Titores

Horarios Atención Pais

              Concertar cita na Conserxería do Instituto (Tfno.: 988219843)

 

 

ATENCIÓN A NAIS E PAIS 2018/19
TITOR/A NOME_COMPLETO MATERIA DIA HORA
Bac 1º A Larrea Murueta-Goyena, Ernesto Educación física Venres de 10.30 a 11.20
Bac 1º ADU Romero González, María Xeografía e historia Martes de 19.30 a 20.15
Bac 1º B Barreiro García, Fernando Inglés Xoves de 11.20 a 12.10
Bac 1º C González González, Rafael Ciencias naturais Xoves de 12.30 a 13.20
Bac 1º D Rodríguez Valcarce, María Josefa Lingua castelá Mércores de 12.30 a 13.20
Bac 2º A Macía Fernández, Benjamín Matemáticas Xoves de 16.50 a 17.40
Bac 2º ADU Magán Rivera, María Libia Lingua castelá Mércores de 18.30 a 19.15
Bac 2º B Álvarez Torres, Mª de la Concepción Inglés Luns de 10.30 a 11.20
Bac 2º C Estévez Araújo, María Esperanza Xeografía e historia Xoves de 9.20 a 10.10
Bac 2º D Vélez Latorre, José Manuel Latín Luns de 10.30 a 11.20
Bac 2º E González Gil, Avelina Lingua castelá Mércores de 11.20 a 12.10
ESO 1º A Fernández Fariñas, María Luisa Lingua galega Xoves de 11.20 a 12.10
ESO 1º B Vázquez Míllara, Xulián Xosé Xeografía e historia Mércores de 11.20 a 12.10
ESO 1º C Díaz Calviño, Montserrat Matemáticas Martes de 12.30 a 13.20
ESO 1º D López Novoa, Milagros Lingua galega Mércores de 10.30 a 11.20
ESO 1º E Luengos Vázquez, Maria del Camino Educación física Venres de 10.30 a 11.20
ESO 2º A Seara Pazo, Margarita Grego Martes de 11.20 a 12.10
ESO 2º B Formoso Pato, Diego Educación física Martes de 11.20 a 12.10
ESO 2º C Ogando Conde, Noemi Matemáticas Xoves de 9.20 a 10.10
ESO 2º D Freire Rodríguez, María Josefa Lingua castelá Mércores de 12.30 a 13.20
ESO 2º PM Pita Castro, Ana María Lingua castelá Mércores de 10.30 a 11.20
ESO 3º A Piñeiro Ferreira, José Luis Francés Xoves de 10.30 a 11.20
ESO 3º B Domarco Dopazo, María del Carmen Física e química Mércores de 10.30 a 11.20
ESO 3º C Rodríguez Vázquez, María Soledad Filosofía Martes de 9.20 a 10.10
ESO 3º D Fuentes Blanco, Estrella Tecnoloxía Xoves de 9.20 a 10.10
ESO 3º E Vaz Padrón, Francisco Javier Música Venres de 9.20 a 10.10
ESO 3º PM López Varela, María del Pilar Lingua galega Martes de 10.30 a 11.20
ESO 4º A Boán Fernández, Francisco Ciencias naturais Mércores de 9.20 a 10.10
ESO 4º B González Rodríguez, Sira Física e química Venres de 11.20 a 12.10
ESO 4º C Fernández Sánchez, María Jesús Lingua castelá Xoves de 10.30 a 11.20
ESO 4º D do Muíño Cid, María Soledad Lingua galega Xoves de 10:30 a 11:20

 

 

 

 

Distribuir contido