Blogues

Horarios das xornadas de acollemento ao alumnado e aulas por grupos.

MARTES 18 DE SETEMBRO 2018

1º GRAO ELEMENTAL

17.00H (AULA TEÓRICA )   

2º GRAO ELEMENTAL

17.00H (AULA AUDIO)

3º GRAO ELEMENTAL

18.00H (AULA TEÓRICA)

4º GRAO ELEMENTAL

18.00H (AULA AUDIO)

PREPARATORIO A-B

18.00H (AULA A8)

MÉRCORES 19 DE SETEMBRO 2018

1ºGPA

17.00H (AULA AUDIO)

2ºGPA

17.00H (AULA MÚSICA)

3ºGPA

17.00H (AULA TEÓRICA)

4ºGPA

17.00H (BIBLIOTECA)

5ºGPA

17.00H (AULA A8)

6ºGPA

17.00H (AULA A9)

1ºGPB

18.00H (AULA AUDIO)

2ºGPB

18.00H (AULA TEÓRICA)

3ºGPB

18.00H (BIBLIOTECA)

4ºGPB

18.45H (AULA AUDIO)

5ºGPB

18.00H (AULA A8)

6ºGPB

18.00H (AULA A9)

 

 

PREPARATORIO A

 

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

 

17.00-18.00 PREPARATORIO

 

 

 

 

 

 

 

PREPARATORIO B

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

 

 

 

16.00-17.00 PREPARATORIO

 

 

 

 

 

1º A    

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

16.00-17.00 DCL A2

17.00-18.00 MUS

 

 

 

16.00- 17.00 DCL A2

17.00-18.00 DCA A2

 

16.00-17.00 DCL  A2

 

 

 

 

 

1º B

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

18.00-19.00 DCA  A2

19.00-20.00 DCL A2

17.00-18.00 DCL A2

18.00-19.00 MUS

 

 

17.00-18.00 DCL  A1

 

 

 

 

2ºA

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

16.00-17.00 DCA  A4

17.00-18.30 DCL A1

 

 

17.30-19.00 DCL  A4

16.00-17.00 MUS

17.00-18.30 DCL  A7

18.30-19.00 Tª DCL AUDIO

 

 

2º B

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

 

18.30-20.00 DCL  A7

 

 

18.00-19.00 DCA A3

19.00-20.30 DCL A4

 

 

 18.30-20.00 DCL  A2

20.00-20.30  Tª DCL AUDIO

20.30-21.30 MUS

 

3ºA

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

 16.00-17.30 DCL A6

17.30-18.00 Tª DCL AUDIO

18.00-19.00 MUS

 

16.00-18.00 DCL A3

18.00-19.00 DGA A8

 

16.00-17.30 DCL  A8

 16.00-17.30 DCL  A5

 

 

3ºB

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

 18.00-19.30 DCL A3

19.30-20.00 Tª DCL

20.00-21.00 MUS

 

18.00-20.00 DCL

(18.00-19.00 A7; 19.00-20.00 A3)

18.30-20.00 DCL  A2

20.00-21.00 DGA  A1

17.30-19.00 DCL  A8

 

4ºA

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

16.00-18.00 DCL A3

18.00-19.00 IDC A4

19.00-20.00  MUS

 

16.00-17.30 DCL A5

17.30-18.00 Tª DCL AUDIO

 

 

 

 

 16.00-18.00 DCL  A3

 

16.00-18.00 DCL

(16.00-17.30 A4; 17.30-18.00 A9)

18.00-19.00 IDE A5

 

4ºB

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

18.30-20.30 DCL

(18.30-20.00 A1; 20.00-20.30 A7)

 

18.00-20.00 DCL A2

20.00-21.00 IDC A2

19.30-20.00  Tª DCL BIBLIO

20.00-21.30  DCL A5

17.00-18.00 MUS

18.00-20.00 DCL  A8

20.00-21.00 IDE  A5

 

 

 Publícanse horarios de Grao Profesional, nas especialidades de Danza Clásica (A) e Danza Contemporáne (B) para o curso 2018/19.

 

1º GPA        
 LUNS  MARTES  MÉRCORES  XOVES  VENRES

18.00-19.00 AFI  A8

19.00-19.30 TªDCL  AUDIO

19.30-21.30 DCL  A5

 

20.00-22.00 DCL A3

17.00-19.00 DCL  (17.00-18.00 A5; 18.00-19.00 A6)

19.00-20.00 DGA A5

16.00-18.00 DCL A6

18.00-19.00 MUS

16.00-18.30 DCL (16.00-17.30 A8; 17.30-18.30 A2)

 

1º GPB
LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

 

16.00-17.00 MUS

17.00-18.30 TDC  A1

18.30-19.30 DGA  A4

19.30 -21.30 DCL A8

19.00-20.00 IMP A2

20.00-22.00 DCL A8

 

18.00-19.00 AFI A1

19.00-20.30 DCL (19.00-20.00 A1; 20.00-20.30 A6)

