Skip to Content

Grupos, horarios, aulas e profesorado - inglés

Cangas - Coia - Nigrán - Ponteareas - Redondela - Tui

Sede Central: A1, A2, B1, B2.1, B2.2, C1.1, C1.2, C2

2021-2022
INGLÉS - Grupos ordinarios - Sede Central
Curso Idioma Grupo Horario Profesor Aula
A1 Inglés IN-A1-1 9.00-11.00 Mércores, Venres Leticia Pérez S2
A1 Inglés IN-A1-3 11.00-13.00 Mércores, Venres Leticia Pérez S2
A1 Inglés IN-A1-4 11.30-13.30 Luns, Mércores Manuel Blanco 10
A1 Inglés IN-A1-6 11.30-13.30 Martes, Venres Jacqueline Kenny 10
A1 Inglés IN-A1-7 16.30-18.30 Martes, Venres Manuel Blanco

S2

A1 Inglés IN-A1-8 17.00-19.00 Luns, Xoves Leticia Pérez

Luns 17

Xoves E9

A1 Inglés IN-A1-9 17.00-19.00 Mércores, Venres Alicia Gil E2
A1 Inglés IN-A1-11 19.00-21.00 Luns, Mércores Alicia Gil E2
A1 Inglés IN-A1-12 19.00-21.00 Martes, Xoves Leticia Pérez E9
A2 Inglés IN-A2-1 9.00-11.00 Martes, Xoves Ana Moure E9
A2 Inglés IN-A2-2 9.30-11.30 Luns, Mércores Helen Burr E6
A2 Inglés IN-A2-3 9.30-11.30 Luns, Mércores Manuel Blanco 10
A2 Inglés IN-A2-4 9.30-11.30 Mércores, Venres Marina López E3
A2 Inglés IN-A2-5 11.00-13.00 Martes, Venres Ana Moure E9
A2 Inglés IN-A2-6 11.30-13.30 Luns, Mércores Helen Burr E6
A2 Inglés IN-A2-7 17.00-19.00 Luns, Mércores Ana Moure Pombal
A2 Inglés IN-A2-8 17.30-19.30 Martes, Xoves Marina López E3
A2 Inglés IN-A2-9 18.30-20.30 Martes, Xoves Manuel Blanco

