Mª Mercedes
Blanco Blanco, José María
Martínez Debén, María José
Roo Castro,Silvia
 Mosquera Rivas, Marta
Rúa López, Marta
Vázquez Moure, Mª Consuelo
 
Representante do persoal non docente
Reiriz Vargas, Juan
 
Membros da dirección
Mosquera Castro, María (Directora)
López Lugilde, Mª José (Xefa de Estudos)
Díaz Gómez, Aniana (Secretaria)
 
Distribuir contido


by Dr. Radut