Benvida

Vista do colexio

Benvidos/as á páxina web do CEIP de Cedeira (Redondela)

 

LISTAXE DE ADXUDICACIÓN DE LIBROS DO FONDO SOLIDARIO PARA 3º, 4º, 5º E 6º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

 

Publícanse as listaxes dos libros concedidos en cada curso. Á dereita das mesmas aparecen os libros que lles falta por mercar, independentemente dos cadernos dalguha materias (que xa lles foron comunicados en notas anteriores ou tamén se poden ver na listaxe de libros que está publicada nesta web).

Os libros serán entregados ao alumnado no mes de setembro, unha vez comecen as clases. Estas listas están expostas no taboleiro de anuncios do colexio e poder na consultarse mañá martes, día 19 de xullo de 9 a 11 horas.

3º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

ALUMNO/A

LIBROS CONCEDIDOS

FÁLTANLLE

LINGUA

CASTELÁ

MATEM.

LINGUA

GALEGA

C.

SOCIAIS

C.

NATUR.

INGLÉS

REL. CAT.

BLANCO BALADO, UXÍA

X

X

X

X

X

X

X

 

BLANCO BASTOS, NOA

X

X

X

X

X

X

X

 

CAMPO DOPAZO, ANTÍA

X

X

X

X

X

X

X

 

CABALEIRO MOURIÑO, BREOGÁN

X

X

X

X

X

X

X

 

CASTELLANO VÁZQUEZ, HUGO

X

X

X

X

X

X

 

 

CASTELLANO VÁZQUEZ, TEO

X

X

X

X

X

X

 

 

CASTRO MARTÍNEZ, RAÚL

X

X

X

X

X

X

 

 

COSTAS BRAVO, LUCAS

X

X

X

X

X

X

 

 

COUÑAGO ROMASANTA, GAEL

X

X

X

X

X

X

 

 

DOVAL CASTRO, CARLA

X

X

X

 

 

X

 

CS

CN

FERREIRA MÍGUEZ, ALBA

X

X

X

X

X

X

 

 

FREAZA CAMIÑA, SILVANO

X

X

X

X

X

 

 

INGL.

GONZÁLEZ MIROU, PABLO

X

X

X

X

X

X

X

 

NAVAS DOMÍNGUEZ, JOEL

X

X

X

X

X

X

 

 

OTERO RODRÍGUEZ, IAGO

X

X

X

X

X

X

 

 

PEREIRO ÁLVAREZ, JONÁS

X

X

X

X

X

X

X

 

PÉREZ PÉREZ, MARTÍN

X

X

X

X

X

X

X

 

RICÓN ALDROVER, NOA

X

X

X

X

X

X

 

 

SEOANE GONZÁLEZ, ROBERTO CARLOS

X

X

 

X

X

 

 

LG.    INGL.

REL.

SOUTULLO GARCÍA, CARLA

X

X

X

X

X

X

X

 

VICENTE VAZ, MARÍA

 

 

 

 

 

 

 

TODOS

 

4º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

ALUMNO/A

LIBROS CONCEDIDOS

 

FÁLTANLLE

LINGUA

CASTELÁ

MATEM.

LINGUA

GALEGA

CIENCIAS

SOCIAIS

CIENCIAS

NATUR.

INGLÉS

REL. CAT.

MÚSICA

ALJÁN OTERO, SERGIO                       

X

X

X

X

X

X

 

X

 

ÁLVAREZ ÁLVAREZ, JUAN MATEO

X

X

X

X

X

X

 

X

REL

CABALEIRO DOVAL, ALEX

X

X

 

X

X

 

 

 

LG IN MÚS

CAMPOS BARCIELA, ÉRIKA

X

X

X

X

X

X

X

X

 

CERNADAS GONZÁLEZ, RODRIGO

X

X

X

 

 

X

 

 

CS CN MÚS

DARRIBA CASTRO, DAVID

X

X

X

X

 

X

 

 

CN MÚS

DEVESA MIGUELES, AINARA

X

 

X

X

X

 

 

 

MAT IN MÚS

DUARTE RODRÍGUEZ, DIEGO

X

X

X

X

X

X

X

X

 

