You Tube  Resultado de imagen de twitter  Resultado de imagen de facebookSelo europeo das linguasUnion Europe

 

Xefaturas de Departamento

Xefaturas de Departamento 2018-19

 

Apelidos e Nome

Agra Ramírez, José A.

Departamento

E FISICA

Calvo Blanco, Carmen RELIXION
Díaz Castro, María Luisa FRANCES
Fernández Campos, Leonardo E. EDNL
Gude Ayaso, Dolores CASTELAN
Iglesias Santomé, Enrique DEBUXO
Isorna Santiago, Armando LATIN
Losada Fernández, Rubén XEOGRAFIA
Louzao Rodríguez, Xoan A. ECONOMIA
Méndez Benegassi Gamallo, Noemi EOC
Otero Fernández, Elena MATEMATICAS
Palacio Perulero, Xosé BIOLOXIA
Pardo Fernández, María GALEGO
Pérez-Santamarina Feijoo, Carmen FISICA
Piñeiro Soliño, Nemesio FOL
Rey Rey, Alejandro ADM
Varela Cordeiro, Ana ORIENTACION
Vidán Ortiz, Isabel FILOSOFIA
Viz Blanco, Margarita INGLES

Xefaturas de Departamento 2017-18

IES AS FONTIÑAS

Rúa Estocolmo 5

ies.as.fontinas@edu.xunta.es

881.866.661 / fax.881.866.684

XEFATURAS DE DEPARTAMENTO 2017 - 2018

                                            TITULAR                                                  DEPARTAMENTO.

ATENCIONS

    1 Pérez Pérez, Xulio                                        Ciencias naturáis.

luns_12:00 - 12:50

     2 Louzao Rodríguez, Xoán A.                          Economía.

luns_09:50 - 10:40

     3 Calvo Blanco, Carmen                                  Relixión.

 

     4 Barreiro Neira, Carmen                                 Coordinadora FCT.

luns_20:30 - 21:20

    5 Pardo Fernández, Mª José                            Lingua galega.

xoves_12:50 - 13:40

     6 Ríos Quintás, Pilar                                        Francés.

venres_12:00 - 12:50

    7 Fernández Campos, Leonardo                      Dinamización lingüística.

martes_12:50 - 13:40

     8 Iglesias Santomé, Enrique                            Debuxo.

martes_10:40 - 11:30

     9 Isorna Santiago, Armando                             Latín.

venres_12:50 - 13:40

  10 Gude Ayaso, Dolores                                    Lingua castelá.

venres_12:00 - 12:50

  11 Losada Fernández, Rubén                            Xeografía e historia.

mércores_09:50 - 10:40

  12 Méndez-Benegassi Gamallo, Noemí              Edificación e obra civil.

martes_12:00 - 12:50

  13 Agra Ramírez, José A.                                  Educación física.

mércores_12:00 - 12:50

   14 Pérez-Santamarina Feijóo, Carmen               Física e química.

venres_10:40 - 11:30

  15 Piñeiro Soliño, Nemesio                                FOL

martes_12:00 - 12:50

  16 Rodríguez Rodríguez, Isabel                         Matemáticas.

luns_12:00 - 12:50

  17 Seijas Díaz, Angeles                                    Administración.

xoves_12:00 - 12:50

  18 Varela Cordeiro, Ana                                    Orientación.

mércores_12:00 - 12:50

  19 Vidán Ortiz, Isabel                                        Filosofía.

martes_12:00 - 12:50

  20 Viz Blanco, Margarita                                    Inglés.

luns_10:40 - 11:30

Powered by Drupal - Design by artinet