Departamentos

Departamento de Administración e Xestión

  • Xosé Antón Paz López (Secretario)

Departamento de Bioloxía e Xeoloxía

  • Ana Acosta Puente (Xefa de Departamento)

  • Alexia del Río García (Coordinadora do equipo de Dinamización da Lingua Galega)

  • Victoria Valero Arijón

Departamento de Debuxo

  • Juan de la Colina Béjar (Xefe de Departamento)

  • Ángel López Pallares

Departamento de Economía

  • Ana Mª Núñez Ceide

Departamento de Educación Física

  • Miguel Ángel Meana Pereiro (Xefe de Departamento)

  • Francisco J. Vázquez Méndez

Departamento de Filosofía

  • Alfredo Lata Patiño (Xefe de Departamento)

Departamento de Física e Química

  • Rita Lence Nieto (Xefa de Departamento)

  • José Antonio López Pérez

Departamento de Formación e Orientación Laboral

  • Carmen Fernández Castro (Xefa de Departamento)

Departamento de Francés

  • Manuel Castiñeira Novo (Xefe de Departamento)

Departamento de Informática

  • Roberto Chao Polo (Xefe de Departamento)

  • Daniel Alvariño Pérez 

  • Mª Carmen Jul Barreiro
  • Federico Rodríguez Roca

Departamento de Inglés

  • Mª José Barreiro Rey

  • Mª Luisa López Velo (Xefa de Departamento)

  • Elena Lagoa Freire 

Departamento de Latín

  • Teresa Alonso San Gregorio (Xefa de Departamento)

Departamento de Lingua Castelá e Literatura

  • Sandra Fernández Vales (Xefa de Departamento)

  • María Sánchez Manteiga (Coordinadora Biblioteca)

  • Carmen Pizarro Bedoya

  • Paula Ugarte Fernández

Departamento de Lingua Galega e Literatura

  • Begoña Centoira Bello

  • Teresa Meixide Portos (Xefa de Departamento)

  • Sonia Torreiro Rodríguez (Vicedirectora)

Departamento de Mantemento de Vehículos

  • José Manuel Domínguez Rebón (Coordinador FCT)

  • Marta Iglesias López

  • Diego Pereira Carballeira (Xefe de Departamento)

  • Mª Isabel Tomé López de Silanes

  • Juan Antonio Fernández Dorado

  • Francisco José Dacoba Fernández

Departamento de Matemáticas

  • Cristina Expósito García (Xefa de Departamento)

  • Ángel J. Laxe García (Director)

  • Rocío Oreiro Rey

  • Martín Rodríguez Sánchez

Departamento de Música

  • Reme Rodríguez Camino (Xefa de Departamento)

Departamento de Orientación

  • Sonia de la Iglesia Regueiro
  • Beatriz Fernández García

Departamento de Relixión

  • José Manuel Álvarez Pernas (Xefe de Departamento)

Departamento de Tecnoloxía

  • Yolanda Fernández González (Xefa de Departamento)

Departamento de Xeografía e Historia

  • Silvia Gómez Gómez (Xefa de Departamento)

  • Cristina Brión Calo

  • Rosa María López González (Xefa de Estudos)