Italiano

PROBA DE CLASIFICACIÓN DO DEPARTAMENTO DE ITALIANO - 24 SETEMBRO 2020

CONVOCATORIAS PROBAS ORAIS E ESCRITAS CERTIFICACIÓN ITALIANO OUTUBRO 2020

Consulte as convocatorias das probas orais e escritas de certificación para o alumnado oficial dos niveis A2- B1- B2 -C1 de ITALIANO que se realizarán durante o mes de outubro de 2020:

ORAIS - CHAMAMENTOS NO SALÓN DE ACTOS

  • Proba de nivel A2
  • Proba de nivel B1
  • Proba de nivel B2
  • Proba de nivel C1

ESCRITAS - CHAMAMENTO NO SALÓN DE ACTOS 

Non esqueza consultar o protocolo sanitario e a guía do candidato do nivel correspondente.

HORARIO DE TITORIAS CURSO 2019-2020

CONSULTE O HORARIO DE TITORIAS DO DEPARTAMENTO DE ITALIANO

LIBROS DE TEXTO CURSO 2020-2021

CLUB DE LECTURA

O club de lectura de italiano únese ao proxecto da biblioteca de promover unha vida saudable e por iso propón unha selección de lecturas relacionadas co deporte e a vida activa. 
Goza e aprende cunhas lecturas amenas e aproveita para mellorar as túas competencias orais nas catro ou cinco sesións para comentar os libros que se realizarán ao longo do curso.
APÚNTATE EN italiano.eoipontevedra@gmail.com antes de 22 de outubro

HORARIOS, AULAS E PROFESORADO

 

 

Italiano

Grupos

Nivel

Horario

Días

Aulas

Profesor

IT-A1-A2-1

Nivel Básico A2

9.00-11.00

me-ve

21

Begoña Suárez

IT-A1-A2-2

Nivel Básico A2

11.00-13.00

ma-ve

21

Begoña Suárez

IT-A1-A2-3

Nivel Básico A2

16.00-17.20

lu-me-xo

19

María López

IT-A1-A2-4

Nivel Básico A2

17.20-19.20

lu-me

16-9

María López

IT-A1-A2-5

Nivel Básico A2

19.20-21.20

lu-me

20

Germán Marcos

IT-A2-1

Nivel Básico A2

9.00-11.00

lu-ve

14

Josefa Gordo

IT-A2-2

Nivel Básico A2

19.20-21.20

ma-xo

3

Josefa Gordo

IT-B1-1

Nivel Intermedio B1

10.00-12.00

ma-ve

9

María López

IT-B1-2

Nivel Intermedio B1

19.20-21.20

lu-me

9

María López

IT-B2.1-1

1º curso do nivel Intermedio B2

10.00-12.00

ma-xo

20

Teresa León

IT-B2.1-2

1º curso do nivel Intermedio B2

17.20-19.20

lu-me

20

Teresa León

IT-B2.2-1

2º curso do nivel Intermedio B2

16.00-17.20

lu-me-ve

20

Germán Marcos

IT-C1.1-1

1º curso do nivel Avanzado C1

11.00-13.00

lu-ve

14

Josefa Gordo

IT-C1.1-2

1º curso do nivel Avanzado C1

17.20-19.20

ma-me

3

Josefa Gordo

IT-C1.2-1

2º curso do nivel Avanzado C1

16.00-18.00

lu-xo

21

Begoña Suárez

 

 

PROGRAMACIÓN DIDÁCTICA CURSO 2019-2020

Distribuir contido