FIGUEROA CAMPO, SARA

X

X

X

X

X

X

 

X

REL

FREIRE MUIÑOS, ÁNGELA

X

X

X

X

X

X

 

X

 

GARCÍA LAMAS, NICOLÁS

X

X

X

X

X

X

 

X

 

GONZÁLEZ CACHEDA, XAN

X

X

X

 

 

X

 

 

CS  CN  MUS

LAGO IGLESIAS, XOANA

X

X

 

X

X

 

 

 

LG IN MUS REL

LAGO PÉREZ, MARÍA

X

X

X

X

X

X

 

X

 

LAMAS PAZOS, EMMA

 

X

X

X

X

 

 

 

LC IN REL MÚS

LIGERO LAGE, MARÍA TERESA

X

X

X

X

X

X

X

X

 

MIGUÉLEZ OTERO, PABLO

X

X

X

X

X

X

 

X

 

PÉREZ ALONSO, ENRIQUE

X

X

X

X

X

X

X

 

 

RODRÍGUEZ COSTAS, SARA               

X

X

X

X

X

X

 

 

MÚS

VIDAL CASTRO, ESTEBAN

X

X

 

X

X

 

 

 

GAL. INGL. MÚS.

VIÉITEZ RIOBÓ, HUGO

X

X

X

X

X

X

X

X

 

 

5º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

ALUMNO/A

LIBROS CONCEDIDOS

LINGUA

CASTELÁ

MATEM.

CIENCIAS

SOCIAIS

CIENCIAS

NATUR.

INGLÉS

REL. CAT.

ÁLVAREZ PONTES, RAÚL

X

X

X

X

X

 

CONDE MIGUELES, RAÚL

X

X

X

X

X

X

COVELO VIDAL, ALEXANDRA

X

X

X

X

X

 

COVELO VIDAL, XOÁN

X

X

X

X

X

 

DARRIBA CABALEIRO, EVA

X

X

X

X

X

X

DOCAMPO PÉREZ, LUCÍA

X

X

X

X

X

X

FERNÁNDEZ ALONSO, SANDRA

X

X

X

X

X

 

FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, AINHOA

X

X

X

X

X

X

FREIRÍA IGLESIAS, LOIS

X

X

X

X

X

 

IGLESIAS PÉREZ, DAVID

X

X

X

X

X

X

MÉNDEZ ALONSO, MAELOC

X

X

X

X

X

 

MÍGUEZ CAMPOS, ADRIÁN

X

X

X

X

X

X

OTERO ÁLVAREZ, LAURA

X

X

X

X

X

 

RAIMÚNDEZ ÁLVAREZ, MARIÑA

X

X

X

X

X

 

RUBIÑÁN RODRÍGUEZ, ANTÓN

X

X

X

X

X

 

SANCHEZ MECKE, AITANA

X

X

X

X

X

X

 

 

6º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

ALUMNO/A

LIBROS CONCEDIDOS

 

FÁLTANLLE

LINGUA

CASTELÁ

MATEM.

CIENCIAS

SOCIAIS

CIENCIAS

NATUR.

INGLÉS

REL. CAT.

MÚSICA

VALORES

BARGES SALES, ISAAC

X

X

X

X

X

 

X

 

REL

COUÑAGO ALONSO, RUBÉN

X

X

 

X

X

 

X

 

CS REL

COUÑAGO GARCÍA, CARLA

X

X

X

X

X

 

X

X

 

DE RIESE SUEIRAS, CARLA CÁNDIDA

X

X

X

X

X

X

X

 

 

FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, LORENA    

X

X

X

X

X

 

X

 

REL

FERVENZA CASTRO, JAVIER

X

X

X

X

X

 

X

 

REL

FIGUEIRIDO OUTÓN, PAOLA

 

X

X

X

 

 

 

X

LC IN MÚS

FIGUEROA MIGUELES, LORENA

X

X

X

X

X

 

X

X

 

GARCÍA FERNÁNDEZ, LUCÍA               

X

X

X

 

X

 

 

 

CN REL MÚS

GONZÁLEZ GONZÁLEZ, ALICIA         

X

X

 

 

X

 

X

 

