Profesional

Enderezos de correo electrónico do profesorado

ENDEREZOS DE CORREO ELECTRÓNICO PARA CONTACTAR CO PROFESORADO

CURSO 2020-2021

PROFESOR/A DEPARTAMENTO CORREO ELECTRÓNICO
Saturnino Alborja

Filosofía

profefilo.saturnino@gmail.com
Olalla Aldazábal

Lingua castelá e literatura (Literatura universal)

olallaae@gmail.com
Olga Alonso

Matemáticas

molgaalonsoalonso@gmail.com
Xose Manuel Álvarez

Electricidade

xmal@iesindaleciopereztizon.eu

Juan Carlos Araújo

Electricidade

 araujo@edu.xunta.es
Carlos Barberena

Electricidade

 carlos.barberena@edu.xunta.gal
Sandra Bermejo

Matemáticas 

bermesan@gmail.com
Miriam Burgos

Bioloxía e Xeoloxía

miriambioloxia@gmail.com
Helena Caamaño Comercio helena.caamano@edu.xunta.es
Alfonso X. Canosa

Lingua Galega e Literatura

axcanosa@edu.xunta.gal
José Antonio Carbón

Electricidade

carbon@edu.xunta.gal
Alejandro Carreño

Filosofía (Psicoloxía)

 profefilo.alejandro@gmail.com
Domingo Casás Cheda

Educación Física

dcheda7@gmail.com
Toño Cid

Física e Química

Bioloxía e Xeoloxía

 cidrivas67@gmail.com
Santi Estévez Física e Química

 iesindalecioFQ@gmail.com

Teléfono de contacto do departamento de física e química: 644 102 420

Pilar Fandiño

Comercio

pilar.fandinho@gmail.com

Beatriz Fernández

Comercio

2ºCMC: cmactcom.gtioncomercio@gmail.com

2ºCSC: csespvta@equiposvta@gmail.com

Francisco Fdez.Ferreiro Lingua Castelá e Literatura francisco.f.ferreiro@edu.xunta.es
Rocío Ferreiro Electricidade  rocioferreiro@edu.xunta.es
Diego Fernández Prada Xeografía e Historia diegofdezprada@edu.xunta.es
Isela García Pintos

 Tecnoloxía 

Física e Química

iselagarciapintos@edu.xunta.gal
Marina García

Matemáticas

 marina.ipt@gmail.com
Maite García Regal Relixión maiteregal@gmail.com
Sonia Giráldez

Lingua Castelá e Literatura

Francés

micorreodetutora@gmail.com
Belén González Amoedo

Inglés

belenga.chivite@gmail.com
Leda González

Lingua Castelá e Literatura

ledagonzalez@edu.xunta.gal
Lorena Iglesias

Física e química

Bioloxía e xeoloxía

lorenai@edu.xunta.es
Conchi Lado

Economía

clado@edu.xunta.es
José Lemos

Tecnoloxía

trabajosticsol@gmail.com
Pepe López

Lingua Galega e Literatura

pepeceleirao@gmail.com
José Manuel Martínez Lamas

Electricidade

lamas.iesindapt@gmail.com
Irene Mera Álvarez

Xeografía e Historia

iesxeohis@gmail.com
Óscar A. Moldes

Tecnoloxía

omoldes@edu.xunta.es
Francisco J. Ortiz

Comercio

ortizsoriano@edu.xunta.gal
Ignacio Noya Inglés nacho.noya@hotmail.com
Mª Pilar Paredes  Matemáticas pili_paredes@edu.xunta.es
Óscar Pedrido

