Skip to Content

Dirección, Profesorado, Persoal non docente, Consello Escolar, CCP, Titorías, Grupos de Traballo

CURSO 2019-2020

 Persoal non docente

 
 Persoal de limpeza
 Bestilleiro Ferreiro, Inocencia
 Carro Gallego, Margarita
 García Outeiral, Yolanda
 Conserxes
 Gil Gil, Jaime Ramón
 Saavedra Sánchez, Jesús
 
 Administrativo
 Reiriz Vargas, Juan Ángel
 

Grupos de dinamización

 

 2019-2020

Coordinador/a

   
Dinamización Lingüística Irene de Concepción Fernández
Biblioteca José Luis Villar Piñeiro
Convivencia Inmaculada Otero Varela
Programas Internacionais José Manuel Viñas Diéguez
Proxecto Abalar-T.I.C. Luis Adolfo Couceiro Herrero
   

Titorías 2019-2020

 

Titores/as curso 2019-2020:

Grupo:  Profesor/a: Horario de visita:
     
1º ESO A Daniel García González  Martes 10:30 a 11:20
1º ESO B Laura Villar Vázquez
 Xoves 11:20 a 12:10
1º ESO C Mª Elena Monedero Varona
 Martes 11:20 a 12:10
2º ESO A Juan Colao Barbas
Mércores 11:20 a 12:10
2º ESO B  Helena Gómez Vecino
Martes 12:30 a 13:20
2º ESO C  Laura Millón Rilo
Mércores 10:30 a 11:20
3º ESO A Antonio Porto Sánchez
 Luns 10:30 a 11:20
3º ESO B Mª Carmen Senande Pazos
 Martes 11:20 a 12:10
3º ESO C
Mª Jesús Blanco Vázquez
 Martes 10:30 a 11:20
4º ESO A  Irene de Concepción Fernández  Luns 10:30 a 11:20
4º ESO B Carlos N. Balado Sáez de Viterí  Martes 12:30 a 13:20
4º ESO C José Antonio Barbeito Martínez  Luns 9:20 a 10:10
1º BAC A Mª José García Rodríguez
 Xoves 10:30 a 11:20
1º BAC B Beatriz Parga Massa
 Mércores 9:20 a 10:10
1º BAC C Mª Dolores Martínez Rodríguez  Mércores 10:30 a 11:20
2º BAC A  Mercedes Alves Moreno
 Mércores 10:30 a 11:20
2º BAC B  Carmen Suárez López
 Venres 11:20 a 12:10
 

Comisión de Coordinación Pedagóxica

 

CCP CURSO 2019-2020:

Alonso Fernández, Shaila

Álvarez López, Mª Luisa

Alves Moreno, Mercedes

Balado Sáez de Viteri, Carlos

Blanco Blanco, José Mª

Concepción Fernández, Irene de

Couceiro Herrero, Luis Adolfo

Fernández Álvarez, Silvia T.

 Fernández Pérez, Mª Elvira

Freire Pintor, Mª del Carmen

López Lugilde, Mª José

Martínez Debén, Mª José

Mosquera Castro, María

 Mosquera Rivas, Marta

Parga Massa, Beatriz

Pérez Torres, Ruth

Respino Souto, Ana Beatriz

Rodríguez Portela, Ricardo

Roo Castro, Silvia

Rúa López, Marta

Sánchez García, José Angel

Suárez López, Carmen Mª

Villar Piñeiro, José Luis

Consello escolar

 2019-2020

 
Representantes do alumnado:
Moar Botana, Sergio
Rubalcaba Herrero, Anxo
Sánchez Souto, Raquel
Santiso Gregori, Paula
 
Representantes dos pais e nais:
Puig Pérez, Paula
Suárez Sanjurjo, Verónica (ANPA)
 
Representante do Concello:
Alcantarilla Rei, Diego
 
Representantes do profesorado:
Alves Moreno, Mª Mercedes
Barreiro Pimentel, Ramón Juan
Couceiro Herrero, Luís Adolfo
Mosquera Rivas, Marta
Roo Castro, Silvia
Rúa López, Marta
 
Representante do persoal non docente:
Reiriz Vargas, Juan
 
Membros da dirección:
Mosquera Castro, María (Directora)
López Lugilde, Mª José (Xefa de Estudos)
Díaz Gómez, Aniana (Secretaria)
 
Distribuir contido


by Dr. Radut