CS CN REL

LAGO CABALEIRO, NERÉA

X

X

X

X

X

 

X

X

 

LAGO PÉREZ, XURXO

X

X

X

X

X

 

X

X

 

OTERO LAGO, XIANA                              

X

X

 

X

X

 

X

X

CS

PÉREZ BEMPOSTA, DANIELA

X

X

X

X

X

X

X

 

 

PUGA GIL, CARLA                                   

X

X

X

X

 

 

 

 

IN REL MÚS

RIOBÓ FERNÁNDEZ, MAYKA               

X

X

X

X

X

X

X

 

 

RUBIÑAN FIGUEROA, ALEX

X

 

X

X

X

 

 

 

MAT REL MÚS

SÁNCHEZ OTERO, SAMUEL                 

X

X

X

X

X

X

X

 

 

TOUCEDA AMOEDO, CARLA                

X

X

X

X

 

 

 

 

IN  REL REL MÚS

TRIBKI CASTRO, LAILA

X

X

X

X

X

X

X

 

 

VICENTE VAZ, GUILHERME

 

 

 

 

 

 

 

X

LC MAT CS CN IN MÚS

DATA DE PUBLICACIÓN DAS LISTAXES DEFINITIVAS DO FONDO DE LIBROS

O vindeiro luns, ao longo da mañá, iremos publicando na web as listaxes definitivas do fondo de libros, cos libros adxudicados a cada neno/a. O martes día 19 poden consultarse no colexio, de 9 a 11 horas.

AXUDAS DE MATERIAL ESCOLAR PARA EDUCACIÓN PRIMARIA

As persoas solicitantes de vales para material poden pasar polo colexio para ver se lles foi concedido e recollelo os vindeiros luns 11 e martes 12 de 9.30 a 12:30 horas. Tamén poden recollelo no mes de setembro.

VALES DE AXUDAS DE LIBROS PARA 1º E 2º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

As persoas solicitantes de axudas para mercar libros de 1º e 2º de Educación Primaria poden pasar polo colexio para ver se lles foi concedida a mesma e recoller o vale os vindeiros luns 11 e martes 12 de 9:30 a 12.30 horas. Tamén poden recollelo no mes de setembro.

LISTAXE PROVISIONAL DE ADMITIDOS/AS NO FONDO SOLIDARIO DE LIBROS PARA 3º, 4º, 5º E 6º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

Unha vez obtida a lista provisional, todas as solicitudes presentadas foron admitidas. Publicarase en canto sexa posible a partir do día 15 na páxina web a adxudicación definitiva e concreta de libros a cada alumno/a. Poderá consultarse no colexio o martes día 19 de xullo de 9 a 11 horas.

LISTAXE DE LIBROS DE TEXTO PARA O CURSO 2016-2017

Publícase a listaxe de libros de texto para o vindeiro curso 2016-2017. Pódese descargar facendo clic aquí.

PROGRAMA DE RADIO DAS LETRAS GALEGAS


15.89 MB

A Radio do cole preparou un programa especial sobre o poeta Manuel María homenaxeado este ano 2016, no que participan tódolos cursos. Clica aquí para escoitalo.

ADXUDICACIÓN DEFINITIVA DE PRAZAS DO COMEDOR ESCOLAR

Publícanse as listaxes definitivas de alumnado admitido para o comedor escolar.

Se algunha familia non entregou o impreso de autodeclaración debe facelo no mes de setembro (antes do día 12).

 

ALUMNADO ADMITIDO DEFINITIVAMENTE NO COMEDOR ESCOLAR

 

                                                                                                  DÍAS CONCEDIDOS

 

L

M

M

X

V

4º DE EDUCACIÓN INFANTIL

ANTA ALONSO, PEDRO

X

X

X

X

X

BARBEITO FREIRE, ADRIÁN

X

X

X

X

X

BLANCO BASTOS, MANUEL

X

X

X

X

X

IGLESIAS BASTOS, JAVIER

X

X

X

X

X

PÉREZ GONZÁLEZ, ZORAIDA

X

 