Latín e Grego

oscar.pedrido@yahoo.es
Raquel Pereira

Electricidade

raquel.pereira@edu.xunta.es

raquel.pereira.educacion@gmail.com

Sonia Pereiro Cuenya

Música

 soniapereiro@gmail.com
Sonia Pérez

Comercio

soniaperez@iesindaleciopereztizon.eu

sonperezz@gmail.com

spalvarez@edu.xunta.es

Natalia Pérez

Lingua Castelá e Literatura

nataliaperez@edu.xunta.gal

Ana I. Pérez

Matemáticas

Música

ana.mus.mate20@gmail.com
Paula Pérez

Xeografía e Historia

indalecio.paula.perez@gmail.com
Fernando Pérez-Lozao

Latín e Grego

latinda4ab@gmail.com
Rocío Porto Urbano

Francés

Inglés

rocio.porto@edu.xunta.gal
María Prieto

Comercio

mariaprieto@edu.xunta.es
Sonia Puertas

Lingua galega e literatura

 soniapuertas@edu.xunta.gal
Luis M. Quinteiro

Educación Física

luiscangas@edu.xunta.es

secundariaalumnos0@gmail.com

Mª Rita Ramilo

Lingua castelá e literatura

ritaramilo@gmail.com

Vanesa Redondo Inglés vredondo@edu.xunta.gal
Xosé Lois Refoxos Lingua Galega e Literatura xose.lois.refoxos@gmail.com
Andrea Rey López Bioloxía e Xeoloxía andrea.rey@edu.xunta.gal
Jesús Rodríguez

Inglés

susoingles2020@gmail.com
Cristina Rodríguez

Tecnoloxía

 2020tecno2@gmail.com
Raquel Rodríguez

Lingua Galega e Literatura

raquel.rodriguez.parada@edu.xunta.gal
Marta Rodríguez Taboada

Matemáticas

martamatesprofe@gmail.com

Lola Rouco

Formación e Orientación Laboral

folnoindalecio@gmail.com
Fernando Saco

Matemáticas

fsaco@edu.xunta.gal
Vanesa Sánchez Díaz

Lengua Castellana y Literatura

vanesanz582@gmail.com
Antonio Valén

Francés

valenprofe@yahoo.es
Josefa Vázquez

Comercio

 varojo3@hotmail.com
Fátima Veiga

Tecnoloxía

 tecnorobotgalicia@gmail.com
Nines Velázquez

Artes plásticas

 mninesvelazquez@gmail.com
Marta Vidal

Lingua Castelá e Literatura

mvidalsalomon@yahoo.es
Juan José Vilches

Xeografía e Historia

xhpavillonD@gmail.com
Débora Yáñez Cid

Artes plásticas 

 deboradibujo@gmail.com

 DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN

ORIENTADORA María Dolores Alonso  loli.alonso7@gmail.com
Profesor de Pedagoxía Terapéutica Raúl Alonso  ralonso@edu.xunta.es

 

 

Departamento de Comercio

 

DEPARTAMENTO DE COMERCIO

CURSO 2020-2021

 

PROFESOR/A HORA DE ATENCIÓN A PAIS/NAIS

MARÍA C. PRIETO PIEDRAS

XEFA DE DEPARTAMENTO

MÉRCORES, 9:45 a 10:35
BEATRIZ FERNÁNDEZ BERNÁRDEZ VENRES, 12:45 a 13:35
PILAR FANDIÑO BARROS VENRES, 11:55 a 12:45
SONIA PÉREZ ÁLVAREZ XOVES, 12:45 a 13:35
HELENA CAAMAÑO CAMPOS LUNS, 12:45 a 13:35
FRANCISCO JAVIER ORTIZ SORIANO MÉRCORES, 10:35 a 11:25
JOSEFA VÁZQUEZ RODRÍGUEZ MÉRCORES, 11:55 a 12:45

Departamento de Electricidade

 

DEPARTAMENTO DE ELECTRICIDADE

CURSO 2020-2021

 

PROFESOR/A HORA DE ATENCIÓN A PAIS/NAIS

JOSÉ ANTONIO CARBÓN ARDAO

XEFE DE DEPARTAMENTO

XOVES, 11:55 a 12:45
JUAN CARLOS ARAÚJO ALFAYA VENRES, 10:35 a 11:25
CARLOS BARBERENA RODRÍGUEZ LUNS, 9:35 a 10:25
ÁLVAREZ LÓPEZ, XOSÉ MANUEL MÉRCORES, 10:35 a 11:25
ROCÍO FERREIRO LODEIRO VENRES, 9:35 a 10:25
JOSÉ MANUEL MARTÍNEZ LAMAS XOVES, 12:45 a 13:35
RAQUEL PEREIRA PEREIRA VENRES, 10:35 a 11:25

Departamento de Francés

 

DEPARTAMENTO DE FRANCÉS

CURSO 2020-2021

 

