Skip to main content

Profesorado do curso académico 2020/2021

 

Artes plásticas

Xefatura: Berea Cruz, Eduardo Emilio

Integrantes:

  • Berea Cruz, Eduardo Emilio

Ciencias naturais

Xefatura: Primo Álvarez, Vanesa

Integrantes:

  • López Regueiro, Alicia
  • Primo Álvarez, Vanesa

Economía

Xefatura: López Castro, Beatriz

Integrantes:

  • López Castro, Beatriz

Educación física e deportiva

Xefatura: Rial Fernández, Ramón Benigno

Integrantes:

  • Fernández Iglesias, José
  • Rial Fernández, Ramón Benigno

Filosofía

Xefatura: Rúa Álvarez, Ana María

Integrantes:

  • Rúa Álvarez, Ana María

Física e química

Xefatura:  Godoy López, Ana Belén

Integrantes:

  •  García Fernández, David

Formación e orientación laboral

Xefatura: Diéguez Machado, María Jesús

Integrantes:

  • Bendaña Pedrosa, Marta
  • Cobo Rodríguez, Adelina
  • Diéguez Machado, María Jesús
  • Gómez Costas, José Ramón
  • Ramil Iglesias, Graciela

Francés

Xefatura:  Carballo Alonso, María José

Integrantes:

  •  Carballo Alonso, María José

Imaxe Persoal

Xefatura: Vicente Santiago, Hortensia María

Integrantes:

  • Aguín Martínez, María Reyes
  • Bernabé Moldes, Asunción
  • Bordallo Pérez, María Luisa
  • Castro García, Ana Belén
  • Chouza Fernández, Pura
  • De La Fuente Costado, María Isabel
  • Fariña García, Rosa María
  • Fernández Fernández, Josefa
  • Fernández Rey, Mercedes
  • González Meijide, María
  • González Rodríguez, María Isabel
  • Lorenzo Malvar, Guadalupe
  • Martínez Insua, Marta
  • Martínez Martínez, Marina
  • Martínez Nieto, María Aránzazu
  • Otero Lamas, Maria Carmen
  • Pose Recarey, María Mercedes
  • Quiroga Iglesias, Cristina
  • Recarey Rey, María Dolores
  • Rodríguez Romero, Xoana
  • Rozados Fernández, María Dolores
  • Rúa Álvarez, Beatriz
  • Senín Montáns, Laura
  • Sias Trillo, María Mercedes
  • Trigo Trigo, Tania
  • Vérez Cotelo, Natalia Asuncion
  • Vicente Santiago, Hortensia María
  • Viéitez Castro, Ana María
  • Villagrasa Méndez, Rosa Ana Maria
  • Villanueva Torres, Encarnación

Informática

Xefatura: Sobral Crespo, Agustín

Integrantes:

  • Canle Casares, Nuria
  • Carril Vázquez, María Magdalena
  • Castiñeira Fernández, María Cristina
  • Corbacho Lorenzo, Eulogio
  • Crespo Riveira, Antonio
  • Domínguez Rodríguez, María Del Mar
  • Falcón Docampo, Amalia
  • Fernández González, Luis Alberto
  • Fernández Nocelo, Laura
  • Fernández Rodríguez, María
  • Fernández-Herrerín Álvarez, Juan
  • García Rodríguez, Sancho
  • Gómez Alonso, Cristina
  • Gómez Vallejo, Hector Jose
  • Gonzalez De La Cuesta, Blanca Carolina
  • González Pardo, Patricia
  • Hernández Losada, María Mercedes
  • Medina Méndez, Daniel
  • Muñoz Sánchez, María Rosa
  • Pavón Mauriz, María Cristina
  • Pereiros Iglesias, David
  • Pérez García, Roberto
  • Pérez González, Juan Carlos
  • Pregigueiro Gómez, María Concepción
  • Puga Barreiros, Cristina
  • Puga Martínez, Manuel
  • Resúa Eiras, Vanesa
  • Rey López, Marta
  • Rincón Moraña, Isaac
  • Rivera Romero, María Rosa
  • Rodríguez Cordeiro, Beatriz
  • Rodríguez Novoa, María
  • Sánchez Garrido, José Alfonso
  • Sobral Crespo, Agustín
  • Vázquez Serantes, Obdulia
  • Veiga Rial, Ricardo
  • Vidal Domínguez, Alejandro
  • Vilán Crespo, Luis

Inglés

Xefatura: Currás Rúa, Flor Mª

Integrantes:

  • Currás Rúa, Flor María
  • Garrido Álvarez, Olimpia
  • Goberna García, Rosa María

Latín

Xefatura: Mon Vázquez, Marta

Integrantes:

  • Mon Vázquez, Marta

Lingua castelá e literatura

Xefatura: Romero Vila, Rosa María

Integrantes:

  • Fraga Rodríguez, Lucía
  • García Iglesias, Carmen
  • López Salgado, Pedro Luis
  • Rodríguez Lameiro, Maria Encarnacion
  • Romero Vila, Rosa María

Lingua galega e literatura

Xefatura: Alonso Domínguez, Pilar

Integrantes:

  • Alonso Domínguez, Pilar
  • Carrasco Joaquín, Lorena
  • García Abelleira, Nair
  • Santomé Martínez, María Begoña

Matemáticas

Xefatura:  Pintos Couto, María Teresa

Integrantes:

  • Calderón Fernández, Eloy
  • Míguez Lamas, Patricia
  • Pintos Couto, María Teresa
  • Rodríguez Gómez, Luís
  • Rodríguez Vicente, David
  • Souto Perez, Maria Magdalena
  • Vázquez Pérez, Jaime

Música

Xefatura: Torres Estarque, Isabel

Integrantes:

  • Torres Estarque, Isabel

Tecnoloxía

Xefatura: Álvarez Álvarez, Bernardo

Integrantes:

  • Álvarez Álvarez, Bernardo
  • Sánchez Paz, Verónica

Xeografía e historia

Xefatura: Paz González, Juan Carlos

Integrantes:

  • Paz González, Juan Carlos
  • Pérez González, Santiago
  • Sánchez Crespo, Gabriel