S2

A2 Inglés IN-A2-10 19.00-21.00 Luns, Mércores Ana Moure Pombal
A2 Inglés IN-A2-11 19.30-21.30 Martes, Xoves Marina López E3
B1 Inglés IN-B1-1 9.00-11.00 Martes, Xoves Marisol Carbón S1
B1 Inglés IN-B1-2 9.00-11.00 Martes, Xoves Cristina González E1
B1 Inglés IN-B1-3 9.30-11.30 Mércores, Venres Juan Laiz E2
B1 Inglés IN-B1-4 9.30-11.30 Mércores, Venres Santiago Barciela Pombal
B1 Inglés IN-B1-6 11.00-13.00 Martes, Xoves Marisol Carbón S1
B1 Inglés IN-B1-7 11.00-13.00 Martes, Xoves Cristina González E1
B1 Inglés IN-B1-8 11.30-13.30 Mércores, Venres Juan Laiz E2
B1 Inglés IN-B1-9 11.30-13.30 Mércores, Venres Santiago Barciela Pombal
B1 Inglés IN-B1-11 17.00-19.00 Martes, Xoves Rosa Peña 16
B1 Inglés IN-B1-12 17.00-19.00 Mércores, Venres Cristina González E1
B1 Inglés IN-B1-13 17.30-19.30 Luns, Mércores Rosa Peña S1
B1 Inglés IN-B1-14 17.30-19.30 Martes, Xoves Juan Laiz 10
B1 Inglés IN-B1-15 19.00-21.00 Luns, Mércores Marisol Carbón 10
B1 Inglés IN-B1-16 19.00-21.00 Luns, Mércores Cristina González E1
B1 Inglés IN-B1-17 19.00-21.00 Martes, Xoves Rosa Peña 16
B1 Inglés IN-B1-18 19.30-21.30 Luns, Xoves Juan Laiz E7
B1 Inglés IN-B1-19 19.30-21.30 Martes, Xoves Santiago Barciela Pombal
B2.1 Inglés IN-B2.1-1 9.00-11.00 Martes, Xoves María Sánchez 12
B2.1 Inglés IN-B2.1-2 10.30-12.30 Martes, Xoves Beatriz Tizón 36
B2.1 Inglés IN-B2.1-3 11.00-13.00 Martes, Xoves María Sánchez 12
B2.1 Inglés IN-B2.1-4 11.30-13.30 Luns, Mércores Isabel López 12
B2.1 Inglés IN-B2.1-5 17.00-19.00 Luns, Mércores Pilar Lucas E6
B2.1 Inglés IN-B2.1-6 17.00-19.00 Martes, Xoves Pilar Lucas 15
B2.1 Inglés IN-B2.1-7 17.30-19.30 Martes, Xoves Isabel López 12
B2.1 Inglés IN-B2.1-8 18.30-20.30 Luns, Mércores María Sánchez Luns 12
Mércores 31
B2.1 Inglés IN-B2.1-9 19.00-21.00 Luns, Mércores Beatriz Tizón 13
B2.1 Inglés IN-B2.1-10 19.00-21.00 Martes, Xoves Pilar Lucas 15
B2.1 Inglés IN-B2.1-11 19.30-21.30 Martes, Xoves Isabel López 12
B2.1 Inglés IN-B2.1-SP-1 9.30-11.30 Mércores, Venres Isabel López Mércores 12
B2.1 Inglés IN-B2.1-SP-2 16.30-18.30 Mércores, Venres María Sánchez Mércores 31
B2.2 Inglés IN-B2.2-1 9.00-11.00 Martes, Xoves Ruth Avendaño 11
B2.2 Inglés IN-B2.2-2 9.30-11.30 Mércores, Venres Ana González E4
B2.2 Inglés IN-B2.2-3 11.00-13.00 Martes, Xoves Ruth Avendaño 11
B2.2 Inglés IN-B2.2-4 17.00-19.00 Luns, Mércores María Sol Fernández 10
B2.2 Inglés IN-B2.2-5 17.00-19.00 Martes, Xoves María Sol Fernández 3B
B2.2 Inglés IN-B2.2-6 17.30-19.30 Martes, Xoves Ana González 39
B2.2 Inglés IN-B2.2-7 19.00-21.00 Luns, Mércores Ruth Avendaño 11
B2.2 Inglés IN-B2.2-8 19.00-21.00 Martes, Xoves Maria Sol Fernández 3B
B2.2 Inglés IN-B2.2-9 19.30-21.30 Martes, Xoves Ana González 39
C1.1 Inglés IN-C1.1-1 9.00-11.00 Mércores, Venres Cayetana Álvarez S1
C1.1 Inglés IN-C1.1-2 9.30-11.30 Martes, Xoves Ana Sánchez E6
C1.1 Inglés IN-C1.1-3 10.30-12.30 Martes, Xoves Zintia Costas 13
C1.1 Inglés IN-C1.1-4 11.00-13.00 Mércores, Venres Cayetana Álvarez S1
C1.1 Inglés IN-C1.1-6 17.00-19.00 Luns, Mércores Ana Sánchez 16
C1.1 Inglés IN-C1.1-7 19.00-21.00 Luns, Mércores Ana Sánchez 16
C1.1 Inglés IN-C1.1-8 19.00-21.00 Luns, Mércores Zintia Costas 14
C1.1 Inglés IN-C1.1-9 19.30-21.30 Martes, Xoves Cayetana Álvarez E6
C1.1 Inglés IN-C1.1-SP-1 11:30-13.30 Martes, Venres Ana Sánchez Martes E6
C1.1 Inglés IN-C1.1-SP-2 17.30-19.30 Luns, Xoves Cayetana Álvarez Xoves E1
C1.2 Inglés IN-C1.2-1 9.30-11.30 Martes, Xoves Anabel Álvarez 17
C1.2 Inglés IN-C1.2-2 11.00-13.00 Luns, Mércores Anabel Álvarez 11
C1.2 Inglés IN-C1.2-3 16.00-18.00 Mércores, Venres M.ª José Martínez 24
C1.2 Inglés IN-C1.2-4 17.00-19.00 Martes, Xoves M.ª José Martínez 11
C1.2 Inglés IN-C1.2-5 18.00-20.00 Luns, Mércores M.ª José Martínez 24
C1.2 Inglés IN-C1.2-6 18.30-20.30 Mércores, Venres Anabel Álvarez 12
C1.2 Inglés IN-C1.2-7 19.00-21.00 Martes, Xoves M.ª José Martínez 11
C1.2 Inglés IN-C1.2-SP-1 9.30-11.30 Luns, Venres Laura Torrado Luns E2
C2 Inglés IN-C2-1 9.00-11.00 Martes, Xoves Fiona Brennan 15
C2 Inglés IN-C2-2 9.30-11.30 Luns, Mércores Jacqueline Kenny 13
C2 Inglés IN-C2-3 11.00-13.00 Martes, Venres Fiona Brennan

Martes 15

Venres 13

C2 Inglés IN-C2-4 17.00-19.00 Luns, Mércores Fiona Brennan 15
C2 Inglés IN-C2-5 17.30-19.30 Martes, Xoves Jacqueline Kenny 13
C2 Inglés IN-C2-6 19.00-21.00 Luns, Mércores Fiona Brennan 15
C2 Inglés IN-C2-7 19.30-21.30 Martes, Xoves Jacqueline Kenny 13
C2 Inglés IN-C2-8 11.00-13.00 Mércores, Venres Eduardo Tobar S2


page | by Dr. Radut