X

X

X

5º DE EDUCACIÓN INFANTIL

BOULLOSA ZUBIAURRE, EVA

X

X

X

X

X

CABALEIRO VÁZQUEZ, TELMO

X

X

X

X

X

JASO OTERO, ALEXANDRE

X

X

X

X

X

LAGO VILAS, YAGO

X

X

X

X

X

MIGUELES ALONSO, INÉS

 

X

 

 

 

PÉREZ CABALEIRO, JULIA

X

X

X

X

X

QUEIMALIÑOS ESTÉVEZ, RITA

 

X

 

X

 

6º DE EDUCACIÓN INFANTIL

ALJÁN OTERO, HUGO

X

X

X

X

X

ALONSO CABALEIRO, IRIA

 

X

 

 

 

BARBEITO FREIRE, RAUL

X

X

X

X

X

FERNÁNDEZ OTERO, BRAIS

X

X

X

X

X

FERNÁNDEZ OTERO, SIMÓN

X

X

X

X

X

RODRIGUEZ TABOAS, ALMA

X

X

X

X

X

RUBIÑAN RODRIGUEZ, IGNACIO

X

X

X

X

X

SALCEDA RICON, LUCÍA

X

X

X

X

X

1º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

ALONSO LAGO, SARA

X

       

ALONSO LEITAO, BRUNO

X

X

X

X

X

BARREIRO CABALEIRO, ELENA

X

X

X

X

X

BOULLOSA ZUBIAURRE, NAIA

X

X

X

X

X

GARCIA GARCIA, MELANI

X

X

X

X

X

MOURIÑO GONZÁLEZ, AINHOA

X

X

X

X

X

RUBIÑAN FIGUEROA, HUGO

X

X

X

X

X

2º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

FERNÁNDEZ MIGUEZ, XABIER

 

 

X

 

X

FREIRE MUÍÑOS, UXÍA

 

 

 

 

X

GIL TÁBOAS, SARA

X

X

X

X

X

IGLESIAS GONZÁLEZ, AINHOA

X

X

X

X

X

MARTINEZ RODRIGUEZ, CANDELA

X

X

X

X

X

RAIMUNDEZ ALVAREZ, RUI

X

X

X

X

X

SALCEDA RICON, JORGE

X

X

X

X

X

3º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

BLANCO BASTOS, NOA

X

X

X

X

X

CAMPO DOPAZO, ANTÍA

X

X

X

X

X

CASTELLANO VAZQUEZ, HUGO

X

X

X

X

X

CASTELLANO VAZQUEZ, TEO

X

X

X

X

X

COLLAZO OTERO, NOA

X

X

X

X

X

LAGO OCHOA, MARCOS

X

NAVAS DOMINGUEZ, JOEL

X

X

X

X

X

OTERO RODRIGUEZ, IAGO

X

X

X

X

X

RICÓN ALDROVER, NOA

X

X

X

X

X

VIDAL LOPEZ, MIGUEL

X

X

X

X

X

4º A DE EDUCACIÓN PRIMARIA

 

L

M

M

X

V

FREIRE MUÍÑOS, ÁNGELA

 

 

 

 

X

GARCIA LAMAS, NICOLAS

X

X

X

 

 

GONZALEZ CACHEDA, XAN

X

X

X

X

X

LAGO REY, HUGO

X

X

X

X

X

4º B DE EDUCACIÓN PRIMARIA

ALJAN OTERO, SERGIO

X

X

X

X

X

ALONSO CABALEIRO, MANUEL

 

X

 

 

 

LAGO PEREZ, MARÍA

X

X

X

X

X

RODRIGUEZ COSTAS, SARA

X

X

X

X

X

VIDAL LOPEZ, LUCAS

X

X

X

X

X

5º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

COLLAZO OTERO, HANNAH

X

X

X

X

X

MARTINEZ MIGUEZ, JOEL

X

 

X

 

X

MIGUEZ CAMPOS, ADRIAN

 

X

 

X

 

RAIMUNDEZ ALVAREZ, MARIÑA

X

X

X

X

X

RIVERA VILLAR, MARTIN

X

X

X

X

X

RUBIÑAN RODRIGUEZ, ANTÓN

X

X

X

X

X

SANCHEZ MECKE, AITANA

X

X

X

X

X

6º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

 

L

M

M

X</