20.30-22.00 TDC A6

17.30-18.00 Tª DCL TEORICA

18.00-19.00 TDC A3

 

1ºGP A/B        
 LUNS  MARTES  MÉRCORES  XOVES  VENRES

18.00-19.00 AFI  A8

19.00-19.30 TªDCL AUDIO

19.30-21.30 DCL  A5

16.00-17.00 MUS

17.00-18.30 TDC  A1

18.30-19.30 DGA  A8

20.00 -22.00 DCL A3

 

19.00-20.00 IMP A2

20.00-22.00 DCL  A8

16.00-18.00 DCL A6

 

20.30-22.00 TDC  A6

16.00-18.30 DCL A2

18.30-19.30 TDC  A3

 

2º GPA        
 LUNS  MARTES  MÉRCORES  XOVES  VENRES

 

18.00-20.30 DCL  A6

16.00-18.00 DCL A3

18.00-19.00 AFI  A3

19.00-20.00 DCO  A5

18.30-19.00 TªDCL BIBLIO

19.00-20.00 DCA A1

20.00-21.00 DCL A2

21.00-22.00 DCL FEM A2/VAR (21.00-21.30 A9;21.30-22.00 A3)

 

19.00-20.00 MUS

20.00-22.00 DCL (20.00-21.00 A8; 21.00-22.00 A1)

16.00-17.00 DCL  A1

17.00-18.00 DCL FEM A1/VAR (17.00-17.30 A9; 17.30-18.00 A4)

 

 

2º GPB        
 LUNS MARTES  MÉRCORES XOVES VENRES

19.30-20.30 TDC A3

20.30-21.30 IMP A1

16.00-17.00 TDC  A3

17.00-17.30 Tª DCL AUDIO

17.30-19.00 DCL  A5

18.00-19.00 IMP A2

19.00-20.00 AFI A9

20.00-22.00 DCL (20.00-21.30 A7; 21.30-22.00 A5)

 

18.00-20.00 DCL (18.00-19.00 A9; 19.00-20.00 A3)

20.00-22.00 TDC A2

 

19.30-20.30 MUS

20.30-21.30 TDC A1

 

3ºGPA        
 LUNS MARTES MÉRCORES XOVES  VENRES

18.00-20.00 DCL (18.00-19.00 A9;19.00-19.30  A4)

19.30-20.00 ESTIRAMENTO TEÓRICA)

20.00-20.30 Tª DCL TEÓRICA

20.30-21.30 REP  A8

21:30-22.30 AFI  A8

 

 

19.00-20.00 MUS

20.00-22.00 DCL A4

16.30-17.00 TªREP AUDIO

17.00-19.00 DCO (17.00-18.00 A7; 18.00-19.00 A9)

19.00-21.00 DCL (19.00-20.00 A8; 20.00-21.00 A1)

21.00-22.00 REP A1

16.00-18.30 DCL

 (16.00-17.00 A7; 17.00-18.00 A5; 18.00-18.30 A.TEÓRICA ESTIRAMENTO)

 

 

 

19.30-21.30 DCL A4

 

3º GPB    
 LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

20:30-21.30 AFI

(20.30-21.00 A7; 21.00-21.30 A9)

21.30-22.30 MUS

 

 

16.00-18.00 TDC A6

18.00-18.30 Tª DCL AUDIO

18.30-20.00 DCL

 (18.30-19.30 A7; 19.30-20.00 A4)

16.00-18.00 DCL A1

18.00-19.00 IMP A1

19.00-19.30 Tª TDC TEÓRICA

19.30-21.30 TDC (19.30-20.00 A.TEORICA; 20.00-21.30 A3)

 

18.30-20.00 DCL A7

20.00-22.00 TDC A3

 

18.00-19.30 DCL A4

19.30-20.30 IMP A5

 

 

4º GPA    
 LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

 

19.00-19.30 Tª REP BIBLIO

19.30-21.30 DCL A4

21.30-22.30 REP (21.30-22.00 A4; 22.00-22.30 A6)

16.00-17.30 DCL  A4

17.30-18.30 DCL FEM A7 /VAR A8

18.30-19.30 DCO  A8

19.30-20.00 Tª DCO AUDIO

17.30-18.00 TªDCL BIBLIO

18.00-20.00 DCL (18.00-19.00 A5; 19.00-20.00 A6)/19.30-20.00 DCL VAR

20.00-21.00 REP  A6

21.00-22.00 AFI (21.00-21.30 A.TEÓRICA ;21.30-22.00 A7)

 

16.00-17.00 DCO A5

17.00-18.00 DCL A2

18.00-18.30 DCL FEM A2/ VAR A6

16.00-17.00  DCL FEM A2/ VAR A7

17.00-17.30 DCL A2

17.30-19.00 MUS

19.00-20.00 PIN A.TEÓRICA

 

 

4º GPB
LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

18.00-19.30 TDC A5

19.30-20.30 Tª TDC AUDIO

20.30-21.00 TªDCL AUDIO

21.30-22.30 DCL  (21.00-21.30 A7;21.30-22.30 A5)

