PREPARATORIO A

 

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

 

17.00-18.00 PREPARATORIO

 

 

 

 

 

 

 

PREPARATORIO B

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

 

 

 

16.00-17.00 PREPARATORIO

 

 

 

 

 

1º A    

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

16.00-17.00 DCL A2

17.00-18.00 MUS

 

 

 

16.00- 17.00 DCL A2

17.00-18.00 DCA A2

 

16.00-17.00 DCL  A2

 

 

 

 

 

1º B

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

18.00-19.00 DCA  A2

19.00-20.00 DCL A2

17.00-18.00 DCL A2

18.00-19.00 MUS

 

 

17.00-18.00 DCL  A1

 

 

 

 

2ºA

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

16.00-17.00 DCA  A4

17.00-18.30 DCL A1

 

 

17.30-19.00 DCL  A4

16.00-17.00 MUS

17.00-18.30 DCL  A7

18.30-19.00 Tª DCL AUDIO

 

 

2º B

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

 

18.30-20.00 DCL  A7

 

 

18.00-19.00 DCA A3

19.00-20.30 DCL A4

 

 

 18.30-20.00 DCL  A2

20.00-20.30  Tª DCL AUDIO

20.30-21.30 MUS

 

3ºA

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

 16.00-17.30 DCL A6

17.30-18.00 Tª DCL AUDIO

18.00-19.00 MUS

 

16.00-18.00 DCL A3

18.00-19.00 DGA A8

 

16.00-17.30 DCL  A8

 16.00-17.30 DCL  A5

 

 

3ºB

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

 18.00-19.30 DCL A3

19.30-20.00 Tª DCL

20.00-21.00 MUS

 

18.00-20.00 DCL

(18.00-19.00 A7; 19.00-20.00 A3)

18.30-20.00 DCL  A2

20.00-21.00 DGA  A1

17.30-19.00 DCL  A8

 

4ºA

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

16.00-18.00 DCL A3

18.00-19.00 IDC A4

19.00-20.00  MUS

 

16.00-17.30 DCL A5

17.30-18.00 Tª DCL AUDIO

 

 

 

 

 16.00-18.00 DCL  A3

 

16.00-18.00 DCL

(16.00-17.30 A4; 17.30-18.00 A9)

18.00-19.00 IDE A5

 

4ºB

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

18.30-20.30 DCL

(18.30-20.00 A1; 20.00-20.30 A7)

 

18.00-20.00 DCL A2

20.00-21.00 IDC A2

19.30-20.00  Tª DCL BIBLIO

20.00-21.30  DCL A5

17.00-18.00 MUS

18.00-20.00 DCL  A8

20.00-21.00 IDE  A5

 

 

 Publícanse horarios de Grao Profesional, nas especialidades de Danza Clásica (A) e Danza Contemporáne (B) para o curso 2018/19.

 

1º GPA        
 LUNS  MARTES  MÉRCORES  XOVES  VENRES

18.00-19.00 AFI  A8

19.00-19.30 TªDCL  AUDIO

19.30-21.30 DCL  A5

 

20.00-22.00 DCL A3

17.00-19.00 DCL  (17.00-18.00 A5; 18.00-19.00 A6)

19.00-20.00 DGA A5

16.00-18.00 DCL A6

18.00-19.00 MUS

16.00-18.30 DCL (16.00-17.30 A8; 17.30-18.30 A2)

 

1º GPB
LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

 

16.00-17.00 MUS

17.00-18.30 TDC  A1

18.30-19.30 DGA  A4

19.30 -21.30 DCL A8

19.00-20.00 IMP A2

20.00-22.00 DCL A8

 

18.00-19.00 AFI A1

19.00-20.30 DCL (19.00-20.00 A1; 20.00-20.30 A6)

20.30-22.00 TDC A6

17.30-18.00 Tª DCL TEORICA

18.00-19.00 TDC A3

 

1ºGP A/B        
 LUNS  MARTES  MÉRCORES  XOVES  VENRES

18.00-19.00 AFI  A8

19.00-19.30 TªDCL AUDIO

19.30-21.30 DCL  A5

16.00-17.00 MUS

17.00-18.30 TDC  A1

18.30-19.30 DGA  A8

20.00 -22.00 DCL A3

 

