Skip to Content

Sub/delegadas/os

Curso académico 2020/21.

Para accederes á composición do/a...

  • Consello escolar, preme aquí.
    • Comisión económica, preme aquí.
    • Comisión de convivencia, preme aquí.
    • Comisión da biblioteca, preme aquí.
    • Comisión de seguimento do estado das instalacións, preme aquí.
  • Equipo directivo, preme aquí. (inclusive información de contacto)
  • Claustro.
    • Para accederes ás ligazóns para as videoconferencias Webex, preme aquí.
    • Comisión de coordinación pedagóxica (CCP), preme aquí. (inclusive información de contacto)
    • Listaxe de titorías, preme aquí. (inclusive información de contacto)
    • Listaxe de profesorado sen cargo, preme aquí. (inclusive información de contacto)
  • Persoal de administración e servizos, preme aquí.
  • Xunta de persoas delegadas e subdelegadas, preme aquí.

A continuación podes consultar a xunta de persoas delegadas e subdelegadas:

Xunta de persoas delegadas e subdelegadas.
Grupo Delegadas/os Subdelegadas/os
1º ESO A  Rubén Fernández Trabada  Claudia Tubío Quintáns
1º ESO B  Lucero Castro Montoya  Sofía Castillo Chan
1º ESO C  Jairo Costa Gude  Thais A. Gamallo Bruno
1º ESO D  Ánxela Mayo Gago  Magat Mbengue Mbengue
1º ESO E  Diego Rey Barreiro  Marcos García Couso
2º ESO A PMAR  Alfonso A. García Carmuega  Emily Colman Nogueira
2º ESO A Cecilia Martí Pesqueira Juan Expósito Vila
2º ESO B  Jorge Grajales Pereira  Alejandro Argibay Garre
2º ESO C  Evelyn A. Molas Rodríguez  Alen Barcia Gesteira
2º ESO D  Caterina Solla Carlucci  Hugo Veiga Padín
2º ESO E  Marina Simón Pintos  Gabriel Pereira dos Santos
2º ESO F  Manuel Corredoira Castiñeira  Victoria Vázquez Sunday
3º ESO A PMAR  Sheila Acuña Lameiro  Raúl Varela Piñeiro
3º ESO A  Eva Fernández Trabada  Francisco de B. Pazos Penhalver
3º ESO B  Carlos Romero Armada  José Abollado Bugallo
3º ESO C  Manuel Veiras Nogueira  Marta Carlés Fontán
3º ESO D  Andrés López Freiría  Mauro García Sola
3º ESO E  Mauro Lago Nogueira  Pablo Taboada Lois
4º ESO A  Carmen Rodríguez González  Adrián Fernández Fraguas
4º ESO B  Nicole D. López Andrade  Alberto Loureiro Diz
4º ESO C  Aaron Salcedo Gutiérrez  Daniel Matías Fernández
4º ESO D  Xermán González Rivas  Víctor M. Villaverde Rey
4º ESO E  Iria Sueiro Portela  Pablo Lubiáns Gallego
1º BTO A  Nerea Dios Cortegoso  Diego Torres Buceta
1º BTO B  Daniel Rivera Bonilla  Ángela Soto Lamas
1º BTO C  Ángela Medina Dacasa  Anxo Martínez Filgueira
1º BTO D  Iago Martínez López  Carla Vázquez Palacios
2º BTO A  Pablo Rodríguez Sánchez  Tania García Bouzas
2º BTO B  Mara Iglesias Martínez  Sandra Rodríguez Torres
2º BTO C  Florencia E. Travieso Moreira  Saúl Caamaño Hinojar
2º BTO D
 Guillermo Castañeda Melo  Diego Santiago Martínez

Lembramos que, de houber dispoñibilidade, todo este alumnado, ten ao seu dispor unha taquilla de balde para cada ún/ha en compensación dos servizos prestados.

Distribuir contido


by Dr. Radut