Profesorado

PROFESORADO

DIRECTORA 

 

 

Feli Carballido Ponte

direccion@eoiferrol.org

VICEDIRECTORA

 

Kerry Ann McKevitt

vicedireccion@eoiferrol.org

XEFA DE ESTUDIOS

 

Alejandra Gómez Cobo

xefaturaestudos@eoiferrol.org

SECRETARIA 

 

Marta Ferreiro Veiga

secretaria@eoiferrol.org

 

DEPARTAMENTO DE ALEMÁN

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Felicitas Carballido Ponte

feli@eoiferrol.org

martes: de 10.50 a 11.20 e mércores de de 17.30 a 18.00 

Dirección

Cristina Calviño Gil

cristinacalvino@gmail.com

martes de 11.00 a 11.30 e mércores e 19:30 a 20:00

Departamento de alemán

Alejandra Gómez Cobo alejandra@eoiferrol.org

martes de 13.00-13.30 e mércores de 17.30 a 18:00

Xefatura

Encarnación Oubiña Parracho

cani@eoiferrol.org

mércores de 17.30 a 18.00 e venres de  08.30 a 09.00 

Departamento de alemán

Rocío Vega Pérez

rocio@eoiferrol.org

luns: 17.00 a 18.00

Departamento de alemán

 

DEPARTAMENTO DE FRANCÉS

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Claire Boisseau  

claireboisseau@eoiferrol.org

Martes de 11.00 a 11.30 e mércores de 20.00 a 20.30

Departamento de francés

De la Torre Sotelo, Moisés

 moises@eoiferrol.org

luns e martes de 17.30 a 18.00

Departamento de francés

Virginia Fernández González

fgvirginia@eoiferrol.org

venres de 11.00 a 11.30

Departamento de francés

Adolfo García Cruz

adolfogc@eoiferrol.org

xoves de 12.00 a 12.30 e de 20.00 a 20.30

Departamento de francés

Severo Rodríguez Piñeira

severo@eoiferrol.org

mércores e xoves de 13.00 a 13.30

Departamento de francés

 

DEPARTAMENTO DE GALEGO

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Dopico Rey, Luisa

luisa@eoiferrol.orgl

uns de 19.00 a 19.30 e Venres de 12.30 a 13.00

Departamento de galego

Varela Pombo, Sonia

sonia@eoiferrol.org

mércores de 10.00 a 11.00

Departamento de galego

 

DEPARTAMENTO DE INGLÉS

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Alicia Cagigao Losada

acagigaolosada@eoiferrol.org

luns e xoves de 19.30 a 20.00

Departamento de inglés

José Antonio Cartelle Cudilleiro

cudi@eoiferrol.org

martes e venres,

de 12.20 a 12.50

Departamento de inglés

María José Conde Torrado

mjconde@eoiferrol.org

luns, de 9.30 a 10.30

Despacho de dirección

Elena de Pablo Leonardo

depablo@eoiferrol.org

xoves, de 13:00 a 14:00

Departamento de inglés

Fernández Rodríguez, Mª Dolores

(Substituta. Vanesa Souto Lorenzo

loli.fdez@eoiferrol.org

vanessaslorenzo@eoiferrol.org

luns de 19.00 a 20.00 Departamento de inglés

Marta Ferreiro Veiga 

martaferve@eoiferrol.org

martes e xoves, de 12.30 a 13.00

Departamento de inglés

Angela Fraga Cernada

angelafraga@eoiferrol.org

martes,  de 11.00 a 12.00

Departamento de inglés

 

Juan Galán Suárez

juangal@eoiferrol.org

martes, de 12.30 a 13.00 e de 17.00 a 17.30 

Departamento de inglés

Marga Gesto Cordal

margagesto@eoiferrol.org

martes,  de 11.00 a 12.00

Departamento de inglés

Julie Guravich Gamblin

julie@eoiferrol.org

martes, de 11.00 a 11.30 e de 17.00 a 17.30

Departamento de inglés

Charo Hermo Fuciños 

hermo@eoiferrol.org

xoves, de 19.30 a 20.30

Departamento de inglés

Kerry McKevitt 

kerry@eoiferrol.org

luns, de 19.30 a 20.00 martes, de 20.00 a 20.30

Departamento de inglés

Juana Rodríguez Bugía 

juana@eoiferrol.org

luns, de 17.30 a 18.00 e martes, de 12.30 a 13.00

Departamento de recursos /departamento de inglés

Yolanda Rozados López 

 

yolanda@eoiferrol.org martes de 17.30 a 18.00 e mércores de 13.00 a 13.30 Departamento de inglés

