Skip to Content

Organización

Imaxe de iesdesada

ESTRUTURA ORGANIZATIVA DO CENTRO

ESTRUTURA ORGANIZATIVA DO CENTRO 

 

EQUIPO DIRECTIVO  
DIRECTORA MARÍA SOL DOVAL CASAL
VICEDIRECTORA ANA MARÍA ÁLVAREZ OTERO
XEFE ESTUDOS  CARMEN CASÁS REDONDO
XEFE ESTUDOS ADULTOS JOSÉ IGNACIO ÁLVAREZ VILLASANTE
SECRETARIA PATRICIA IGLESIAS NOGUEROL

 

XEFATURAS DEPARTAMENTO  
ARTES PLÁSTICAS FERNANDO ALONSO ANDÚJAR
CIENCIAS NATURAIS MARÍA JESÚS FUENTES SILVEIRA
ECONOMÍA JAVIER HORTA BASPINO
EDUCACIÓN FÍSICA CRISTINA CARBALLO CAMBESES
FILOSOFÍA GENOVEVA CABO APARICIO
FÍSICA E QUÍMICA BEGOÑA FANDIÑO SOUTO
FRANCÉS MARÍA FARIÑA GRELA
GREGO MARÍA JOSÉ DIOS SUÁREZ
INGLÉS MARÍA OFELIA PRIETO GONZÁLEZ
LATÍN JUAN CARLOS LÓPEZ LONGORIA
LINGUA CASTELÁ E LITERATURA JUAN JOSÉ VÁZQUEZ POUSADA
LINGUA GALEGA E LITERATURA ANA CASAS AÑÓN
MATEMÁTICAS AFRODISIO BARBERO DE LA PEÑA
MÚSICA MARÍA DE LOS ÁNGELES CORDERO HERNÁNDEZ
ORIENTACIÓN NILA GARCÍA GONZÁLEZ
RELIXIÓN CATÓLICA LUIS JUAN BAO LÓPEZ
TECNOLOXÍA MARÍA MERCEDES SEOANE SEOANE
XEOGRAFÍA E HISTORIA MARIA JESÚS QUINTANILLA LÓPEZ
COORDINADOR ABALAR JOSÉ LUIS MARTÍNEZ ARENAS
COORDINADOR TIC MÓNICA GÓMEZ PENAS
COORDINADOR EQUIPO DINAMIZACIÓN LINGÜÍSTICA MARÍA DO PILAR GARCÍA LÓPEZ
RESPONSABLE BIBLIOTECA LAURA AMO VILLACAMPA

 

CURSO 2016/17 TITORES   DÍA ATENCIÓN PAIS/ NAIS HORA ATENCIÓN PAIS/NAIS 
1º ESO A JUAN LUIS LÓPEZ PÉREZ MÉRCORES 9:35 h.
1º ESO B ÓSCAR COUSO PEQUEÑO XOVES 12:40 h
1º ESO C BEGOÑA BABÍO DANS XOVES 10:40 h.
2º ESO A RAMÓN PASANDÍN REGUEIRA XOVES 11:30 h.
2º ESO B NAZARET RUZO BARBEITO VENRES 10:40 h.
2º ESO C MARÍA DE LOS ÁNGELES CORDERO HERNÁNDEZ MARTES 11:30 h.
3º ESO A ANA DÍAZ ROMERO XOVES 9:35 h.
3º ESO B MÓNICA GÓMEZ PENAS VENRES 9:35 h.
3º ESO C ANA MONTSERRAT YOLDI SANMARTÍN MARTES 12:40 h.
4º ESO A RAQUEL CRESPO ESTEBAN LUNS 11:30 h.
4º ESO B XOSÉ ANXO SEOANE CAO XOVES 10:40 h.
4º ESO C JUAN CARLOS LÓPEZ LONGORIA MÉRCORES 12:40 h.
1º BACH A MARÍA JESÚS FUENTES SILVEIRA LUNS 16:30 h.
1º BACH B ELISA BENTOS-PEREIRA REY MÉRCORES 10:40 h.
1º BACH C AFRODISIO BARBERO DE LA PEÑA XOVES 9:35 h.
2º BACH A PILAR GARCÍA OCHOA XOVES 11:30 h.
2º BACH B MARY CRUZ SÁNCHEZ MUIÑOS LUNS 12:40 h.
ESA JOSÉ LUIS MARTÍNEZ ARENAS MARTES 16:30 h.
Distribuir contido


by Dr. Radut