Organigrama

ORGANIGRAMA

EQUIPO DIRECTIVO

CLAUSTRO

COORDINADORES DE NIVEL

COORDINADORES EQUIPOS E DEPARTAMENTOS

CONSELLO ESCOLAR

TITORÍAS

 

EQUIPO DIRECTIVO:

DIRECTOR:   Mª Cristina Rodríguez Abalde

XEFE DE ESTUDIOS: Ana Mª Fernández López

 SECRETARIA: Mª Nieves A. Fernández Pérez

CLAUSTRO:

-Diz Vega, Mercedes

-Fernández Alfonso, Iván

-Fernández López, Ana María

-Fernández Pérez, Mª Nieves A.

-Fernández Soto, Mª Áurea

-Fernández Vega, Tamara

-Fraguas Monteagudo, Raquel

-Iglesias Rodríguez, Raquel

-Iglesias Vilariño, Carlos

-Mene Pazos, Manuel Antonio

-Ojea Rodríguez, Rosa María

-Pérez Arosa, Belén

-Pérez Caamaño, Ana Isabel

-Puga Bayón, Tamara 

-Ruibal Piñeiro, Consuelo

-Rodríguez Abalde, Mª Cristina

-Sánchez Gutiérrez, Mª José

COORDINADORES:

1º e 2º NIVEL: Sánchez Gutiérrez, Mª José

3º e 4º NIVEL: Ruibal Piñeiro, Consuelo

5º e 6ºNIVEL: Fernández Pérez, Nieves A.

COORDINADORES DE  EQUIPOS E DEPARTAMENTOS

BIBLIOTECA: Fernández Soto, Mª Áurea

DINAMIZACIÓN DA LINGUA GALEGA: Fernández Alfonso, Iván

ACTIVIDADES COMPLEMENTARIAS: Fernández Soto, Mª Áurea

CONSELLO ESCOLAR

REPRESENTANTES DO PROFESORADO

-Mª José Sánchez Gutiérrez

-Manuel Mene Pazos...............(Comisión Económica)

-María Áurea Fernández Soto

-Iván Fernández Alfonso

-Ana Isabel Pérez Caamaño

REPRESENTANTES DOS PAIS/NAIS

-Olga Alonso Maceiras.........(Comisión Económica)

-Rosa Martínez Davila

-Patricia García González

-Jesús Pérez Carrera

REPRESENTANTE DA ANPA

-Mª Angustias Fernández Troncoso

REPRESENTANTE DOS PAS

- Asunción Gregores Garrido

REPRESENTANTE DO CONCELLO

-Mª Luísa Otero Vázquez.............. (Comisión Económica)

 

AGRUPAMENTO DO ALUMNADO

PROFESORADO                                                                                  TITORÍA/MATERIA                      
1.- Tamara Puga Bayón 1ºA
2.- Belén Pérez  Arosa 1ºB
3.- Mª José Sánchez Gutierrez 2ºA
4.- Carlos Iglesias Vilariño 3ºA
5.- Ana Isabel Pérez Caamaño 4ºA
6.- Consuelo Ruibal Piñeiro 4ºB
7.- Mª Áurea Fernández Soto 5ºA
8.- Manuel A. Mene Pazos 6ºA
9.- Mª Nieves a. Fernández Pérez 6ºB
10.-Iván Fernández Alfonso Educación Física
11.-Raquel Fraguas Monteagudo Inglés
12.-Rosa Mª Ojea Rodríguez  PT
13.-Raquel Iglesias Rodríguez AL
14.-Tamara Fernández Vega Orientadora
15.-Mercedes Diz Vega Relixión 

Powered by Drupal - Design by artinet