Skip to Content

Titorías

Hora de atención á pais/nais e alumnos/as - Titores


TITORÍAS 2017-2018 con cita previa


Para pedir cita co profesorado titor do grupo hai que chamar ao teléfono 982 87 01 02 ou solicitar cita a través da axenda escolar. Como só hai unha hora de atención semanal, poida que a cita se pospoña unha semana se hai moita demanda. 

Grupo

Titor-Titora

Hora de atención á pais e alumnos

1º ESO A

María José Andión Fontela

Xoves de 11:30-12:20

1º ESO B

Charo Fernández Suárez

Martes de 11:30-12:20

1º ESO C

María Brea Mato

Luns de 11:30-12:20

2º ESO A

Benjamín Soto Cotón

Mércores de 11:30-12:20

2º ESO B

Maribel Crecente Rodríguez

Mércores de 10:10-11:00

2º ESO PMAR

Cándida Campos Crecente

Luns de 11:30-12:20

3º ESO A

Alicia Yáñez Puentes

Luns de 11:30-12:20

3º ESO PMAR

Ana Bodaño Fernández

Luns de 11:30-12:20

4º ESO A

Susana Cela Pérez

Venres de 12:20-13:10

4º ESO B

Eva Fernández Fernández

Mércores de 11:30-12:20

1º BAC A

Xan Barcia Bouzas

Luns de 12:20-13:10

2º BAC A

Toni Galdo López

Luns de 16:50-17:40

2º BAC B

Neves Cando López

Xoves de 11:30-12:20

1º CM X.A.

Fernando Regueira Veiga

Venres de 11:30-12:20

2º CM X.A.

Carmen Pena Paz

Mércores de 11:30-12:20

1º CS Adm. F.

Olga Sastre Vázquez

Mércores de 09:20-10:10

2º CS Adm. F.

Rafa Gato Roca

Mércores de 11:30-12:20

1º CM IT

José Luis Mariño Barrio

Xoves de 10:10-11:00

2º CM IT

Marga López Periago

Mércores de 12:20-13:10

1º CM Mecaniz.

Carmela Gorís Campo

Mércores de 09:20-10:10

2º CM Mecaniz.

Miguel Calvo Bello

Martes de 12:20-13:10

1º CM Perruq.

Ramón Díaz Teijeira

Xoves de 11:30-12:20

2º CM Perruq.

Manuel Pose Picado

Venres de 10:10-11:00

1º FP Básica

Gregorio Iglesias Echevarría

Luns de 11:30-12:20

2º FP Básica

Javier Estévez Diéguez

Xoves de 12:20-13:10

Atención á pais e alumnos - profesorado

1. ALBERTO LEGASPI MASEDA Venres de  09:20-10:10
2. ALICIA YÁÑEZ PUENTES Luns de  11:30-12:20
3. ANA BODAÑO BODAÑO FERNÁNDEZ Luns de  11:30-12:20
4. ANA BUGARÍN SARACHO Xoves de  10:10-11:00
5. ANA VÁZQUEZ SESMONDE Luns de  09:20-10:10
6. ANTONIO LÓPEZ FUSTES Xoves de  11:30-12:20
7. JOSÉ MANUEL BARCIA FERNÁNDEZ Venres de  12:20-13:10
8. BENXA SOTO COTÓN Mércores de  11:30-12:20
9. BERNARDO PENABADE REI Venres de  10:10-11:00
10. CÁNDIDA CAMPOS CRECENTE Luns de  11:30-12:20
11. CARMELA GORÍS CAMPO Mércores de  09:20-10:10
12. CARMEN FERNÁNDEZ MOREDA Mércores de  10:10-11:00
13. CARMEN PENA PAZ Mércores de  11:30-12:20
14. CHARO FERNÁNDEZ SUÁREZ Martes de  11:30-12:20
15. DOLORES OTERO RODRÍGUEZ Mércores de  12:20-13:10
16. ELENA CANAY PARGA Xoves de  11:30-12:20
17. EVA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ Mércores de  11:30-12:20
18. FERNANDO REGUEIRA VEIGA Venres de  11:30-12:20
19. FLOR RODRÍGUEZ LOZANO Mércores de  11:30-12:20
20. FRANCISCO PÉREZ MENÉNDEZ Venres de  10:10-11:00
21. GREGORIO IGLESIAS ECHEVARRÍA Luns de  11:30-12:20
22. JAVIER ESTÉVEZ DIÉGUEZ Xoves de  12:20-13:10
23. JAVIER ROUCO MARTÍNEZ Mércores de  11:30-12:20
24. JOSÉ DÍAZ MOSCOSO Xoves de  12:20-13:10
25. JOSÉ LUIS FERNÁNDEZ PÉREZ Xoves de  10:10-11:00
26. JOSE PEREIRA CABEZUELO Xoves de  12:20-13:10
27. JUANI BERNÁRDEZ SEOANE Luns de  11:30-12:20
28. KARINA PARGA CHAO Martes de  11:30-12:20
29. LOLI PRIETO GONZÁLEZ Martes de  11:30-12:20
30. Mª JOSÉ ANDIÓN FONTELA Xoves de  11:30-12:20
31. Mª JOSÉ DÍAZ GARCÍA Mércores de  11:30-12:20
32. Mª JOSÉ PARDIÑAS SUÁREZ Venres de  10:10-11:00
33. MANOLO CARREIRA SIMON Martes de  12:20-13:10
34. MANUEL VILARIÑO FREIRE Luns de  12:20-13:10
35. MANUEL POSE PICADO Venres de  10:10-11:00
36. MARGA LÓPEZ PERIAGO Mércores de  12:20-13:10
37. MARÍA BREA MATO Luns de  12:20-13:10
38. MARÍA GARCÍA JARTÍN Xoves de  11:30-12:20
39. MARIBEL CRECENTE RODRÍGUEZ Mércores de  10:10-11:00
40. JOSÉ LUIS MARIÑO BARRIO Xoves de  10:10-11:00
41. MIGUEL CALVO BELLO Martes de  12:20-13:10
42. MIRUCA PARGA VALIÑA Luns de  11:30-12:20
43. NEVES CANDO LÓPEZ Xoves de  11:30-12:20
44. NOELIA ÁVAREZ ACEVEDO Luns de  16:50-17:40
45. OLGA SASTRE VÁZQUEZ Mércores de  09:20-10:10
46. JOSÉ ÁLVAREZ OTERO Venres de  12:20-13:10
47. RAFA GATO ROCA Mércores de  11:30-12:20
48. RAFA SÁNCHEZ VEIGA Luns de  12:20-13:10
49. RAMÓN DÍAZ TEIJEIRA Xoves de  11:30-12:20
50. JOSÉ ANTONIO RIVAS RIVAS Mércores de  11:30-12:20
51. ROSA FEBRERO RODRÍGUEZ Venres de  08:30-09:20
52. SANTIAGO PÉREZ DOCOBO Luns de  11:30-12:20
53. SUSANA CELA PÉREZ Venres de  12:20-13:10
54. TONI GALDO LÓPEZ Luns de  16:50-17:40
55. TOÑO BLANCO LÓPEZ Luns de  10:10-11:00
56. VIRGINIA ALONSO SAN ELOY Xoves de  11:30-12:20
57. XAN BARCIA BOUZAS Luns de  12:20-13:10

Distribuir contido


by Dr. Radut