Skip to Content

Dirección, Profesorado, Persoal non docente, Consello Escolar, CCP, Titorías, Grupos de Traballo

CURSO 2020-2021

 Persoal non docente

 
 Persoal de limpeza
 Bestilleiro Ferreiro, Inocencia
 Sánchez Sánchez, Mª Inés
 Martínez Clemente, Mª Ángeles
 Conserxes
 Gil Gil, Jaime Ramón
 Saavedra Sánchez, Jesús
 
 Administrativa
Míguez Boquete, Ana Mª
 

Grupos de dinamización

 

 2020-2021 

Coordinador/a

   
Dinamización Lingüística Irene de Concepción Fernández
Biblioteca José Luis Villar Piñeiro
Convivencia Inmaculada Otero Varela
Programas Internacionais José Manuel Viñas Diéguez
Proxecto Abalar - TIC Luis Adolfo Couceiro Herrero
   

Titorías 2020-2021

 

Titores/as curso 2020-2021:

Grupo:  Profesor/a: Horario de visita:
     
1º ESO A Laura Villar Vázquez Venres 12:30 a 13:20
1º ESO B Mª Isabel Parada Pereira
Venres 9:20 a 10:10
1º ESO C Mª Jesús Blanco Vázquez
Martes 10:10 a 11:00
2º ESO A Vanessa Felípez Gómez
Mércores 11:40 a 12:30
2º ESO B Juan Luis Naveira Bellón
Mércores 12:30 a 13:20
2º ESO C  Alberto Antelo Sánchez
Xoves 12:30 a 13:20
3º ESO A Carla Rodríguez Diéguez
Venres 10:10 a 11:00
3º ESO B Mª Elena Grela Rumbo
Xoves 12:30 a 13:20
3º ESO C
Mª Elena Monedero Varona
Xoves 11:40 a 12:30
4º ESO A  Juan Antonio Colao Barbas Martes 12:30 a 13:20
4º ESO B Mª José García Rodríguez Venres 10:10 a 11:00
4º ESO C Mª Teresa Pérez García Venres 10:10 a 11:00
1º BAC A Mª José Martínez Debén
Luns 11:40 a 12:30
1º BAC B José Antonio Barbeito Martínez
Martes 12:30 a 13:20
1º BAC C Francisco Daniel García Carracedo Venres 10:10 a 11:00
1º BAC D Silvia Fernández Álvarez Martes 11:40 a 12:30
2º BAC A Irene de Concepción Fernández
Mércores 11:40 a 12:30
2º BAC B  Inmaculada Otero Varela
Venres 11:40 a 12:30
2º BAC C Felisa Soto Rego Mércores 10:10 a 11:00
 

Comisión de Coordinación Pedagóxica

 

CCP CURSO 2020-2021:

Álvarez López, Mª Luisa

Balado Sáez de Viteri, Carlos

Blanco Blanco, José Mª

Concepción Fernández, Irene de

Couceiro Herrero, Luis Adolfo

Docanto Vázquez, César

Fernández Álvarez, Silvia T.

Fernández Pérez, Mª Elvira

Freire Pintor, Mª del Carmen

López Lugilde, Mª José

Martínez Rodríguez, Mª Dolores

Mosquera Castro, María

Mosquera Rivas, Marta

Parga Massa, Beatriz

Pérez Torres, Ruth

Respino Souto, Ana Beatriz

Rodríguez Portela, Ricardo

Roo Castro, Silvia

Rúa López, Marta

Sánchez García, José Angel

Sanz Santás, Eva

Suárez López, Carmen Mª

Villar Piñeiro, José Luis

Consello escolar

 2019-2020

 
Representantes do alumnado:
Moar Botana, Sergio
Rubalcaba Herrero, Anxo
Sánchez Souto, Raquel
Santiso Gregori, Paula
 
Representantes dos pais e nais:
Puig Pérez, Paula
Suárez Sanjurjo, Verónica (ANPA)
 
Representante do Concello:
Alcantarilla Rei, Diego
 
Representantes do profesorado:
Alves Moreno, Mª Mercedes
Barreiro Pimentel, Ramón Juan
Couceiro Herrero, Luís Adolfo
Mosquera Rivas, Marta
Roo Castro, Silvia
Rúa López, Marta
 
Representante do persoal non docente:
Reiriz Vargas, Juan
 
Membros da dirección:
Mosquera Castro, María (Directora)
López Lugilde, Mª José (Xefa de Estudos)
Díaz Gómez, Aniana (Secretaria)
 
Distribuir contido


by Dr. Radut