19.00-20.00 IMP A2

20.00-22.00 DCL  A8

16.00-18.00 DCL A6

 

20.30-22.00 TDC  A6

16.00-18.30 DCL A2

18.30-19.30 TDC  A3

 

2º GPA        
 LUNS  MARTES  MÉRCORES  XOVES  VENRES

 

18.00-20.30 DCL  A6

16.00-18.00 DCL A3

18.00-19.00 AFI  A3

19.00-20.00 DCO  A5

18.30-19.00 TªDCL BIBLIO

19.00-20.00 DCA A1

20.00-21.00 DCL A2

21.00-22.00 DCL FEM A2/VAR (21.00-21.30 A9;21.30-22.00 A3)

 

19.00-20.00 MUS

20.00-22.00 DCL (20.00-21.00 A8; 21.00-22.00 A1)

16.00-17.00 DCL  A1

17.00-18.00 DCL FEM A1/VAR (17.00-17.30 A9; 17.30-18.00 A4)

 

 

2º GPB        
 LUNS MARTES  MÉRCORES XOVES VENRES

19.30-20.30 TDC A3

20.30-21.30 IMP A1

16.00-17.00 TDC  A3

17.00-17.30 Tª DCL AUDIO

17.30-19.00 DCL  A5

18.00-19.00 IMP A2

19.00-20.00 AFI A9

20.00-22.00 DCL (20.00-21.30 A7; 21.30-22.00 A5)

 

18.00-20.00 DCL (18.00-19.00 A9; 19.00-20.00 A3)

20.00-22.00 TDC A2

 

19.30-20.30 MUS

20.30-21.30 TDC A1

 

3ºGPA        
 LUNS MARTES MÉRCORES XOVES  VENRES

18.00-20.00 DCL (18.00-19.00 A9;19.00-19.30  A4)

19.30-20.00 ESTIRAMENTO TEÓRICA)

20.00-20.30 Tª DCL TEÓRICA

20.30-21.30 REP  A8

21:30-22.30 AFI  A8

 

 

19.00-20.00 MUS

20.00-22.00 DCL A4

16.30-17.00 TªREP AUDIO

17.00-19.00 DCO (17.00-18.00 A7; 18.00-19.00 A9)

19.00-21.00 DCL (19.00-20.00 A8; 20.00-21.00 A1)

21.00-22.00 REP A1

16.00-18.30 DCL

 (16.00-17.00 A7; 17.00-18.00 A5; 18.00-18.30 A.TEÓRICA ESTIRAMENTO)

 

 

 

19.30-21.30 DCL A4

 

3º GPB    
 LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

20:30-21.30 AFI

(20.30-21.00 A7; 21.00-21.30 A9)

21.30-22.30 MUS

 

 

16.00-18.00 TDC A6

18.00-18.30 Tª DCL AUDIO

18.30-20.00 DCL

 (18.30-19.30 A7; 19.30-20.00 A4)

16.00-18.00 DCL A1

18.00-19.00 IMP A1

19.00-19.30 Tª TDC TEÓRICA

19.30-21.30 TDC (19.30-20.00 A.TEORICA; 20.00-21.30 A3)

 

18.30-20.00 DCL A7

20.00-22.00 TDC A3

 

18.00-19.30 DCL A4

19.30-20.30 IMP A5

 

 

4º GPA    
 LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

 

19.00-19.30 Tª REP BIBLIO

19.30-21.30 DCL A4

21.30-22.30 REP (21.30-22.00 A4; 22.00-22.30 A6)

16.00-17.30 DCL  A4

17.30-18.30 DCL FEM A7 /VAR A8

18.30-19.30 DCO  A8

19.30-20.00 Tª DCO AUDIO

17.30-18.00 TªDCL BIBLIO

18.00-20.00 DCL (18.00-19.00 A5; 19.00-20.00 A6)/19.30-20.00 DCL VAR

20.00-21.00 REP  A6

21.00-22.00 AFI (21.00-21.30 A.TEÓRICA ;21.30-22.00 A7)

 

