Comedor Escolar

GARDAS DO MES DE MAIO

 

LUNS 1 MARTES 2 MÉRCORES 3 XOVES 4 VENRES 5
 

Luisa (Prim)

Silvia Ros.(Inf)

Leide (Prim)

Pablo (Inf)

Eva M. (Prim) 

Araceli (Inf)

Leide (Inf)

Pablo (Prim)

 

LUNS 8 MARTES 9 MÉRCORES 10 XOVES 11 VENRES 12

Carmen (Inf)

Raquel (Prim)

Alicia (Inf)

Silvia Glez.(Prim)

EXCURSIÓN

MARCELLE

Alicia(Prim)

Silvia Glez.(Inf)

Leide (Inf)

Pablo (Prim)

 

LUNS 15 MARTES 16 MÉRCORES 17 XOVES 18 VENRES 19
 

EXCURSIÓN 

SANTIAGO

(Voz Natura)

 

Eva M. (Inf)

Araceli (Prim)

Leide (Inf)

Pablo (Prim)

 

LUNS 22 MARTES 23 MÉRCORES 24 XOVES 25 VENRES 26

Carmen (Prim)

Raquel(Inf)

Luisa (Inf)

Alicia (Prim)

Leide (Prim)

Pablo (Inf)

Araceli (Inf)

Eva M. (Prim)

Leide (Inf)

Pablo (Prim)

 

LUNS 29 MARTES 30 MÉRCORES 31 XOVES 1 MARTES 2

Carmen (Inf)

Raquel (Prim)

Luisa (Prim)

Alicia (Inf)

Leide (Prim)

Pablo (Inf)

Araceli (Prim)

Silvia Ros. (Inf)

Leide (Inf)

Pablo (Prim)

GARDAS DO MES DE ABRIL

LUNS 3 MARTES 4 MÉRCORES 5 XOVES 6 VENRES 7
CARMEN (Inf) SILVIA ROS. (Prim)  LEIDE (Prim) ARACELI (Inf) LEIDE (Inf)
RAQUEL (Prim) CLEMENTE (Inf) PABLO (Inf) EVA MART.(Prim) PABLO (Prim)

 

LUNS 17 MARTES 18 MÉRCORES 19 XOVES 20 VENRES 21
  LUISA (Prim) LEIDE (Prim)
ARACELI (Prim) LEIDE (Inf)
  ALICIA (Inf) PABLO (Inf) SILVIA ROSENDE (Inf) PABLO (Prim)

 

LUNS 24 MARTES 25 MÉRCORES 26 XOVES 27 VENRES 28
CARMEN (Prim) LUISA (Inf) LEIDE (Prim) ARACELI (Prim) LEIDE (Inf)
RAQUEL (Inf) ALICIA (Prim) PABLO (Inf) ALICIA (Inf) PABLO (Prim)

GARDAS DE COMEDOR MES DE MARZO

LUNS MARTES MÉRCORES XOVES (2) VENRES (3)
     

Eva Mart. (Prim)

Clemente (Inf)

Leide (Inf)

Pablo(Prim)

 

LUNS (6) MARTES (7) MÉRCORES (8) XOVES (9) VENRES (10)

Carmen (Inf)

Raquel (Prim)

Alicia V. (Inf)

Carolina (Prim)

Leide (Prim)

Pablo (Inf)

Alicia V. (Prim)

Carolina (Inf)

Leide (Inf)

Pablo (Prim)

 

LUNS (13) MARTES (14) MÉRCORES (15) XOVES (16) VENRES (17)

Carmen (Prim)

Raquel (Inf)

Luisa Seoane (Prim)

Araceli (Inf)

Leide (Prim)

Pablo (Inf)

Luisa Seoane (Inf)

Araceli (Prim)

Leide (Inf)

Pablo (Prim)

 

LUNS (20) MARTES (21) MÉRCORES (22) XOVES (23) VENRES (24)

Carmen (Inf)

Raquel (Prim)

Rosa M. (Inf)

Silvia Glez.(Prim)

Leide (Prim)

Pablo (Inf)

Rosa M. (Prim)

Clemente (Inf)

Leide (Inf)

Pablo (Prim)

 

LUNS (27) MARTES (28) MÉRCORES (29) XOVES (30) VENRES (31)

Carmen (Prim)

Raquel (Inf)

Silvia Glez.(Inf)

Silvia Ros. (Prim)

Leide (Prim)

