Profesorado

Xubilacións 2011

Música
http://dig.ccmixter.org/
Purple Nurple by Alex
Silence Await by cdk
The Long Goodbye by John Pazdan
Undercover 3:40 by Citizen Nyx

Attribution (3.0) Creative Commons License Licensed under Creative Commons Attribution

sentímolo, flash non está dispoñible.

Departamentos

PROFESORADO DO CURSO ACADÉMICO 2013-2014
Departamento Apelidos e nome Cargos
Administración 1 Paz López, Xosé Antón Secretario
2 Iglesias Cao, Begoña Xefe do Departamento
3 Cela Losada, Angela  
     
Ciencias naturais 4 Acosta Puente, Ana Xefe do Departamento
5 Díaz Guerrero, Dolores  
6 Suárez Martínez, María Yolanda Xefa de Estudos
Economía 7 Brandon Rodríguez, Rosa María Xefe do Departamento
Educación física e deportiva 8 Gómez López, Mª Emilia Xefe do Departamento
9 Vázquez Méndez, Francisco J.  
Educación Plástica e Visual 10 Colina Bejar, Juan de la Xefe do Departamento
11 Veiras Paderne, Balbina  
Electricidade e Electrónica 12    
13 Dacoba Fernández, Francisco José  
14 Otero Lamas, Narciso
Xefe do Departamento
Filosofía 15 López Sampedro, Ana Mª  
Física e química 16 Lence Nieto, Rita María Xefe do Departamento
17 Claro Iglesias, Ana  
Formación e orientación laboral 18 Peteiro Rosende, Carmen Xefe do depatamento
Francés 19 Taboada Carballal, Mª Soledad  
20 Castiñeira Novo, Manuel Xefe do Departamento
Grego 21    
Informática 22 Chao Polo, Roberto Carlos  
23 Cruz Rodríguez, Miguel Ángel Xefe do Departamento
24 López Raña, Carlos  
25 Miñones Garrido, Alfonso  
Inglés 26 Barreiro Rey, María José  
27 López Rodríguez, Ana Isabel  
28 López Velo, María Luisa Xefe do Departamento
Latín 29 Blanco Socas, Hortensia G. Xefe do Departamento
Lingua castelá e literatura 30 Jul Ferreiro, Ana  
31 Pizarro Bedoya, María  
32 Sánchez Manteiga, María del Carmen Xefe do Departamento
33 Ugarte Fernández, Paula Vicedirectora
Lingua galega e literatura 34 Meixide Portos, Teresa  
35 Centoira Bello, María Begoña
Xefa do Departamento
36 Iglesias de la Fuente, Olga  
Mantemento de Vehículos 37 Domínguez Rebón, José Manuel  
  Iglesias López, Marta  
38 Pereira Carballeira, Diego
Xefe do Departamento
39 López Rodríguez, Guadalupe  
41

Tomé López de Silanes, Isabel

 
Matemáticas 42 Acción Penas, Antonio  
43 Expósito García, Cristina Xefe do Departamento
44 Nouche Botana, Mª Esther  
45 López-Cancelos Rodríguez, Manuel  
Música 46 Rodríguez Camino, María de los Remedios Xefe do Departamento
Orientación 47 Sanz Sandá, Eva Xefe do Departamento
48 Martinez Vazquez, Mª Remedios  
Relixión 49 Álvarez Pernas, José Manuel Xefe do Departamento
Tecnoloxía 50 Fernández González, Yolanda Xefe do Departamento
51 Fandiño da Torre, Juan Carlos Director
Xeografía e historia 52 Brión Calo, María Cristina Xefe do Departamento
53 Alonso Güemes, Alberto  
54 Gómez Gómez, María Silvia  

Distribuir contido