Articulos
TITORÍAS CURSO 2023-2024
Grupos |
Titor/a |
1º ESO A |
Ánxela Vázquez Andrade |
1º ESO B |
Mª Jesús Lampón González |
1º ESO C |
Ana Maria Cosme de Avilés |
2º ESO A |
María José Rodríguez Goberna |
2º ESO B |
González Guillán, Divina Elena |
3º ESO A |
Amaya González Reyes |
3º ESO B |
Lourdes López Tomé |
3º ESO C |
Severino Amado Serantes |
4º ESO A |
María Dolores Vilar Aguiño |
4º ESO B |
Ana María Garrido Padín |
1º BACH A |
Graciela Méndez Camiña |
1º BACH B |
Xosé L. Bouzas Millán |
2º BACH A |
Teresa Prol Galiñanes |
2º BACH B |
Concepción López Berdullas |
FPB 1 |
Mª Carmen Álvarez Fernández |
FPB 2 |
David Pereiros Iglesias |
1º CM SMR |
Pablo Gallego Falcón |
2º CM SMR |
Marcia Fernández Estévez |
Titor/a Ámbito Socio-Lingüístico: Lourdes López Tomé |
|
Titor/a Ámbito Científico: Eva Mascato Rey |
Titorías 22/23
Se quere dispor desta táboa pode descargala pulsando no adxunto: Listaxe de titores 2022-2023
Titorías 21/22
Grupos |
Titor/a |
HORA TITORÍA |
1º ESO A |
Marta María César Veloso |
Luns 10:45-11:35 |
1º ESO B |
Sonia Puertas Martínez |
Venres 11:35-12.25 |
2º ESO A |
Manuel Meixide Fernández |
Luns 11:35-12.25 |
2º ESO B |
Adán Borja González Pérez |
Mércores 10:25-11:15 |
2º ESO C |
Severino Amado Serantes |
Luns 11:35-12.25 |
3º ESO A |
Lourdes López Tomé |
Luns 9:35-10:25 |
3º ESO B |
Patricia Fernández García |
Mércores 12:25-13:15 |
4º ESO A |
Marcos Chaves Montenegro |
Xoves 10:25-11:15 |
4º ESO B |
Javier Andrade Padín |
Luns 10:45-11:35 |
1º BACH A |
Eduardo Fidalgo González |
Luns 12:45-13:35 |
1º BACH B |
Xosé Lois Bouzas Millán |
Xoves 11:35-12.25 |
1º BACH C |
Eva Mascato Rey |
Luns 10:45-11:35 |
2º BACH A |
María Teresa Prol Galiñanes |
Venres 10:45-11:35 |
2º BACH B |
Concepción López Berdullas |
Martes 9:35-10:25 |
FPB 1 |
Pablo Gallego Falcón |
Xoves 10:25-11:15 |
FPB 2 |
Ana María Gómez Rodríguez |
Venres 12:45-13:35 |
1º CM SMR |
Ana Enríquez Trigás |
Venres 10:45-11:35 |
2º CM SMR |
María del Carmen Álvarez Fernández |
Martes 11:35-12.25 |
Titora Ámbito Socio-Lingüístico: Lourdes López Tomé |
||
Titora Ámbito Científico: Juan Carlos González Pérez |
Se quere dispor desta táboa pode descargala pulsando no adxunto: Listaxe de titores 2021-2022.
Titorías 2020/2021
Grupos |
Titor/a |
HORA TITORÍA |
1º ESO A |
Cristina Fernández Mordade |
Xoves 9:30 – 10:15 |
1º ESO B |
Jorge Dávila Outeda |
Xoves 12:20 – 13:05 |
1º ESO C |
César Losada Romero |
Martes 12:55-13:40 |
2º ESO A |
Lourdes López Tomé |
Martes 10:50 – 11:35 |
2º ESO B |
Marcelina Besada Porto |
Xoves 12:20 – 13:05 |
2º ESO C |
Eva Mª Rey Aragunde |
Martes 12:55 – 13:40 |
3º ESO A |
Severino Amado Serantes |
Luns 12:35 – 13:20 |
3º ESO B |
María José Rodríguez Goberna |
Luns 12:35 – 13:20 |
4º ESO A |
Patricia Magariños Losada |
Luns 10:50 – 11:35 |
4º ESO B |
Fátima López García |
Luns 10:50 – 11:35 |
4º ESO C |
Ana Mª Garrido Padín |
Mércores 12:20 – 13:05 |
1º BACH A |
Aránzazu Fernández Rodríguez |
Mércores 11:35 – 12:20 |
1º BACH B |
Xosé Lois Bouzas Millán |
Mércores 10:15 – 11:00 |
1º BACH C |
Iago Alvite Lorenzo |
Venres 12:55 – 13:40 |
2º BACH A |
Eduardo Fidalgo González |
Venres 11:35 – 12:20 |
2º BACH B |
Divina González Guillán |
Luns 11:35 – 12:20 |
2º BACH C |
Concepción López Berdullas |
Martes 9:30 – 10:15 |
FPB 1 |
María Sol Ebra Dacal |
Xoves 11:35 – 12:20 |
FPB 2 |
Ana Mª Gómez Rodríguez |
Xoves 10:15 – 11:00 |
1º CM SMR |
Pablo Gallego Falcón |
Luns 12:55 – 13:40 |
2º CM SMR |
Marcia Fernández Estévez |
Venres 10:50 – 11:35 |
Titora Ámbito Socio-Lingüístico: Ana María Garrido Padín |
||
Titora Ámbito Científico: Divina González Guillán |
Se quere dispor desta táboa pode descargala pulsando no adxunto: Listaxe de titores 2020-2021.