16.00-17.00 DCO A5

17.00-18.00 DCL A2

18.00-18.30 DCL FEM A2/ VAR A6

16.00-17.00  DCL FEM A2/ VAR A7

17.00-17.30 DCL A2

17.30-19.00 MUS

19.00-20.00 PIN A.TEÓRICA

 

 

4º GPB
LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

18.00-19.30 TDC A5

19.30-20.30 Tª TDC AUDIO

20.30-21.00 TªDCL AUDIO

21.30-22.30 DCL  (21.00-21.30 A7;21.30-22.30 A5)

 

19.00-20.00 IMP A3

20.00-22.00  DCL A5

16.00-18.00 TDC  A6

16.00-18.00 TDC A4

18.00-20.00 DCL A5

 20.00-21.30 MUS

17.00-18.00 AFI A7

18.00-19.00 IMP A1

19.00-20.30 TDC  A1

 

 

5º GPA        
LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

20.00-22.00 DCL

(20.00-20.30 A1; 20.30-22.00 A3)

22.00-22.30 Tª DCL AUDIO

18.00-19.30 DCL

 (18.00-18.30 A9; 18.30-19.30 A1)

19.30-20.30 Tª DCO BIBLIO

20.30-22.00 PAD  A6

16.00-18.00 DCL A8

18.00-19.00 NUT AUDIO/ INT TEÓRICA

19.00-20.00 AAD AUDIO

20.00-20.30 Tº PAD BIBLIO

 16.00-17.00 AFI A1

17.00-17.30 Tª REP AUDIO

 17.30-18.30 HIS AUDIO

18.30-20.00 DCL A6

20.00-22.00 REP (20.00-21.00 A7;21.00-22.00 A8)

16.00-18.00 DCO A3

18.00-19.30 DCL (18.00-19.00 A7; 19.00-19.30 A6)

19.30-21.00 REP (19.30-20.30 A6; 20.30-21.00 A3)

 

5º GPB        
 LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

18.30-20.30 TDC (18.30-19.00 A.TEÓRICA QUECEMENTO; 19.00-20.30 A8)

20.30-22.30 DCL A2

 

16.00-18.30 TDC (16.00-17.30 A7; 17.30-18.30 A4)

18.30-20.30 DCL (18.30-19.30 A9; 19.30-20.30 A1)

20.30-21.00 Tª TDC AUDIO

 

17.00-18.00 TªTDC AUDIO

18.00-19.00 NUT AUDIO/ INT TEÓRICA

19.00-20.00 AAD AUDIO

20.00-22.00 TDC (20.00-21.00 A9; 21.00-22.00 A6)

16.00-17.30 DCL A9

17.30-18.30 HIS AUDIO

18.30-19.00 Tª DCL TEORICA

19.00-20.00 AFI (19.00-19.30 A.TEÓRICA;19.30-20.00 A4)

20.00-22.00 TDC (20.00-21.30 A4; 21.30-22.00 A7)

 

 

 

19.30-21.30 IMP  (A3)

 

6º GPA    
 LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

 

19.00-20.30 DCL  (19.00-20.00 A9 ; 20.00-20.30 A2)

 20.30-22.00  REP A6

 

 

16.00-17.30 DCL A6

17.30-18.00 Tª DCO TEÓRICA

18.00-20.00 REP A6

 20.00-20.30 Tª REP AUDIO

20.30-22.00 PAD A6

16.00-18.00 DCL (16.00-17.30 A4; 17.30-18.00 A9)

18.00-19.00 INT TEÓRICA

19.00-20.00 COR A7

20.00-20.30 Tº PAD BIBLIO

20.30-21.00 Tª DCO AUDIO

 

17.00-18.00 AAD TEÓRICA

18.00-20.00 DCO (18.00-19.00 A3; 19.00-20.00 A9)

20.00-20.30 Tº DCL AUDIO

20.30-22.00 DCL 6ºGPA (20.30-21.00 A.TEÓRICA QUECEMENTO;21.00-22.00 A5)

 

17.00-19.00 DCL (17.00-17.30 QUECEMENTO A.TEÓRICA; 17.30-18.00 A5; 18.00-19.00 A6)

19.00-20.00 AFI A3

20.00-21.00 HIS A.TEÓRICA

 

