Profesorado

PROFESORADO

 

DIRECTORA 

 

 

Feli Carballido Ponte

direccion@eoiferrol.org

VICEDIRECTORA

 

Kerry Ann McKevitt

vicedireccion@eoiferrol.org

XEFA DE ESTUDIOS

 

Alejandra Gómez Cobo

xefaturaestudos@eoiferrol.org

SECRETARIA 

 

Marta Ferreiro Veiga

secretaria@eoiferrol.org

 

DEPARTAMENTO DE ALEMÁN

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Felicitas Carballido Ponte

feli@eoiferrol.org

martes de 11.00 a 11.30 e mércores de de 17.30 a 18.00 

Cita previa

Cristina Calviño Gil

cristinacalvino@eoiferrol.org

mércores de 9:00 a 9:30 e 17:30 a 18:00

Cita previa

Alejandra Gómez Cobo alejandra@eoiferrol.org

luns de 17.30-18.00 e mércores de 17.30 a 18:00

Cita previa

Encarnación Oubiña Parracho

cani@eoiferrol.org

xoves de  13.00 a 14.00 

Cita previa

José Ángel Seco Alvite

jaseco@eoiferrol.org

luns 9:30 a 10:00 e de 18:00 a 18:30

Cita previa

 

DEPARTAMENTO DE FRANCÉS

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Claire Boisseau  

claireboisseau@eoiferrol.org

martes de 11.30 a 12.30

Cita previa

Sara Cantero Montero

saracantero@eoiferrol.org

luns de 17:00 a 17:30 e xoves de 10:00 a 10:30

Cita previa

Virginia Fernández González

fgvirginia@eoiferrol.org

venres de 11.00 a 11.30

Cita previa

Sandra García Fraga

sgfraga@eoiferrol.org

luns de 20.00 a 20.30 e mércores de 11.00 a 11.30

Cita previa

Maryse Vigouroux
 
maryse@eoiferrol.org
 
martes de 19.00 a 19.30 Cita previa
   

 

Cita previa

 

DEPARTAMENTO DE GALEGO

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Ana Belén Martínez Delgado

belemdelgado@eoiferrol.org

 

Cita previa

Sonia Varela Pombo

sonia@eoiferrol.org

 

Cita previa

 

DEPARTAMENTO DE INGLÉS

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Alicia Cagigao Losada

acagigaolosada@eoiferrol.org

luns e mércores de 19.30 a 20.00

Cita previa

José Antonio Cartelle Cudilleiro

cudi@eoiferrol.org

luns de 20.00 a 20.30 e xoves de 13.00 a 13.30

Cita previa

María José Conde Torrado

mjconde@eoiferrol.org

mércores de 13.00 a 14.00

Cita previa

Elena de Pablo Leonardo

depablo@eoiferrol.orglun

s de 13:00 a 14:00

Cita previa

Marta Ferreiro Veiga 

martaferve@eoiferrol.org

luns de 13.00 a 14.00 

Cita previa

Angela Fraga Cernada

angelafraga@eoiferrol.org

luns de 11.00 a 11.30 e martes  de 13.00 a 13.30

Cita previa

Juan Galán Suárez

(sust. Raúl Pato Martín)

juangal@eoiferrol.org

raulpm@eoiferrol.org

mércores e xoves de 17:30 a 18:00

Cita previa

Marga Gesto Cordal

margagesto@eoiferrol.org

xoves de 20.00 a 21.00

Cita previa
Lidia González Vergara lidiagvergara@eoiferrol.org mércores de 179.00 a 18.00 Cita previa

Julie Guravich Gamblin

julie@eoiferrol.org

luns de 20.00 a 20.30 e martes de 13.00 a 13.30

Cita previa

Charo Hermo Fuciños 

hermo@eoiferrol.org

luns e martes de 20.00 a 20.30

Cita previa

Lamas Otero, Manuela manolilamas@eoiferrol.org    
López Caramés, Helena hlopez@eoiferrol.org venres de 13:00 a 14:00 Cita previa

Kerry McKevitt 

kerry@eoiferrol.org

luns de 20.00 a 20.30 martes de 11.00 a 11.30

Cita previa

Piqueras Casado, Fuensanta fuensanta.piqueras@eoiferrol.org xoves de 15:00 a 16:00 Cita previa

Juana Rodríguez Bugía 

juana@eoiferrol.org

mércores de 19.00 a 20.00

Cita previa

 

DEPARTAMENTO DE ITALIANO

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Marco Delle Monache 

marcodelle@eoiferrol.org

luns de 10.30 a 11.00, martes de 17:30 ás 18:00 e  venres de 8.30 a 9.30

Cita previa

Nieves Parada Queija

nieves@eoiferrol.org

xoves de 18.00 a 19.00

Cita previa

Giada Maria Barcellona

giadamaria@eoiferrol.org 

luns de 20.00 a 20.30 e xoves de 8.30 a 9.00

Cita previa

 

DEPARTAMENTO DE PORTUGUÉS

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Maurício Castro Lopes

mauricio@eoiferrol.org

 

Cita previa

Joseph Ghanime López

josephgl@eoiferrol.org

 

Cita previa

SECCIÓN AS PONTES

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Ana Mª Dopico Rodríguez anadopico@eoiferrol.org mércores e xoves de 18.30 a 19.00 Cita previa
Elena Guzmán Aneiros elena.guzman.aneiros@eoiferrol.org xoves de 18:00 a 18.30  Cita previa

Pilar Polo Gundín

pilar@eoiferrol.org

martes de 18:00 a 18:30 e mércores  18.30 a 19.00

Cita previa

 

SECCIÓN CEDEIRA

 

Día e hora de titoría

Lugar da titoría

Noelia Pérez Pérez

noelia@eoiferrol.org

luns e xoves de 16:00 a 16:30

Cita previa

Susana Sexto Sexto susanasexto@eoiferrol.org martes e mércores de 18.30 a 19.00

Cita previa

 

XEFES DE DEPARTAMENTO

 

Hora de atención ao público

Lugar

Alemán: Encarnación Oubiña

departamentodealeman@eoiferrol.org

luns de 12.00-13.00

Cita previa

Francés: Claire Boisseau

departamentodefrances@eoiferrol.org

venres  de 10.00 a 11.00

 

Cita previa

Galego: Sonia Varela

departamentodegalego@eoiferrol.org

Xoves de 12.30 a 13.30

Cita previa

Inglés: Ángela Fraga

departamentodeingles@eoiferrol.org

mércores, de 11.00 a 12.00

Cita previa

Italiano: Marco Delle Monache 

departamentodeitaliano@eoiferrol.org

venres, de 08:30 ás 09:30

Cita previa

Portugués: Maurício Castro

departamentodeportugues@eoiferrol.org

Venres, de 11.00 á 12.00

Cita previa

 

COORDINADORA DE BIBLIOTECA

 

 

Virginia Fernández González

biblioteca@eoiferrol.org

Cita previa

COORDINADORA DINAMIZACIÓN LINGÜÍSTICA

 

 

Ana Belén Martínez Delgado

normalizacion@eoiferrol.org

Cita previa

 

 

 

 

Distribuir contido