Skip to Content

Organización

Imaxe de iesdesada

Estrutura organizativa do centro.

EQUIPO DIRECTIVO 
DIRECTORA MARÍA SOL DOVAL CASAL
VICEDIRECTOR JOSÉ ANTONIO PORTOS MATO
XEFE ESTUDOS  JUAN JOSÉ VÁZQUEZ POUSADA
XEFE ESTUDOS ADULTOS JOSÉ LUIS MARTÍNEZ ARENAS
SECRETARIA MÓNICA GÓMEZ PENAS

 

XEFATURAS DEPARTAMENTO 
ARTES PLÁSTICAS FRANCISCA GARCÍA GARCÍA
CIENCIAS NATURAIS MARÍA JESÚS FUENTES SILVEIRA
ECONOMÍA JAVEIR HORTA BASPINO
EDUCACIÓN FÍSICA CRISTINA CARBALLO CAMBESES
FILOSOFÍA GENOVEVA CABO APARICIO
FÍSICA E QUÍMICA ANA DÍAZ ROMERO
FRANCÉS ANA ÁLVAREZ OTERO
INGLÉS MARÍA OFELIA PRIETO GONZÁLEZ
LATÍN JUAN CARLOS LÓPEZ LONGORIA
LINGUA CASTELÁ E LITERATURA LAURA AMO VILLACAMPA
LINGUA GALEGA E LITERATURA ANA CASAS AÑÓN
MATEMÁTICAS BEATRIZ MÁQUEZ VILLAMARÍN
MÚSICA MARÍA DE LOS ÁNGELES CORDERO HERNÁNDEZ
ORIENTACIÓN NILA GARCÍA GONZÁLEZ
RELIXIÓN CATÓLICA LUIS JUAN BAO LÓPEZ
TECNOLOXÍA JOSÉ IGNACIO ÁLVAREZ VILLASANTE
XEOGRAFÍA E HISTORIA PAULA MARÍA RODRÍGUEZ BLANCO
COORDINADOR EDIXGAL JOSÉ LUIS MARTÍNEZ ARENAS
COORDINADOR TIC PATRCIA IGLESIAS NOGUEROL
COORDINADOR EQUIPO DINAMIZACIÓN LINGÜÍSTICA ANA MONTSERRAT YOLDI SANMARTÍN
RESPONSABLE BIBLIOTECA  BEGOÑA BABÍO DANS

 

CURSO 2018/19 TITORES   DÍA. HORA. ATENCIÓN PAIS/ NAIS
1º ESO A SOBRINO HEYVAERT, ARMELLE Xoves. 10:40 - 11:30 horas
1º ESO B COSTA LAMAS, TANIA
Xoves. 11:30 - 12:20 horas
1º ESO C CASÁS REDONDO, CARMEN
Martes. 9:35 - 10:25 horas
1º ESO D
SOUTO DE LA TORRE, MARÍA JESÚS
Mércores. 12:40 - 13:30 horas 
2º ESO A CUÑARRO JÁCOME, CRISTINA Martes. 12:40 - 13:30 horas
2º ESO B TÚÑEZ PÉREZ, VERÓNICA Martes. 11:30 - 12:20 horas
2º ESO C VISOS FERNÁNDEZ, SONIA
Venres. 11:30 - 12:20 horas
3º ESO A CAO LÓPEZ, MARGARITA  Martes. 9:35 - 10:25 horas
3º ESO B LLOVO MARIÑO, RUTH
Mércores. 10:40 - 11:30 horas 
3º ESO C MUIÑO RIVAS, LAURA MARÍA  Xoves. 11:30 - 12:40 horas
4º ESO A SÁNCHEZ MUIÑOS, MARY CRUZ Xoves. 10:40 - 11:30 horas
4º ESO B GARCÍA OCHOA, PILAR
 Mércores. 10:40 - 11:30 horas
4º ESO C HORTA BASPINO, JAVIER
Mércores. 11:30 - 12:20 horas
1º BACH A ANIDO REGUEIRO, RUBÉN Luns. 17:20 - 18:10 horas
1º BACH B GARCÍA LÓPEZ, MARÍA DO PILAR
Venres. 11:30 - 12:20 horas
1º BACH C CABO APARICIO, GENOVEVA BLANCA
Martes. 9:35 - 10:25 horas
2º BACH A SEOANE CAO, XOSÉ ANXO
Martes. 11:30 - 12:20 horas
2º BACH B BENTOS PEREYRA-REY, ELISA
Venres. 10:40 - 11:30 horas
2º BACH C RODRÍGUEZ BLANCO, PAULA Mª
Mércores. 10:40 - 11:30 horas 
ESA JOSÉ LUIS MARTÍNEZ ARENAS Xoves. 19:00 - 20:15 horas
Distribuir contido


by Dr. Radut