Titorías 2019/2020
Grupos | Titor/a | Hora Atención Familias |
1º ESO A | Aránzazu Fernández Rodríguez | Martes 11:35 – 12:25 |
1º ESO B | Cristina López Fernández | Xoves 13:35 – 14:25 |
1º ESO AB | Divina Elena González Guillán | Venres 11:35 – 12:25 |
2º ESO A | Aurora Ballesteros Fernández | Mércores 11:35 – 12:25 |
2º ESO B | Evaristo Díaz Pérez | Luns 9:35 – 10:25 |
2º ESO AB | Silvia Torres Escalante | Venres 10:45 – 11:35 |
3º ESO A | Lourdes López Tomé | Xoves 11:35 – 12:25 |
3º ESO B | Laëtitia Álvarez Gutiérrez | Martes 9:35 – 10:25 |
3º ESO C | Eva Mascato Rey | Venres 10:45 – 11:35 |
4º ESO A | Ana Garrido Padín | Venres 11:35 – 12:25 |
4º ESO B | Xoán Rodríguez Domínguez | Mércores 11:35 – 12:25 |
1º BACH A | Gerardo Álvarez Rodríguez | Venres 11:35 – 12:25 |
1º BACH B | Martín Meis Oubiña | Xoves 10:25 – 11:15 |
1º BACH C | Xosé Lois Bouzas Millán | Luns 11:35 – 12:25 |
2º BACH A | Concepción López Berdullas | Martes 10:45 – 11:35 |
2ª BACH B | Eduardo Fidalgo González | Venres 10:45 – 11:35 |
FPB 1 | Consuelo Torres Balboa | Martes 10:45 – 11:35 |
FPB 2 | Ana García Barrio | Luns 9:35 – 10:25 |
1º CM SMR | Pablo Gallego Falcón | Mércores 11:35 – 12:25 |
2º CM SMR | David Pereiros Iglesias | Xoves 11:35 – 12:25 |
Ámbito Socio-lingüístico: Ana Garrido Padín | ||
Ámbito Científico: Silvia Torres Escalante |
Se quere dispor desta táboa pode descargala pulsando no adxunto: Listaxe de titores 2019-20
TITORÍAS CURSO 2018 - 2019
Grupos | Titor/a | Hora Atención Familias | Titoría Alumnos |
1º ESO A | Victoria Vidal Lampón | venres, 10:45 - 11:35 | mércores, 8:45 - 9:35 |
1º ESO AB | Laura Sáez Fernández | luns, 11:35 - 12:25 | xoves, 13:35 - 14:25 |
1º ESO B | Olga Castiñeiras Ramos | luns, 9:35 - 10:25 | mércores, 12:25 - 13:15 |
2º ESO A | Mª Dolores Vilar Aguiño | martes, 11:35 - 12:25 | martes, 13:35 - 14:25 |
2º ESO B | Laëtitia Álvarez Gutiérrez | venres, 9:35 - 10:25 | xoves, 10:25 - 11:15 |
2º ESO C | Serxio Folgueira Arias | luns, 10:45 - 11:35 | martes, 8:45 - 9: 35 |
3º ESO A | Marcos Salgado Rodríguez | martes, 10:45 - 11:35 | mércores, 11:35 - 12:25 |
3º ESO AB | Ángeles de la Sota Gómez | martes, 12:45 - 13:35 | xoves, 14:25 - 15:15 |
3º ESO B | Lourdes López Tomé | martes, 10:45 - 11:35 | venres, 8:45 - 9:35 |
4º ESO A | Salvador Calderón de Anta | martes, 9:35 - 10:25 | xoves, 14:25 - 15:15 |
4º ESO B | Ana Garrido Padín | mércores, 12:25 - 13:15 | martes, 12:45 - 13:35 |
1º BACH A | Eva Mascato Rey | mércores, 10:25 - 11:15 | |
1º BACH B | Lois Bouzas Millán | mércores, 10:25 - 11:15 | |
2º BACH A | Concepción López Berdullas | venres, 9:35 - 10:25 | |
2ª BACH B | Simón Fernández Fuentes | martes, 9:35 - 10:25 | |
FPB1 | Consuelo Torres Balboa | martes, 10:45 - 11:35 | venres, 11:35 - 12: 25 |
FPB2 | Ana Gómez Rodríguez | venres, 10:45 - 11:35 | mércores, 10:25 - 11:15 |
CM SMR 1º | Mª del Mar Domínguez Rodríguez | mércores, 11:35 - 12:25 | |
CM SMR 2º | Irene Lemos Ucha | xoves, 9:35 - 10:25 |
Se quere dispor desta táboa pode descargala pulsando no adxunto: Listaxe de titores 2018-19