 

19.00-20.00 IMP A3

20.00-22.00  DCL A5

16.00-18.00 TDC  A6

16.00-18.00 TDC A4

18.00-20.00 DCL A5

 20.00-21.30 MUS

17.00-18.00 AFI A7

18.00-19.00 IMP A1

19.00-20.30 TDC  A1

 

 

5º GPA        
LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

20.00-22.00 DCL

(20.00-20.30 A1; 20.30-22.00 A3)

22.00-22.30 Tª DCL AUDIO

18.00-19.30 DCL

 (18.00-18.30 A9; 18.30-19.30 A1)

19.30-20.30 Tª DCO BIBLIO

20.30-22.00 PAD  A6

16.00-18.00 DCL A8

18.00-19.00 NUT AUDIO/ INT TEÓRICA

19.00-20.00 AAD AUDIO

20.00-20.30 Tº PAD BIBLIO

 16.00-17.00 AFI A1

17.00-17.30 Tª REP AUDIO

 17.30-18.30 HIS AUDIO

18.30-20.00 DCL A6

20.00-22.00 REP (20.00-21.00 A7;21.00-22.00 A8)

16.00-18.00 DCO A3

18.00-19.30 DCL (18.00-19.00 A7; 19.00-19.30 A6)

19.30-21.00 REP (19.30-20.30 A6; 20.30-21.00 A3)

 

5º GPB        
 LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

18.30-20.30 TDC (18.30-19.00 A.TEÓRICA QUECEMENTO; 19.00-20.30 A8)

20.30-22.30 DCL A2

 

16.00-18.30 TDC (16.00-17.30 A7; 17.30-18.30 A4)

18.30-20.30 DCL (18.30-19.30 A9; 19.30-20.30 A1)

20.30-21.00 Tª TDC AUDIO

 

17.00-18.00 TªTDC AUDIO

18.00-19.00 NUT AUDIO/ INT TEÓRICA

19.00-20.00 AAD AUDIO

20.00-22.00 TDC (20.00-21.00 A9; 21.00-22.00 A6)

16.00-17.30 DCL A9

17.30-18.30 HIS AUDIO

18.30-19.00 Tª DCL TEORICA

19.00-20.00 AFI (19.00-19.30 A.TEÓRICA;19.30-20.00 A4)

20.00-22.00 TDC (20.00-21.30 A4; 21.30-22.00 A7)

 

 

 

19.30-21.30 IMP  (A3)

 

6º GPA    
 LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

 

19.00-20.30 DCL  (19.00-20.00 A9 ; 20.00-20.30 A2)

 20.30-22.00  REP A6

 

 

16.00-17.30 DCL A6

17.30-18.00 Tª DCO TEÓRICA

18.00-20.00 REP A6

 20.00-20.30 Tª REP AUDIO

20.30-22.00 PAD A6

16.00-18.00 DCL (16.00-17.30 A4; 17.30-18.00 A9)

18.00-19.00 INT TEÓRICA

19.00-20.00 COR A7

20.00-20.30 Tº PAD BIBLIO

20.30-21.00 Tª DCO AUDIO

 

17.00-18.00 AAD TEÓRICA

18.00-20.00 DCO (18.00-19.00 A3; 19.00-20.00 A9)

20.00-20.30 Tº DCL AUDIO

20.30-22.00 DCL 6ºGPA (20.30-21.00 A.TEÓRICA QUECEMENTO;21.00-22.00 A5)

 

17.00-19.00 DCL (17.00-17.30 QUECEMENTO A.TEÓRICA; 17.30-18.00 A5; 18.00-19.00 A6)

19.00-20.00 AFI A3

20.00-21.00 HIS A.TEÓRICA

 

 

6º GPB    
 LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

 

19.00-20.00 Tª TDC

20.00-21.00 DCL A9

21.00-22.30 TDC

 (21.00-21.30 TEORICA; 21.30-22.30 A1)

 

18.30-19.00 Tª IMP AUDIO

19.00-19.30 Tª TDC TEÓRICA

19.30-22.00 TDC

(19.30-20.30 A7; 20.30-22.00 A1)

16.00-17.30 DCL (16.00-17.00 A5; 17.00-17.30 A9)

17.30-18.00 TªTDC A.TEÓRICA

18.00-19.00 INT  TEÓRICA

19.00-20.00 COR  A7

20.00-20.30 TDC A.TEÓRICA QUECEMENTO

20.30-22.00 TDC A4

17.00-18.00 AAD TEÓRICA

18.00-19.30 IMP A4

19.30-20.00 Tª DCL AUDIO

20.00-22.00 DCL (20.00-21.00 A9;21.00-21.30 A7;21.30-22.00 A4)

16.00-18.00 TDC A6

18.00-19.00 IMP A9

19.00-20.00 AFI A3

20.00-21.00 HIS A.TEÓRICA