PROFESOR/A HORA DE ATENCIÓN A PAIS/NAIS

ANTONIO VALÉN FERNÁNDEZ

XEFE DE DEPARTAMENTO

XOVES, 18:10 a 19:00
ROCÍO PORTO URBANO MÉRCORES, 9:35 a 10:25

Departamento de Latín e Grego

 

DEPARTAMENTO DE LATÍN E GREGO

CURSO 2020-2021

 

PROFESOR/A HORA DE ATENCIÓN A PAIS/NAIS

ÓSCAR PEDRIDO LÓPEZ

XEFE DE DEPARTAMENTO

MARTES, 11:35 a 12:25
FERNANDO A. PÉREZ LOZAO VENRES, 10:45 a 11:35

Departamentos unipersoais

 

DEPARTAMENTOS UNIPERSOAIS

CURSO 2019-2020

 

DEPARTAMENTO

PROFESOR/A

XEFE/A DE DEPARTAMENTO

HORA DE ATENCIÓN A PAIS/NAIS
FILOSOFÍA ALEJANDRO CARREÑO YÁÑEZ MARTES, 11:35 a 12:25
ORIENTACIÓN MARÍA J. SOLLEIRO DÍAZ MARTES, 10:45 a 11:35
RELIXIÓN MAITE GARCÍA REGAL VENRES, 11:35 a 12:25
PEDAGOXÍA TERAPÉUTICA RAÚL ALONSO RODRÍGUEZ XOVES, 10:45 a 11:35
FORMACIÓN E ORIENTACIÓN LABORAL MARÍA DOLORES ROUCO OTERO VENRES, 10:45 a 11:35
ECONOMÍA CONCEPCIÓN LADO GARCÍA VENRES, 9:35 a 10:25
EDUCACIÓN FÍSICA LUCÍA FERREIRO LIÑARES XOVES, 11:35 a 12:25
FÍSICA E QUÍMICA SANTIAGO ESTÉVEZ MARTÍNEZ LUNS, 9:35 a 10:25

Departamento de Debuxo

 

DEPARTAMENTO DE DEBUXO

CURSO 2020-2021

 

PROFESOR/A HORA DE ATENCIÓN A PAIS/NAIS

DÉBORA YÁÑEZ CID

VENRES, 11:35 a 12:25

MARÍA ÁNGELES VELÁZQUEZ PÉREZ

XEFA DE DEPARTAMENTO

LUNS, 10:45 a 11:35

Departamento de Tecnoloxía

 

DEPARTAMENTO DE TECNOLOXÍA

CURSO 2020-2021

 

PROFESOR/A HORA DE ATENCIÓN A PAIS/NAIS

FÁTIMA MARÍA VEIGA TEIJEIRA

XEFA DE DEPARTAMENTO

MARTES, 11:35 a 12:25
JOSÉ LEMOS JORGE XOVES, 11:35 a 12:25
CRISTINA RODRÍGUEZ ORTEGA MARTES, 10:45 a 11:35
ÓSCAR ADRIÁN MOLDES FIGUEIRAL MARTES, 10:45 a 11:35
ISELA GARCÍA PINTOS VENRES, 10:45 a 11:35

Departamento de Música

 

DEPARTAMENTO DE MÚSICA

CURSO 2020-2021

 

PROFESOR/A HORA DE ATENCIÓN A PAIS/NAIS

SONIA PEREIRO CUENYA

XEFA DE DEPARTAMENTO

MÉRCORES, 11:35 a 12:25
ANA ISABEL PÉREZ BLANCO XOVES, 12:45 a 13:35

Departamento de Inglés

 

DEPARTAMENTO DE INGLÉS

CURSO 2020-2021

 

PROFESOR/A HORA DE ATENCIÓN A NAIS/PAIS

JESÚS RODRÍGUEZ GREGORES

XEFE DE DEPARTAMENTO

XOVES, 9:35 a 10:25
BELÉN GONZÁLEZ AMOEDO LUNS, 9:35 a 10:25
 JOSÉ IGNACIO NOYA DOPAZO MÉRCORES, 11:35 a 12:25
VANESA REDONDO IGLESIAS MARTES, 12:45 a 13:35
Distribuir contido