Resultado de imagen de logo fse en galego

MATRÍCULAS CURSO 2018-19

DÍA 26 DE XUÑO

ENTREGA SOBRES DE MATRÍCULA DA ESO E BACHARELATO (Para alumnos que aprobaron todo ou lle quedan dúas para setembro)

MATRÍCULAS:

1º DE ESO: 2 e 3 de xullo

2º DE ESO: 4 de xullo

3º DE ESO: 5 de xullo

4º DE ESO: 6 de xullo

1º DE BACHARELATO: 9 de xullo

2º DE BACHARELATO: 10 de xullo

2º CURSO DE CICLOS FORMATIVOS: 26 DE XUÑO

RAFTING

Alumnos de 3º, 4º de ESO e de 1º BAC acompañados polos profesores Fran Soto e Ana López participaron na actividade de Rafting.

Para ver máis fotos pincha aquí.

Alumnos de 3º de ESO acuden o ensaio da Sinfonía "Linz" de W.A. Mozart

O pasado 12 de abril acudimos o ensayo de la Sinfonía "Linz" de W.A. Mozart con 50 alumnos de 3º de ESO.
Alguns dos nosos alumnos compartiron escenario cós profesores da Orquesta Sinfónica de Galicia.

 

Intercambio con Alemania entre o 13-20 de abril

Alumnos de 1º BAC e 4º ESO realizaran un intercambio co "Gymnasium Meiendorf" de Hamburgo entre o 13-20 de abril.

  Resultado de imaxes para hamburgo

O CVZalaeta proclamouse Campión Galego xuvenil feminino 2018

CV ZALAETA CAMPIÓN GALEGO XUVENIL 2018. PARABENS!

 

CAMPIONATO INTERNO DE VOLEIBOL (MIXTO/INTERGRUPOS)

 

CAMPIONATO INTERNO DE VOLEIBOL

( MIXTO/INTERGRUPOS)

 

2º RECREO-SEMANA DO 9 AO 13 DE ABRIL

 

EMPARELLAMENTOS

 

 

 

LUNS 9 DE ABRIL

LOS CHOTOS

1º BAC

MARTES 10 de ABRIL

LAS SUPERNENAS

JEDCHOS

MÉRCORES 11 DE ABRIL

HORNETS

LOS CHOTOS

XOVES 12 DE ABRIL

LAS SUPERNENAS

1º BAC

VENRES 13 DE ABRIL

HORNETS

JEDCHOS

LUNS 16 DE ABRIL

LOS CHOTOS

LAS SUPERNENAS

MARTES 17 DE ABRIL

JEDCHOS

1º BAC

MÉRCORES 18 DE ABRIL

LOS CHOTOS

JEDCHOS

XOVES 19 DE ABRIL

HORNETS

LAS SUPERNENAS

VENRES 20 DE ABRIL

HORNETS

1º BAC

 

 

 

3º E 4 POSTO

MÉRCORES 25 ABRIL

 

1º E 2º POSTO

XOVES 26 DE ABRIL

 

 

 

 

CAMPEONATO INTERNO DE Xadrez, Damas, Scrable...

CAMPEONATO INTERNO DE Xadrez, Damas, Scrable...

 

 ( MIXTO/INTERGRUPOS)

 

1º RECREOS

 

1º RECREO-SEMANA DO 9 AO 13 DE ABRIL

 

 Os primeiros EMPARELLAMENTOS serán por orde de chegada a aula AB

 

 

 

LUNS 9 DE ABRIL

XADREZ

HUGO MATEOS

JAVIER CHUMI

 

 

JOSÉ FRANCESCH

NATALIA INSUA

 

 

JAVIER DE LA CRUZ

FCO. MONTERO

 

DAMAS

CRISTIAN MÉNDEZ

JESÚS ESMELDY

 

SCRABLE

ANDREA ALONSO, ANXO BLANCO, SANTIAGO RODRÍGUEZ

PAULA XING, DIEGO SEOANE, ANDREA MIR

MARTES 10 de ABRIL

XADREZ

JAVIER CHUMILLAS

JOSÉ FRANCESCH

 

 

NATALIA INSUA

JAVIER DE LA C.

 

 

FRANCISCO MONTERO

HUGO MATEOS

MÉRCORES 11 DE ABRIL

XADREZ

HUGO MATEOS

JOSÉ FRANCESC

 

 

FRANCISCO MONTERO

NATALIA INSUA

 

 

JAVIER DE LA CRUZ

JAVIER CHUMI.

 

DAMAS

CRISTIAN MÉNDEZ

JESÚS ESMELDY

 

SCRABLE

ANDREA ALONSO, ANXO BLANCO, SANTIAGO RODRÍGUEZ

PAULA XING, DIEGO SEOANE, ANDREA MIR

 

XOVES 12 DE ABRIL

XADREZ

HUGO MATEOS

NATALIA INSUA

 

 

JAVIER CHUMILLAS

FCO. MONTERO

 

 

JOSÉ FRANCESCH

JAVIER DE LA CRUZ

VENRES 13 DE ABRIL

XADREZ

HUGO MATEOS

JAVIER DE LA CRUZ

 

 

JAVIER CHUMILLAS

NATALIA INSUA

 

 

JOSÉ FRANCESCH

FCO. MONTERO

 

DAMAS

CRISTIAN MÉNDEZ

JESÚS ESMELDY

 

SCRABLE

ANDREA ALONSO, ANXO BLANCO, SANTIAGO RODRÍGUEZ

PAULA XING, DIEGO SEOANE, ANDREA MIR

 

Últimos Artigos

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer