Profesorado

PROFESORADO

DIRECTORA 

 

 

Feli Carballido Ponte

direccion@eoiferrol.org

VICEDIRECTORA

 

Kerry Ann McKevitt

vicedireccion@eoiferrol.org

XEFA DE ESTUDIOS

 

Alejandra Gómez Cobo

xefaturaestudos@eoiferrol.org

SECRETARIA 

 

Marta Ferreiro Veiga

secretaria@eoiferrol.org

 

DEPARTAMENTO DE ALEMÁN

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Felicitas Carballido Ponte

feli@eoiferrol.org

mércores: de 09.00 a 09.30 e de 12.30 a 13.00 

despacho de recursos

Alejandra Gómez Cobo

alejandra@eoiferrol.org

martes de 17.30 a 18.30

Departamento de alemán

Ana Manteiga Pedreira

anamanteiga@eoiferrol.org

martes de 13.00-14.00

Departamento de alemán

Encarnación Oubiña Parracho

cani@eoiferrol.org

mércores de 19.00 a 19.30 e venres de  09.00 a 09.30 

Departamento de alemán

Rocío Vega Pérez

rocio@eoiferrol.org

martes: 18.30 a 19.00

Departamento de alemán

 

DEPARTAMENTO DE FRANCÉS

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Claire Boisseau  

claireboisseau@eoiferrol.org

Mércores de 20h30 a 21h00 e xoves de 11h00 a 11h30

Departamento de francés

Virginia Fernández González

 fgvirginia@eoiferrol.org

Mércores de 11h00 a 11h30

Departamento de francés

Sonia García Lago

soniaglago@eoiferrol.org

Mércores de 12h00 a 12h30

Departamento de francés

Sandra García Fraga

sgfraga@eoiferrol.org

Martes de 21h00 a 21h30

Departamento de francés

Mª Sonia Muiños Fraga 

marisonia@eoiferrol.org

Martes de 12h30 a 13h30

Departamento de francés

Severo Rodríguez Piñeira

severo@eoiferrol.org

Luns de 17h00 a 17h30 e  venres de 12h30 a 13h00

Departamento de francés

 

DEPARTAMENTO DE GALEGO

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Yolanda Mosquera Costoya

yolanda.mosquera@eoiferrol.org

Luns de 19.00 a 19.30 e Venres de 12.30 a 13.00

Departamento de galego

Mª del Mar Mosquera Barbeito

marmb@eoiferrol.org

Luns de 12.30 a 13.30

Departamento de galego

 

DEPARTAMENTO DE INGLÉS

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Amparo Arias Sanmartín

amparo@eoiferrol.org

mércores, de 19.00 a 19.30 e de 20.00 a 20.30   

Departamento de inglés

Alicia Cagigao Losada

acagigaolosada@eoiferrol.org

Luns de 20.00 a 20.30 e xoves de 18.30 a 19.00

Departamento de inglés

José Antonio Cartelle Cudilleiro

cudi@eoiferrol.org

mércores e venres,

de 12.30 a 13.00

Departamento de inglés

Pilar Casal Ferre

ferre@eoiferrol.org

mércores, de 18.00 a 19.00

Departamento de inglés

María José Conde Torrado

mjconde@eoiferrol.org

luns, de 9.30 a 10.30

Despacho de dirección

Elena de Pablo Leonardo

depablo@eoiferrol.org

xoves, de 13:00 a 14:00

Despacho de secretaría

Marta Ferreiro Veiga 

martaferve@eoiferrol.org

martes e xoves, de 12.30 a 13.00

Departamento de inglés

Angela Fraga Cernada

angelafraga@eoiferrol.org

martes,  de 11.00 a 12.00

Departamento de inglés

 

Juan Galán Suárez

juangal@eoiferrol.org

martes, de 12.30 a 13.00 e de 17.00 a 17.30 

Departamento de inglés

Marga Gesto Cordal

margagesto@eoiferrol.org

martes,  de 11.00 a 12.00

Departamento de inglés

Julie Guravich Gamblin

julie@eoiferrol.org

martes, de 11.00 a 11.30 e de 17.00 a 17.30

Departamento de inglés

Charo Hermo Fuciños 

hermo@eoiferrol.org

xoves, de 19.30 a 20.30

Despacho de dirección

Gloria López Fernández

gloria@eoiferrol.org

martes, de 17.00 a 17.30

Departamento de inglés

Marina Lopez Río

marinalopezrio@eoiferrol.org

martes, de 12.30 a 13.00 e de 17.00 a 17.30

Departamento de inglés

Kerry McKevitt 

kerry@eoiferrol.org

luns, de 15.30 a 16.00 mércores, de 17.00 a 17.30

Departamento de inglés

Noelia Pérez Pérez

noelia@eoiferrol.org

martes, de 12.30 a 13.00 

Departamento de inglés

Juana Rodríguez Bugía 

juana@eoiferrol.org

mércores, de 18.00 a 19.00

Departamento de inglés

Ana Seijas López

anasl@eoiferrol.org

luns, de 17.00 a 17.30 

Departamento de inglés

Lorena Vázquez Porto

lorenavazquez@eoiferrol.org

martes, de 18:00 a 19:00

Departamento de inglés

Mª Pilar Villegas Vioque

villegas@eoiferrol.org

xoves e venres, de 19.00 a 19.30

Departamento de inglés

 

DEPARTAMENTO DE ITALIANO

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Marco Delle Monache 

marcodelle@eoiferrol.org

Luns, das 20:30 ás 21:00. Martes, das 12:30 ás 13:00.

Departamento de italiano

Nieves Parada Queija

nieves@eoiferrol.org

Mércores, das 18:30 ás 19:00. Venres, das 12:30 ás 13:00

Departamento de italiano

Giada Maria Barcellona

giadamaria@eoiferrol.org 

Martes, das 12:30 ás 13:00. Xoves, das 20:30 ás 21:00.

Departamento de italiano

 

DEPARTAMENTO DE PORTUGUÉS

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Maurício Castro Lopes

maurieu@gmail.com

Martes e xoves de 11:00 a 11:30 horas.

Departamento de portugués

Iago Bragado Trigo

iago.bragado@eoiferrol.org

Mércores de 17:00 a 17:30 horas e xoves de 11:00 a 11:30 horas.

Departamento de portugués

 

SECCIÓN AS PONTES

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Ana Mª Dopico Rodríguez

anadopico@eoiferrol.org

Luns de 17.00 a 18.00

Aula correspondente

Sara García Cacidedo

sara@eoiferrol.org

Mércores de 18.00 a 19.00

Aula correspondente

Pilar Polo Gundín

pilar@eoiferrol.org

Martes de 18.00 a 18.30

Aula correspondente

 

SECCIÓN CEDEIRA

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Mª Dolores Otero Mariñas

mariolao@eoiferrol.org

Luns e xoves de 17:30 a 18:00

Aula desdobre

Noelia Pérez Pérez

noelia@eoiferrol.org

Luns de 18:00 a 18:30

Aula desdobre

 

XEFES DE DEPARTAMENTO

 

Hora de atención ao público

Lugar

Alemán: Encarnación Oubiña

departamentodealeman@eoiferrol.org

Luns de 12.30-13.30

No departamento correspondente

Francés: Claire Boisseau

departamentodefrances@eoiferrol.org

Martes  de 11h00 a 12h00

 

No departamento correspondente

Galego:Yolanda Mosquera

departamentodegalego@eoiferrol.org

Xoves de 13.00 a 14.00

No departamento correspondente

Inglés: Ángela Fraga

departamentodeingles@eoiferrol.org

mércores, de 12.30 a 13.30

No departamento correspondente

Italiano: Marco Delle Monache 

departamentodeitaliano@eoiferrol.org

Xoves, de 10:00 ás 11:00

No departamento correspondente

Portugués: Maurício Castro

departamentodeportugues@eoiferrol.org

Venres, de 11.00 á 12.00

No departamento correspondente

 

COORDINADORA DE BIBLIOTECA

 

 

Virginia Fernández González

biblioteca@eoiferrol.org

 

COORDINADORA DINAMIZACIÓN LINGÜÍSTICA

 

 

Yolanda Mosquera

normalizacion@eoiferrol.org

 

 

Distribuir contido