Horarios de Atención

Horarios de Atención do Profesorado a Pais/Nais

 Concertar cita na Conserxería do Instituto (Tfno.: 988219843)

 

ATENCIÓN A NAIS E PAIS 2019/20
TITOR/A NOME_COMPLETO MATERIA DIA HORA
ESO 3º A Aldomar Cámara, Luis Miguel Plástica Martes de 10:30 a 11:20
  Alonso Álvarez, Andrés Lingua Galega Luns de 18:30 a 19:15
  Álvarez Álvarez, María José Tecnoloxía Mércores de 9:20 a 10:10
Bac 2º B Álvarez Torres, Mª de la Concepción Inglés Mércores de 12:30 a 13:20
  Baladrón Zeeh, Mª Magalí Francés Xoves de 11:20 a 12:10
Bac 1º D Barreiro García, Fernando Inglés Martes de 9:20 a 10:10
  Bascoy Casas, José Ángel Ciencias Naturais Venres de 12:30 a 13:20
ESO 1º D Boan Fernández, Francisco Ciencias Naturais Martes de 8:30 a 9:20
ESO 1º B Castro Ferreiro, Lucía Ciencias Naturais Martes de 9:20 a 10:10
  Civeira Rodríguez, Luis Matemáticas Martes de 9:20 a 10:10
  Davila Padrón, María del Pilar Matemáticas Venres de 10:30 a 11:20
  de la Fuente Cid, María Asunción Filosofía Luns de 9:20 a 10:10
ESO 4º D Díaz Calviño, Montserrat Matemáticas Martes de 10:30 a 11:20
  Díaz Y Leyes, José Luis Matemáticas Mércores de 16:50 a 17:40
  Diéguez Arias, Arturo Xeografía e Historia Venres de 12:30 a 13:20
Bac 2º D do Muíño Cid, María Soledad Lingua Galega Xoves de 8:30 a 9:20
  Domarco Dopazo, María del Carmen Física e Química Martes de 11:20 a 12:10
  Domínguez Pérez, Ángel Relixión Católica Mércores de 13:20 a 14:10
ESO 4º C Estévez Araújo, María Esperanza Xeografía e Historia Xoves de 9:20 a 10:10
  Feijoo Mirón, Juan Carlos Lingua Galega Mércores de 11:20 a 12:10
  Feliz Otero, Iván Tecnoloxía Mércores de 11:20 a 12:10
ESO 2º A Fernández Fariñas, María Luisa Lingua Galega Xoves de 9:20 a 10:10
  Ferreiro García, Carlos Matemáticas Xoves de 12:30 a 13:20
  Ferro Bugueiro, María Belén Inglés Venres de 10:30 a 11:20
ESO 2º D Formoso Pato, Diego Educación Física Martes de 12:30 a 13:20
ESO 4º A Gándara Moure, María Inmaculada Filosofía Luns de 12:30 a 13:20
  Garrido Rodríguez, Ana M. Xeografía e Historia Xoves de 9:20 a 10:10
  González Gil, Avelina Lingua Castelá Mércores de 10:30 a 11:20
  González González, Rafael Ciencias Naturais Mércores de 12:30 a 13:20
  González Iglesias, Dolores Ciencias Naturais Xoves de 12:30 a 13:20
ESO 4º E González Rodríguez, Sira Física e Química Mércores de 10:30 a 11:20
  Lamas Gulías, Francisco Física e Química Mércores de 9:20 a 10:10
  Lamelas Míguez, Julio Relixión Católica Venres de 10:30 a 11:20
  Larrea Murueta Goyena, Ernesto Educación Física Mércores de 11:20 a 12:10
ESO 1º C Ledo Ares, María Lingua Castelá Venres de 10:30 a 11:20
Bac 1º B Linares López, María Victoria Matemáticas Martes de 12:30 a 13:20
ESO 2º C López Novoa, Milagros Lingua Galega Mércores de 12:30 a 13:20
ESO 3º B López Varela, María del Pilar Lingua Galega Venres de 11:20 a 12:10
Bac 2º A Macía Fernández, Benjamín Matemáticas Venres de 9:20 a 10:10
Bac 1º A Magán Rivera, María Libia Lingua Castelá Martes de 11:20 a 12:10
  Moure Crespo, Eduardo Matemáticas Luns de 9:20 a 10:10
  Otero Álvarez, Nieves Esther Orientación Mércores de 10:30 a 13:20
  Pavón Amorín, María Milagros Economía Xoves de 11:20 a 12:10
  Pérez Diéguez, Jorge Orientación Venres de 9:20 a 10:10
  Pérez González, Rui Lingua Castelá Martes de 12:30 a 13:20
ESO 4º B Pérez Marqués, Marcos Matemáticas Venres de 10:30 a 11:20
ESO 3º PM Pita Castro, Ana María Lingua Castelá Martes de 11:20 a 12:10
Bac 1º ADU Poveda Rodríguez, María Stella Inglés Xoves de 10:30 a 11:20
ESO 3º C Prieto Carneiro, Montserrat Inglés Mércores de 11:20 a 12:10
  Pumar Delgado, Inés Economía Martes de 11:20 a 12:10
  Quintas Álvarez, Julia Música Xoves de 8:30 a 9:20
  Rodríguez Álvarez, María Pilar Filosofía Martes de 12:30 a 13:20
  Rodríguez Olmos, Maria del Carmen Matemáticas Venres de 9:20 a 10:10
  Rodríguez Solar, Lourdes Orientación Martes de 10:30 a 11:20
  Rodríguez Valcarce, María Josefa Lingua Galega Martes de 12:30 a 13:20
Bac 1º C Rodríguez Vázquez, María Soledad Filosofía Xoves de 11:20 a 12:10
Bac 2º ADU Romero González, María Xeografía e Historia Luns de 10:30 a 11:20
  Ruido Bouzas, Manuel Lingua Castelá Luns de 10:30 a 11:20
ESO 2º B Sarria Sánchez, Ana María Física e Química Mércores de 11:20 a 12:10
  Seara Pazo, Margarita Grego Luns de 10:30 a 11:20
  Seoane Vieira, Marisol Francés Mércores de 10:30 a 11:20
  Sevillano Cuadrado, Pilar Plástica Martes de 10:30 a 11:20
  Valdonedo Álvarez, María Aurora Tecnoloxía Martes de 11:20 a 12:10
Bac 2º C Varela Núñez, Mª de las Mercedes Inglés Mércores de 10:30 a 11:20
ESO 3º D Vaz Padrón, Francisco Javier Música Xoves de 10:30 a 11:20
ESO 1º A Vázquez Millara, Xulian Xose Xeografía e Historia Mércores de 9:20 a 10:10
  Vélez Latorre, José Manuel Latín Luns de 12:30 a 13:20

 

 

Distribuir contido