Profesorado

Profesorado inglés

HORAS DE ATENCIÓN Ó ALUMNADO 2019-20

                                 DEPARTAMENTO DE INGLÉS

DOCENTES

HORAS DE ATENCIÓN AO ALUMNADO

Casielles Iglesias, Nancy

Martes, de 19.30 a 20.00 e Mércores, de 17.30 a 18.00

Conde Pardo, Patricia

Martes, de 09.00 a 10.00

Currás López, Jesús

Luns, de 17.00 a 18.00

Del Río Caamaño, María Alicia

Luns, de 08.30 a 09.30

Díaz Cabeza, María

Luns, de 15.30 a 16.00 e martes, de 09.30 a 10.00

Glez Gómez, Julia Mª

Luns, de 17.30 a 18.00 e venres, de 08.30 a 09.00

Hernández Bruña, Mª Belén

Luns, de 18.45 a 19.00;  martes, de 21.00 a 21.15, mércores e xoves, de 16.45 a 17.00

Linares-Rivas de Eguibar, Mª Camino camino.linaresrivas@gmail.com

Luns , de 20.30 a 21.00, e xoves, de 16.00 a 16.30

Loboy, Matthew

Luns, de 12.00 a 13.00

Mariño Pego, Ana María

Mércores, de 18.00 a 19.00

Millán Glez, Mónica

Martes, de 10.00 a 11.00

Pedrero Glez, Begoña

Luns e martes, de 18.30 a 19.00

Puga Pereira, Rebeca

Luns, martes, mércores e venres, de 15.45 a 16.00

Ramos Moro, Ana Mª ramosmoro@edu.xunta.es

Luns, de 17.00 a 18.00

Rodicio Rodicio, Ana Belén

abrodicio@edu.xunta.es

Martes e xoves, de 18.00 a 18.30

Rguez Amado, Mª Carmen

Venres, de 18.00 a 19.00

Rodríguez Rodríguez, Miguel

Luns e xoves, de 10.50 a 11.00; martes e venres, de 09.20 a 09.30; mércores, de 09.20 a 09.40

Roger Quiroga, Enrique

enriroger@yahoo.com

Martes, de 16.30 a 17.30

Salanova Sarmiento, María Isabel

isalanova@edu.xunta.es

Luns, de 13.30 a 14.00, e mércores, de 10.00 a 10.30

Sanmiguel Sousa, Mª Sandra

ssanmiguel@edu.xunta.es

Martes, de 12.00 a 13.00

SECCIÓNS DELEGADAS

Sección Ourense (A Ponte)

Blanco Fdez, Elisa

elisablanco@edu.xunta.es

Martes e xoves, de 19.30 a 20.00

Carcacía Aparicio, Mª Sonia

Martes e xoves, de 17.30 a 18.00

Honrado Juan, Mª Nieves

nieveshonrado@edu.xunta.es

Martes, de 17.00 a 18.00

Montes Rguez, Mª Raquel

Mércores, de 15.30 a 16.00 e de 20.00 a 20.30

Sección Celanova

Ferreiro Méndez, Karina

Luns, de 17.00 a 18.00

Garrido Camino, Marta

Martes e mércores, de 17.30 a 18.00

Sección O Barco de Valdeorras

Delgado Delgado, Lucía        

Martes, de 16.15 a 17.15

Fernández Fernández, Mónica

monicafernandez@edu.xunta.es

Mércores, de 18.15 a 19.15

Sección O Carballiño

Conde Figueiral, Ida

Luns, de 18.00 a 19.00

Márquez Ézara, Mª Teresa

marquezezara@edu.xunta.es

Luns, de 16.00 a 17.00

Sección Ribadavia

Fdez Pérez, Maricel

Luns, de 20.00 a 20.30 e xoves, de 15.30 a 16.00

Suárez Mazaira, Marta

Martes, de 18.00 a 19.00

Sección Verín

Pazos Amado, Raquel

Luns, martes, xoves e venres, de 19.00 a 19.15

Roldán González, Rosa

Luns e xoves, de 19.00 a 19.15; e xoves, de 16.30 a 17.00

Distribuir contido