Pablo (Inf)

Clemente (Prim)

Silvia Ros. (Inf)

Leide (Inf)

Pablo (Prim)

 

 Este horario estará supeditado aos cambios que xurdan segundo a disponibilidade dos colaboradores

QUENDAS DO MES DE FEBREIRO

LUNS 6 MARTES 7 MÉRCORES 8 XOVES 9 VENRES 10

CARMEN (Prim)

RAQUEL (Inf)

ALICIA V.(Prim)

SILVIA GLEZ.(Inf)

LEIDE(Prim)

PABLO(Inf)

ALICIA V.(Inf)

ROSA M.(Prim)

LEIDE(Inf)

PABLO(Prim)

 

LUNS 13 MARTES 14 MÉRCORES 15 XOVES 16 VENRES 17

CARMEN (Inf)

RAQUEL(Prim)

ALICIA V. (Inf)

SILVIA R.(Prim)

LEIDE(Prim)

PABLO(Inf)

ALICIA V.(Prim)

SILVIA R.(Inf)

LEIDE(Inf)

PABLO(Prim)

 

LUNS 20 MARTES 21 MÉRCORES 22 XOVES 23 VENRES 24

CARMEN(Prim)

RAQUEL(Inf)

ALICI V.(Inf)

ARACELI(Prim)

LEIDE (Prim)

PABLO(Inf)

ALICIA V.(Prim)

EVA MTEZ.(Inf)

LEIDE (Inf)

PABLO(Prim)

QUENDAS DE COMEDOR MES DE XANEIRO

LUNS 9 MARTES 10 MÉRCORES 11 XOVES 12 VENRES 13

CARMEN (PRIM)

RAQUEL (INF)

 ROSA MARTÍNEZ(INF)

SILVIA ROSENDE(PRIM)

LEIDE (PRIM)

PABLO (INF)

ROSA MARTÍNEZ (PRIM)

EVA MARTÍNEZ(INF)

 LEIDE (INF)

PABLO (PRIM)

 

LUNS 16 MARTES 17 MÉRCORES 18 XOVES 19 VENRES 20

CARMEN (INF)

RAQUEL (PRIM)

SILVIA ROSENDE (INF)

CAROLINA(PRIM)

LEIDE (PRIM)

PABLO (INF)

SILVIA ROSENDE (PRIM)

CAROLINA(INF)

LEIDE (INF)

PABLO (PRIM)

 

LUNS 23 MARTES 24 MÉRCORES 25 XOVES26     VENRES 27   

CARMEN (PRIM)

RAQUEL (INF)

LUISA SEOANE (INF)

ARACELI(PRIM)

LEIDE (PRIM)

PABLO (INF)

LUISA SEOANE (PRIM)

CAROLINA(INF)

LEIDE (INF)

PABLO (PRIM)

LUNS 30 MARTES 31 MÉRCORES 1 XOVES 2
VENRES 3  

CARMEN (INF)

RAQUEL (PRIM)

 ROSA MARTÍNEZ (PRIM)

SILVIA GONZÁLEZ(INF)

LEIDE (PRIM)

PABLO (INF)

ROSA MARTÍNEZ (INF)

EVA MARTÍNEZ(PRIM)

LEIDE (INF)

PABLO (PRIM)

Este horario estará supeditado aos cambios que xurdan segundo a disponibilidade dos colaboradores.

QUENDAS DE COMEDOR (Mes de decembro)

LUNS 5 MARTES 6 MÉRCORES 7 XOVES 8 VENRES 9

CARMEN (INF)

RAQUEL (PRIM)

 

LEIDE (PRIM)

PABLO (INF)

   

 

LUNS 12 MARTES 13 MÉRCORES 14 XOVES 15 VENRES 16

CARMEN (PRIM)

RAQUEL (INF)

ALICIA (INF)

LUISA SEOANE(PRIM)

LEIDE (PRIM)

PABLO (INF)

ALICIA (PRIM)

LUISA SEOANE(INF)

LEIDE (INF)

PABLO (PRIM)

 

LUNS 19 MARTES 20 MÉRCORES 21

CARMEN (INF)

RAQUEL (PRIM)

ARACELI (INF)

ROSA MARTÍNEZ(PRIM)

LEIDE (PRIM)

PABLO (INF)

 

Este horario estará supeditado aos cambios que xurdan segundo a disponibilidade dos colaboradores.

Distribuir contido