 

6º GPB    
 LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

 

19.00-20.00 Tª TDC

20.00-21.00 DCL A9

21.00-22.30 TDC

 (21.00-21.30 TEORICA; 21.30-22.30 A1)

 

18.30-19.00 Tª IMP AUDIO

19.00-19.30 Tª TDC TEÓRICA

19.30-22.00 TDC

(19.30-20.30 A7; 20.30-22.00 A1)

16.00-17.30 DCL (16.00-17.00 A5; 17.00-17.30 A9)

17.30-18.00 TªTDC A.TEÓRICA

18.00-19.00 INT  TEÓRICA

19.00-20.00 COR  A7

20.00-20.30 TDC A.TEÓRICA QUECEMENTO

20.30-22.00 TDC A4

17.00-18.00 AAD TEÓRICA

18.00-19.30 IMP A4

19.30-20.00 Tª DCL AUDIO

20.00-22.00 DCL (20.00-21.00 A9;21.00-21.30 A7;21.30-22.00 A4)

16.00-18.00 TDC A6

18.00-19.00 IMP A9

19.00-20.00 AFI A3

20.00-21.00 HIS A.TEÓRICA

Publicación de horarios para probas de acceso curso 2018/19. O horario de remate é estimada.

 

GRAO ELEMENTAL – MARTES 4 DE SETEMBRO

*OS ASPIRANTES DEBERÁN ESTAR 15MIN. ANTES DO HORARIO MARCADO CON ROUPA CÓMODA E CALCETÍNS ADEMÁIS DO DNI OU LIBRO DE FAMILIA

1º CURSO

2º e 3º CURSO

4º CURSO

HORARIO

16.30-17.30H

HORARIO

17.30-19.00H

 

HORARIO

19.00-20.30H

 

 

GRAO PROFESIONAL – DANZA CLÁSICA

*OS ASPIRANTES DEBERÁN ESTAR 15MIN. ANTES DO HORARIO MARCADO CON VESTIARIO DE DANZA E O DNI OU LIBRO DE FAMILIA.

MÉRCORES 5 DE SETEMBRO

XOVES 6 DE SETEMBRO

1ºGPA

6ºGPA

HORARIO

11.30-13.00 DCL

13.00-13.15 DGA

13.15-14.00 MUS

 

 

HORARIO

10.00-11.30 DCL

11.30-11.45 REP/PAD

11.45-12.00 DCA

12.00-12.45 AAD

12.45-13.30 MUS

 

 

16.00-17.00 DCO/AFI

17.00-17.30 COR/INT

17.30-17.45 DGA

17.45-18.00 PIN

18.00-18.45 HIS

 

 

 

GRAO PROFESIONAL – DANZA CONTEMPORÁNEA

*OS ASPIRANTES DEBERÁN ESTAR 15MIN. ANTES DO HORARIO MARCADO CON VESTIARIO DE DANZA E O DNI OU LIBRO DE FAMILIA.

MÉRCORES 5 DE SETEMBRO

XOVES 6 DE SETEMBRO

2ºGPB

4ºGPB

3ºGPB

HORARIO

16.00-17.45 DCL/AFI/DGA

17.45-18.45 TDC

18.45-19.00 IMP

19.00-19.45 MUS

 

HORARIO

10.00-11.15 DCL/AFI/DGA

11.15-12.15 TDC

12.15-12.30 IMP

12.30-13.15 MUS

HORARIO

10.00-11.15 DCL/AFI/DGA

11.15-12.45 TDC

12.45-13.15 IMP

13.15-14.00 MUS

Horarios da convocatoria extraordinaria de setembro a celebrarar o LUNS día 3.

 GRAO ELEMENTAL

 

1ºGE

2ºGE

3ºGE

4ºGE

17.00-17.30 MUS

17.30-18.30 DCL A8

18.30-19.00 DCA A8

 

17.30-18.00 MUS

18.00-18.30 DCA A2

18.30-19.30  DCL A2

 

18.00-18.30 MUS

18.30-19.30  DCL A3

19.30-20.00 DGA A3

16.00-17.30 DCL A5

17.30-18.00 IDE A5