You Tube  Resultado de imagen de twitter  Resultado de imagen de facebookSelo europeo das linguasUnion Europe

 

Atención a pais e nais

Ateción a Nais e Pais

 

  PROFESORADO_18-19 ATENCIONS CARGOS
1 Agra Ramírez, José A. martes 13:40 - 14:30 (X.D.)
2 Aira López, Montserrat venres 10:40 - 11:30 (C.E.)
3 Barreiro Neira, Carmen Mércores 15:30 - 16:20 (COOR_FCT)
4 Blanco Fernández, Luisa Xoves 12:00 - 12:50 (TITORA_1º B_BACH)
5 Blanco Veiga, Rosa venres 10:40 - 11:30  
6 Casal Devesa, Margarita Xoves 10:40 - 11:30 (TITORA_2º XEAA)
7 Castroagudín Melón, Ramón luns 12:00 - 12:50 (SECRETARIO)
8 Díaz Castro, María Luisa Martes 12:50 - 13:40 (X.D.)
9 Fernández Campos, Leonardo Luns 10:40 - 11:30 (X.D.)
10 Fernández Fernández, Mercedes Mares 12:50 - 13:40  
11 Fernández Garea, Miguel Venres 9:50 - 10:40 (TITOR_1º PRO)
12 García Vázquez, Celsa xoves 12:50 - 13:40 (TITORA_1º AFI)
13 Gude Ayaso, Dolores Mércores 09:50 - 10:40 (TITORA_2ºA_BACH)
14 Iglesias Santomé, Enrique martes_10:40 - 11:30 (X.D.)
15 Isorna Santiago, Armando Mércores 10:40 - 11:30 (TITOR_1ºA_BACH) + (X.D.)
16 Lasheras Goicoechea, Juana Martes 18:00 - 18:50 (TITORA_2º AFIA)
17 López Blanco, Julia luns 12:00 - 12:50  
18 López Fernández, Carmen Xoves 17:10 - 18:00 (TITORA_1º AD)
19 López Otero, Jaime luns 15:30 - 16:20 XEFE ESTUDOS + COOR_WEB
20 Losada Fernández, Rubén Xoves 12:00 - 12:50 (TITOR_2ºB_BACH) + (X.D.)
21 Louzao Rodríguez, Xoán A. xoves 12:50 - 13:40 (X.D.)
22 Méndez Otero, José Luis Mércores 12:50 - 13:40 (TITOR_1º PRE)
23 Méndez-Benegassi Gamallo, Noemí venres 10:40 - 11:30 (TITORA_2º PRE) + X.D.
24 Moure Beiroa, Manuel Mércores 10:40 - 11:30 (TITOR_2º SEA)
25 Negreira Noya, Remedios Xoves 09:50 - 10:10  
26 Noya López, Jesus Xoves 10:40 - 11:30 (VICEDIRECTOR)
27 Otero Fernández, Elena Luns 10:40 - 11:30 (C.E.)+TITORA_2ºC_BACH
28 Palacio Perulero, Xosé venres 09:50 - 10:40 (X.D.)
29 Parapar López, Raquel mércores_10:40 - 11:30 (TITORA_2º AD)
30 Pardo Fernández, Mª José Mércores 09:50 - 10:40 (X.D.)
31 Pena Rey, Antonio venres 09:50 - 10:40 TITOR_2º_PRO
32 Peña Lombao, Juan José Martes 10:40 - 11:30  
33 Pérez Mouriño, Pilar Martes 12:00 - 12:50 (TITORA_1º XEA)
34 Pérez-Santamarina Feijóo, Carmen Luns 09:50 - 10:40 (TITORA_1ºC_BACH) + (X.D.)
35 Piñeiro Soliño, Nemesio venres 10:40 - 11:30 (X.D.) + (C.E.)
36 Prieto Ramos, Mª Jesús Martes 10:40 - 11:30 (X.ESTUDOS-DIURNO)
37 Quelle Cuadrado, Marina Martes 10:40 - 11:30  
38 Rey Rey, Alejandro Luns 10:40 - 11:30 X.D. + (C.E.)
39 Rodríguez López, Ana María Venres 12:00 - 12:50  
40 Saez Jorge, Miguel A. Xoves 12:00 - 12:50 (TITOR_1º AFIA)
41 San José García, Gloria Luns 10:40 - 11:30 (TITORA_1º XEA)
42 Seijas Díaz, Angeles Mércores 10:40 - 11:30 (TITORA_2º AFI)
43 Suárez Míguez, Fernando Venres 12:00 - 12:50  
44 Suárez Tuñas, María Clara Martes 17:10 - 18:00 (TITORA_1º XEAA)
45 Sumay Rey, José A. Luns 12:50 - 13:40 (DIRECTOR)
46 Tomé Mourenza, Angel Martes 18:00 - 18:50 (TITOR_2º PREA)
47 Tosar Durán, Amadeo Luns 18:00 - 18:50 (TITOR_1º PRE_Ad)
48 Varela Cordeiro, Ana Martes 12:50 - 13:40 (ORIENTACION)
49 Vázquez Díaz, Sabela Venres 10:40 - 11:30  
50 Vázquez López, Alejandra Xoves 18:00 - 18:50 (COOR_ERASMUS)
51 Vidán Ortiz, Isabel Luns 10:40 - 11:30 (COOR_BIBLIOTECA) + (X.D.)
52 Vieites Fernández, Gabriel luns 12:00 - 12:50 (TITOR_2º XEA)
53 Viz Blanco, Margarita xoves 12:50 - 13:40 (X.D.)

