Horario de atención ás familias

HORARIO DE ATENCIÓN ÁS FAMILIAS E O ALUMNADO.- 2019 2020

Prégase que as familias que queiran falar cos profesores concerten unha cita antes de vir, ben a través do alumnado, ben no teléfono do centro 988788380, ben na aplicación AbalarMobil.

Docentes Día e hora Atención ás familias
Alejo Diz Xoves (10:25-11:15)
Ana Ulloa Venres (11:35-12:25)
Ana Álvarez Luns (10:25-11:15)
Ana Gloria Rodríguez Martes (12:25-13:15)
Ángela Martínez Xoves (11:35-12:25)
Antolín Gómez Venres (10:25-11:15)
Aurelio Rodríguez Mércores (10:25-11:15)
Beatriz Sayar Mércores (11:35-12:25)
Blanca Pérez Xoves (10:25-11:15)
Camino Gutiérrez Mércores (12:25-13:15)
Clara Vázquez Xoves (11:35-12:25)
Cristina Cuñarro Venres (9:35-10:25)
David Bruzos Venres (10:25-11:15)
Esther Vila Venres (11:35-12:25)
Fátima Carballo Luns (11:35-12:25)
Fernando Carrasco Luns (15:15-16:05)
Hortensia Nores Venres (11:35-12:25)
Irene González Mércores (10:25-11:15)
Isabel González Venres (8:45-9:35)
Isabel Pérez Venres (11:35-12:25)
Betriz Cortegoso Martes (11:35-12:25)
J.M. Fariñas Venres (9:35-10:25)
Javier Pichel Martes (11:35-12:25)
Jorge Arietto Xoves (9:35-10:25)
José Manuel Vázquez Xoves (13:15-14:05)
Juan Fernández López Mércores (11:35-12:25)
Juan José Vázquez Martes (10:25-11:15)
Lucía Ferreiro Venres (10:25-11:15)
Mª Carmen Pérez Xoves (10:25-11:15)
Mª José López

Mércores (11:35-12:25)

Mª Luisa Méijome Martes (20:50-21:40)
Manuel Ausín Martes (10:25-11:15)
Manuel Crespo Xoves (12:25-13:15)
Manuela Agromaior Mércores (11:35-12:25)
María José Rodríguez Mércores (11:35-12:25)
María Rodríguez López Venres (10:25-11:15)
Marina Gómez Mércores (10:25-11:15)
Marta Estévez Xoves (10:25-11:15)
Martín Cao Xoves (11:35-12:25)
Máximo Fernández Mércores (10:25-11:15)
Miguel Pereira Martes (11:35-12:25)
Olga García Xoves (11:35-12:25)
Paco Rodríguez Mércores (9:35-10:25)
Patricia Domínguez Venres (10:25-11:15)
Paula Álvarez Martes (18:00-18:50)
Paula Castro Luns (12:25-13:15)
Paula García Luns (10:25-11:15)
Pepe Álvarez Venres (12:25-13:15)
Pilar Vázquez Martes (10:25-11:15)
Rafa Otero Xoves (10:25-11:15)
Ramón J. López Xoves (11:15-12:25)
Raúl Gómez Luns (10:25-11:15)
Remedios Álvarez Venres (9:35-10:25)
Ricardo Paz Mércores (11:35-12:25)
Rubén Silva Venres (10:25-11:15)
Rubén Veloso Venres (11:35-12:25)
Santeiro Luns (16:05-16:55)
Santiago García Ochoa Venres (13:15-14:05)
Sira Valeiras Xoves (12:25-13:15)
Trino Mércores (10:25-11:15)
Yasmín Maghnie Venres (11:35-12:25)
Susana Cadórniga Venres (10:25-11:15)

 

 

Distribuir contido