EQUIPO DIRECTIVO | |
DIRECTORA | MARÍA SOL DOVAL CASAL |
VICEDIRECTOR | JUAN JOSÉ VÁZQUEZ POUSADA |
XEFA ESTUDOS | OLAIA GARCÍA DÍAZ |
XEFE ESTUDOS ADULTOS | JOSÉ LUIS MARTÍNEZ ARENAS |
SECRETARIA | MÓNICA GÓMEZ PENAS |
XEFATURAS DEPARTAMENTO | |
ARTES PLÁSTICAS | SABELA ARIAS CASTRO |
CIENCIAS NATURAIS | MARÍA JESÚS FUENTES SILVEIRA |
ECONOMÍA |
ALBA CASTRO TUÑAS |
EDUCACIÓN FÍSICA | JOSÉ ANTONIO PORTOS MATO |
FILOSOFÍA | ELISA BENTOS-PEREYRA REY |
FÍSICA E QUÍMICA | MARÍA MAROLA MOSQUERA CASTRO |
FRANCÉS | ARMELLE LUCÍA SOBRINO HEYVAERT |
INGLÉS | MARY CRUZ SÁNCHEZ MUIÑOS |
LATÍN | MARÍA JOSÉ DIOS SUÁREZ |
LINGUA CASTELÁ E LITERATURA | LAURA AMO VILLACAMPA |
LINGUA GALEGA E LITERATURA | ANA CASAS AÑÓN |
MATEMÁTICAS | BEATRIZ MÁQUEZ VILLAMARÍN |
MÚSICA | MARÍA DE LOS ÁNGELES CORDERO HERNÁNDEZ |
ORIENTACIÓN | NILA GARCÍA GONZÁLEZ |
RELIXIÓN CATÓLICA | LUIS JUAN BAO LÓPEZ |
TECNOLOXÍA | MARIO SIMÓN GARCÍA GONZÁLEZ |
XEOGRAFÍA E HISTORIA | FRANCISCO JOSÉ ORGE VENTÍN |
COORDINADOR EDIXGAL | MARCOS CHAVARRÍA TEIJEIRO |
COORDINADOR EQUIPO DINAMIZACIÓN LINGÜÍSTICA | RUBÉN ANIDO REGUEIRO |
RESPONSABLE BIBLIOTECA | BEATRIZ MEIJIDE RODÍGUEZ |
COORDINADORA BENESTAR | ARMELLE LUCÍA SOBRINO HEYVAERT |
CURSO 2023/24 | TITORES | DÍA. HORA. ATENCIÓN PAIS/ NAIS |
1º ESO A | OLALLA Mª RODRÍGUEZ FRANCO | Venres, 10:40 a 11:30 horas |
1º ESO B | MILAGROS FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ | Venres, 10:40 a 11:30 horas |
1º ESO C | SUSANA GARCÍA ANTELO | Mércores, 12:40 a 13:30 horas |
1º ESO D |
ÓSCAR GONZÁLEZ RODRÍGUEZ | Martes, 9:35 a 10:25 horas |
2º ESO A | RUTH FERNÁNDEZ BARRIGÜETE | Xoves, 9:35 a 10:25 horas |
2º ESO B | MARÍA ISABEL PORVEN DÍAZ | Martes, 10:40 a 11:30 horas |
2º ESO C | Mª CRISTINA ÁLVAREZ LÓPEZ | Martes, 12:40 a 13:30 horas |
2º ESO D | MIGUEL ÁNGEL RUBIO BAJO | Venres, 9:35 a 10:25 horas |
3º ESO A |
FÁTIMA PERNAS VÁZQUEZ |
Venres, 11:30 a 12:20 horas |
3º ESO B | BEGOÑA BABÍO DANS | Luns, 10:40 a 11:30 horas |
3º ESO C | VIOLETA GONZÁLEZ FORTE | Xoves, 12:40 a 13:30 horas |
3º ESO D | NOELIA OUTÓN CAMPOS | Xoves, 10:40 a 11:30 horas |
4º ESO A | Mª JOSÉ DIOS SUÁREZ | Mércores, 12:40 a 13:30 horas |
4º ESO B |
MARINA GONZÁLEZ ESTÉVEZ | Luns, 10:40 a 11:30 horas |
4º ESO C | LAURA TORRES ARMÁN | |
4º ESO D | PATRICIA FERNÁNDEZ DE AGUIRRE GARCÍA | Luns, 9:35 a 10:25 horas |
4º ESO PDC | Mª JESÚS FUENTES SILVEIRA | Venres, 8:45 a 9:35 horas |
1º BACH A | MARCOS CHAVARRÍA TEIJEIRO | Luns, 11:30 a 12:20 horas |
1º BACH B | Mª DULCE MONTERO CAGIGAO | Luns, 11:30 a 12:20 horas |
1º BACH C | Mª DO PILAR GARCÍA LÓPEZ | Martes, 11:30 a 12:20 horas |
2º BACH A | BEATRIZ MEIJIDE RODÍGUEZ | Mércores, 10:40 a 11:30 horas |
2º BACH B |
BEATRIZ MÁQUEZ VILLAMARÍN | Venres, 8:45 a 9:35 horas |
2º BACH C |
MARY CRUZ SÁNCHEZ MUIÑOS | Martes, 9:35 a 10:25 horas |
ESA | JOSÉ LUIS MARTÍNEZ ARENAS | Xoves, 10:40 a 11:30 horas |
COMPOSICIÓN CONSELLO ESCOLAR
Equipo directivo |
Directora |
Dª. María Sol Doval Casal |
Xefe de estudos |
Dª. Olaia García Díaz |
|
Xefe de estudos adultos |
D. José Luis Martínez Arenas |
|
Secretaria |
Dª. Mónica Gómez Penas |
|
Representantes profesorado |
|
|
Representantes pais/nais |
|
|
Representantes alumnado |
|
|
Representante persoal non docente |
|
|
Representante concello |
|