Skip to Content

Dirección, Profesorado, Persoal non docente, Consello Escolar, CCP, Titorías, Grupos de Traballo

CURSO 2017-2018

 Persoal non docente

 
 Persoal de limpeza
 Barreiro Martínez, Emilia
 Bestilleiro Ferreiro, Inocencia
 Rey Saavedra, Juan Antonio
 Conserxes
 Gil Gil, Jaime Ramón
 Saavedra Sánchez, Jesús
 
 Administrativo
 Reiriz Vargas, Juan Ángel
 

Grupos de dinamización

 

 2017-2018

Coordinador/a

 
Normalización Lingüística Vanesa García Calvo
Biblioteca Carmen Suárez
Convivencia Mº José López Lugilde
Programas Internacionais José Manuel Viñas
Proxecto Abalar-T.I.C. Xoán Díaz García
   

Titorías 2017-2018

 

Titores/as no curso 2017-2018

Grupo  profesorado horario de visita 
     
1º ESO A  María Dolores García Parada  mércores 9:20 a 10:10
1º ESO B  Silvia Lugilde Bermúdez
venres 12:30 a 13:20
1º ESO C  María Rey Criado
xoves 11:20 a 12:10
2º ESO A  Inmaculada Castro López
mércores 10:30 a 11:20
2º ESO B  Sonia Gómez Castro
luns 9:20 a 10:10
2º ESO C  Antía López Funcasta martes 11.20 a 12:10
3º ESO A  Francisco Neira Ramos
mércores 11:20 a 12:10
3º ESO B  Ruth Pérez Torres
luns 11:20 a 12:10
3º ESO C
 Marta Rúa López
 luns 9:20 a 10:10
4º ESO A  Ramón Barreiro Pimentel mércores 10:30 a 11:20
4º ESO B  Felisa Soto Rego xoves 10:30 a 11:20
1º BAC A  María Dolores Martínez
mércores 11:20 a 12:10
1º BAC B  Chelo Vázquez Moure
martes  11:20 a 12:10
1º BAC C  Alfredo Martínez Pérez
xoves 10:30 a 11:20
2º BAC A  Mercedes Alves Moreno
venres 11:20 a 12:10
2º BAC B  Carmen Suárez López
 martes 12.30 a 13:20
2º BAC C  José Antonio Barbeito
Luns 11:20 a 12:10
 

Comisión de Coordenación Pedagóxica

 

CURSO 2017-2018

Álvarez López, Mª Luisa

Alves Moreno, Mercedes

Balado Sáez de Viteri, Carlos

Blanco Blanco, José María

Couceiro Herrero, Luis Adolfo

Crespo Romeo, Marta

Crujeiras Lustres, María José

Díaz Gómez, Aniana

Docanto Vázquez, César

Fernández Álvarez, Silvia T.

 Fernández Pérez, Mª Elvira

Freire Pintor, Mª del Carmen

 García Calvo, Vanessa

Martínez Debén, Mª José

Mosquera Castro, María

 Mosquera Rivas, Marta

Pérez Torres, Ruth

Respino Souto, Ana Beatriz

Roo Castro, Silvia

Sánchez García, José Angel

Suárez López, Carmen Mª

Tobar Conde, Pilar

Vázquez Moure, Consuelo

Villar Piñeiro, José Luís

 

Consello escolar

 2017-2018

 
Representantes do alumnado
Moar Botana, Sergio
Sánchez Souto, Raquel
Santiso Gregori, Paula
Representantes dos pais
López Cruz, Mª Aurora
Puig Pérez, Paula
 Barreiro Martínez, Emilia (ANPA)
Representante dos Concello
Vázquez Soto, Josefa
 
Representantes do profesorado
Alves Moreno, Mª Mercedes
Blanco Blanco, José María
Martínez Debén, María José
Roo Castro,Silvia
 Mosquera Rivas, Marta
Rúa López, Marta
Vázquez Moure, Mª Consuelo
 
Representante do persoal non docente
Reiriz Vargas, Juan
 
Membros da dirección
Mosquera Castro, María (Directora)
Docanto Vázquez, César (Xefe de Estudos)
Díaz Gómez, Aniana (Secretaria)
 
Distribuir contido


by Dr. Radut