 Mª Jesús Otero Formoso 

chus@eoiferrol.org

luns, de 20.00 a 20.30 e martes de 15.30 a 16.00

Departamento de inglés

Lorena Vázquez Porto

lorenavazquez@eoiferrol.org

martes e xoves, de 17:30 a 18:00

Departamento de inglés

 

DEPARTAMENTO DE ITALIANO

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Marco Delle Monache 

marcodelle@eoiferrol.org

Luns, das 20:30 ás 21:00. Martes, das 12:30 ás 13:00.

Departamento de italiano

Nieves Parada Queija

nieves@eoiferrol.org

Mércores, das 18:30 ás 19:00. Venres, das 12:30 ás 13:00

Departamento de italiano

Giada Maria Barcellona

giadamaria@eoiferrol.org 

Martes, das 12:30 ás 13:00. Xoves, das 20:30 ás 21:00.

Departamento de italiano

 

DEPARTAMENTO DE PORTUGUÉS

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Maurício Castro Lopes

mauricio@eoiferrol.org

Martes e xoves de 11:00 a 11:30 horas.

Departamento de portugués

Antía Cortizas Leira

antia@eoiferrol.org

Luns de 18:00 a 18:30 

Departamento de portugués

Lois Fontenla Figueiroa

 

luisfigueroa@eoiferrol.org Luns de 17:30 a 18:00 Departamento de portugués

SECCIÓN AS PONTES

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Ana Mª Dopico Rodríguez anadopico@eoiferrol.org luns de 17.00 a 18.00 Aula correspondente
Calvo Fernández, Emma Mª ecalvo@eoiferrol.org

xoves de 18.30 a 19.00

Aula correspondente

Legazpi Fernández, Sara

saralegazpi@eoiferrol.org

xoves de 18:30 a 19:30

Aula correspondente

Pilar Polo Gundín

pilar@eoiferrol.org

Martes de 18.00 a 18.30

Aula correspondente

 

SECCIÓN CEDEIRA

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Noelia Pérez Pérez

noelia@eoiferrol.org

martes e mércores de 16:00 a 16:30

Aula desdobre

Lucía Romaus Rico luciaromaus@eoiferrol.org martes e mércores de 18.30 a 19.00

Aula desdobre

 

XEFES DE DEPARTAMENTO

 

Hora de atención ao público

Lugar

Alemán: Encarnación Oubiña

departamentodealeman@eoiferrol.org

Luns de 12.30-13.30

No departamento correspondente

Francés: Claire Boisseau

departamentodefrances@eoiferrol.org

Martes  de 11h00 a 12h00

 

No departamento correspondente

Galego:Luisa Dopico Rey

departamentodegalego@eoiferrol.org

Xoves de 13.00 a 14.00

No departamento correspondente

Inglés: Ángela Fraga

departamentodeingles@eoiferrol.org

mércores, de 12.30 a 13.30

No departamento correspondente

Italiano: Marco Delle Monache 

departamentodeitaliano@eoiferrol.org

Xoves, de 10:00 ás 11:00

No departamento correspondente

Portugués: Maurício Castro

departamentodeportugues@eoiferrol.org

Venres, de 11.00 á 12.00

No departamento correspondente

 

COORDINADORA DE BIBLIOTECA

 

 

Virginia Fernández González

biblioteca@eoiferrol.org

 

COORDINADORA DINAMIZACIÓN LINGÜÍSTICA

 

 

Luisa Dopico Rey

normalizacion@eoiferrol.org

 

 

 

 

 

Distribuir contido