PREMIOS

ALUMNADO PREMIADO:

 CURSO 92-93

 

PREMIO EXTRAORDINARIO DE BACHARELATO

María Rodriguez Nogueiras

 

CURSO 94-95

 

PREMIO EXTRAORDINARIO DE BACHARELATO

David González Iglesias

 

CURSO 05-06

 

PREMIO Á EXCELENCIA ACADÉMICA
   
  Rosalba Abellás Sequeiros  
PREMIO EXTRAORDINARIO DE BACHARELATO
Rosalba Abellás Sequeiros Ana Isabel Fernández Fernández Noelia Fonseca Balbís
     

 

CURSO 06-07

 

PREMIO Á EXCELENCIA ACADÉMICA
Miguel Ferreira Cao Victor Quintas Lage Víctor Caramés Masana
PREMIO EXTRAORDINARIO DE BACHARELATO
   
  Victor Quintas Lage  
     

 

CURSO 07-08

 

PREMIO Á EXCELENCIA ACADÉMICA
 
Carmen Freiría Alberte   Esther P. Fernández Fernández
PREMIO "PROTAGONISTAS DEL MAÑANA"
 

 
  María Fenández Romero  
     

 

CURSO 08-09

 

PREMIO Á EXCELENCIA ACADÉMICA
 
María Abellás Sequeiros   Cristina Vicente Pérez
     

 

CURSO 09-10

 

PREMIO "PROTAGONISTAS DEL MAÑANA"
   
  Paula Prada Leal  
PREMIO "EDUARDO BLANCO AMOR"
 

 
  Andrés Ocampo Lourido  

 

CURSO 10-11

 

PREMIO EXTRAORDINARIO DE E.S.O. Ó RENDEMENTO ACADÉMICO
   
  Jorge Boán Pérez  

 

CURSO 11-12

 

 PREMIO EXTRAORDINARIO DE E.S.O.AO ESFORZO E A SUPERACIÓN PERSOAL 
   
  Alba Fenández Diaz  
 PREMIO EXTRAORDINARIO DE BACHARELATO
 
Jorge Boán Pérez   Alejandro Dopereiro Dominguez

 

CURSO 12-13

 

PREMIO EXTRAORDINARIO DE BACHARELATO
   
  Leticia Vázquez Bengochea  
PREMIO EXTRAORDINARIO DE E.S.O. Ó RENDEMENTO ACADÉMICO
   
  María García Conde  

 

CURSO 13-14

 

PREMIO EXTRAORDINARIO DE E.S.O. Ó RENDEMENTO ACADÉMICO
   
  Enrique Cardero Riveiro  

 

CURSO 14-15

 

GAÑADOR DA OLIMPIADA GALEGA DE MATEMÁTICAS
 

Iván González Cortegoso

 

 

CURSO 15-16

 

EQUIPO DE 3º ESO GAÑADOR GALICIA DO RALLY MATEMÁTICO SEN FRONTEIRAS

Ilmira Iembergenova , Paula Martines, María Gil , Lucía Lorenzo, Andrea González, Roberto Gnzález, Iván González

GAÑADOR DA 44 EDICIÓN DOS PREMIOS MINERVA MODALIDADE POESÍA
 

Iago González García

 
PREMIO EXTRAORDINARIO DE BACHARELATO
 

Luis Valencia Rivera

 
PREMIO EXTRAORDINARIO DA ESO AO RENDEMENTO ACADÉMICO
     
  Oscar Ocampo Pérez  

 

CURSO 16-17

 

EQUIPO DE 3º ESO GAÑADOR EUROPEO DO RALLY MATEMÁTICO SEN FRONTEIRAS

Brais Dos Santos, Miguel Redonet, Helena Da Costa, Jorge Del Amo, Noa Puente-Dodd, Olaia Ada, Aldara Galán, José Luis Leyes, Iria González

PREMIO EXTRAORDINARIO DA ESO AO RENDEMENTO ACADÉMICO

Andrea Rojas Novoa

 

CURSO 17-18

 

CONCURSO MATEMÁTICO PANGEA: CAMPEÓN NACIONAL 2º BACHARELATO MAT. APL.

 

Borja Atanes Crespo

 

PREMIO EXTRAORDINARIO DA ESO AO RENDEMENTO ACADÉMICO

 

Iria González Alvarez-Ron

 

 

Distribuir contido