HORARIO ATENCIÓN CURSO 2017-18

IES AS FONTIÑAS

Rúa Estocolmo 5

ies.as.fontinas@edu.xunta.es

881.866.661 / fax.881.866.684

PROFESORADO 2017-2018

ATENCIONS

1 Abelleira Freiría, Jorge

martes_12:50 - 13:40

2 Agra Ramírez, José A.

mércores_12:00 - 12:50

3 Aira López, Montserrat

luns_12:00 - 12:50

4 Barreiro Neira, Carmen

luns_20:30 - 21:20

5 Blanco Veiga, Rosa

xoves_10:40 - 11:30

6 Caamaño Puñal, Javier

xoves_18:00 - 18:50

7 Cabaleiro Barroso, Yolanda

martes_10:40 - 11:30

8 Calvo Blanco, Carmen

 

9 Casal Devesa, Margarita

luns_18:00 - 18:50

10 Castroagudín Melón, Ramón

martes_15:30 - 16:20

11 Fernández Campos, Leonardo

martes_12:50 - 13:40

12 García Vázquez, Celsa

xoves_10:40 - 11:30

13 Gude Ayaso, Dolores

venres_12:00 - 12:50

14 Iglesias Santomé, Enrique

martes_10:40 - 11:30

15 Isorna Santiago, Armando

venres_12:50 - 13:40

16 López Blanco, Julia

venres_10:40 - 11:30

17 López Fernández, Carmen

martes_18:00 - 18:50

18 López Otero, Jaime

luns_09:50 - 10:40

19 López París, Marcos

mércores_18:50 - 19:40

20 Losada Fernández, Rubén

mércores_09:50 - 10:40

21 Louzao Rodríguez, Xoán A.

luns_09:50 - 10:40

22 Méndez-Benegassi Gamallo, Noemí

martes_12:00 - 12:50

23 Moure Beiroa, Manuel

mércores_09:50 - 10:40

24 Negreira Noya, Remedios

luns_12:50 - 13:40

25 Noya López, Jesús

luns_18:00 - 18:50

26 Otero Fernández, Elena

mércores_10:40 - 11:30

27 Pacoret Balsa, Ana B.

venres_17:10 - 18:00

28 Parapar López, Raquel

mércores_10:40 - 11:30

29 Pardo Fernández, Mª José

xoves_12:50 - 13:40

30 Parga Rodríguez, Uxía

xoves_13:40 - 14:30

31 Pena Rey, Antonio

xoves_19:40 - 20:30

32 Pereiro Salgueiro, Cristina

venres_09:50 - 10:40

33 Pérez Pérez, Xulio

luns_12:00 - 12:50

34 Pérez-Santamarina Feijóo, Carmen

venres_10:40 - 11:30

35 Piñeiro Soliño, Nemesio

martes_12:00 - 12:50

36 Prado Gavieiro, José L.

venres_18:00 - 18:50

37 Prieto Fernández, Guillermo

mércores_12:00 - 12:50

38 Prieto Ramos, Mª Jesús

luns_09:50 - 10:40

39 Quelle Cuadrado, Marina

xoves_12:50 - 13:40

40 Rey Rey, Alejandro

luns_12:00 - 12:50

41 Ríos Quintás, Pilar

venres_12:00 - 12:50

42 Rodríguez García, Ricardo

martes_19:40 - 20:30

43 Rodríguez Rodríguez, Isabel

luns_12:00 - 12:50

44 Sáez Jorge, Miguel A.

martes_12:00 - 12:50

45 San José García, Gloria

xoves_18:00 - 18:50

46 Seijas Díaz, Angeles

xoves_12:00 - 12:50

47 Sotelo Pardos, Marina

xoves_10:40 - 11:30

48 Sumay Rey, José A.

martes_12:00 - 12:50

49 Tomé Mourenza, Angel

mércores_10:40 - 11:30

50 Varela Cordeiro, Ana

mércores_12:00 - 12:50

51 Vázquez López, Alejandra

luns_17:10 - 18:00

52 Verde Sánchez, Teresa

luns_18:00 - 18:50

53 Vidán Ortiz, Isabel

martes_12:00 - 12:50

54 Vieites Fernández, Gabriel

luns_10:40 - 11:30

55 Viz Blanco, Margarita

luns_10:40 - 11:30

Powered by Drupal - Design by artinet