Horarios de Atención do Profesorado a Pais/Nais

 Concertar cita na Conserxería do Instituto (Tfno.: 988219843)

ATENCIÓN A NAIS E PAIS 2018/19
TITOR/A NOME_COMPLETO MATERIA DIA HORA
  Abraldes Suárez, María Dolores Francés Martes de 11.20 a 12.10
  Aguado Vázquez, Juan Inglés Mércores de 11.20 a 12.10
  Aldomar Cámara, Luis Miguel Plástica Luns de 9.20 a 10.10
  Alonso Álvarez, Andrés Lingua galega Xoves de 19.30 a 20.15
  Álvarez Álvarez, María José Tecnoloxía Xoves de 12.30 a 13.20
  Álvarez Ferrón, Anita Matemáticas Luns de 10:30 a 11:20
Bac 2º B Álvarez Torres, Mª de la Concepción Inglés Luns de 10.30 a 11.20
Bac 1º B Barreiro García, Fernando Inglés Xoves de 11.20 a 12.10
  Bascoy Casas, José Ángel Ciencias naturais Mércores de 10.30 a 11.20
ESO 4º A Boán Fernández, Francisco Ciencias naturais Mércores de 9.20 a 10.10
  Civeira Rodríguez, Luis Matemáticas Luns de 9.20 a 10.10
  Dávila Padrón, María del Pilar Matemáticas Martes de 12.30 a 13.20
  de la Fuente Cid, María Asunción Filosofía Mércores de 10.30 a 11.20
ESO 1º C Díaz Calviño, Montserrat Matemáticas Martes de 12.30 a 13.20
  Díaz López, Laura Física e química Venres de 11.20 a 12.10
  Díaz Y Leyes, José Luis Matemáticas Martes de 9.20 a 10.10
  Diéguez Arias, Arturo Xeografía e historia Martes de 9.20 a 10.10
ESO 4º D do Muíño Cid, María Soledad Lingua galega Xoves de 10:30 a 11:20
ESO 3º B Domarco Dopazo, María del Carmen Física e química Mércores de 10.30 a 11.20
  Domínguez Pérez, Ángel Relixión Mércores de 12.30 a 13.20
Bac 2º C Estévez Araújo, María Esperanza Xeografía e historia Xoves de 9.20 a 10.10
  Feijoo Mirón, Juan Carlos Lingua galega Luns de 11.20 a 12.10
ESO 1º A Fernández Fariñas, María Luisa Lingua galega Xoves de 11.20 a 12.10
  Fernández Quintas, Pedro Ángel Economía Mércores de 11:20 a 12:10
ESO 4º C Fernández Sánchez, María Jesús Lingua castelá Xoves de 10.30 a 11.20
  Ferreiro García, Carlos Matemáticas Xoves de 12.30 a 13.20
  Ferro Bugueiro, María Belén Inglés Luns de 12.30 a 13.20
ESO 2º B Formoso Pato, Diego Educación física Martes de 11.20 a 12.10
ESO 2º D Freire Rodríguez, María Josefa Lingua castelá Mércores de 12.30 a 13.20
ESO 3º D Fuentes Blanco, Estrella Tecnoloxía Xoves de 9.20 a 10.10
  Gándara Moure, María Inmaculada Filosofía Luns de 12:30 a 13:20
  Garrido Rodríguez, Ana M. Xeografía e historia Venres de 9.20 a 10.10
Bac 2º E González Gil, Avelina Lingua castelá Mércores de 11.20 a 12.10
Bac 1º C González González, Rafael Ciencias naturais Xoves de 12.30 a 13.20
  González Iglesias, Dolores Ciencias naturais Xoves de 11.20 a 12.10
ESO 4º B González Rodríguez, Sira Física e química Venres de 11.20 a 12.10
  Lamas Gulías, Francisco Física e química Luns de 9.20 a 10.10
  Lamelas Míguez, Julio Relixión Mércores de 12.30 a 13.20
Bac 1º A Larrea Murueta-Goyena, Ernesto Educación física Venres de 10.30 a 11.20
  Linares López, María Victoria Matemáticas Luns de 10.30 a 11.20
ESO 1º D López Novoa, Milagros Lingua galega Mércores de 10.30 a 11.20
ESO 3º PM López Varela, María del Pilar Lingua galega Martes de 10.30 a 11.20
ESO 1º E Luengos Vázquez, Maria del Camino Educación física Venres de 10.30 a 11.20
Bac 2º A Macía Fernández, Benjamín Matemáticas Xoves de 16.50 a 17.40
Bac 2º ADU Magán Rivera, María Libia Lingua castelá Mércores de 18.30 a 19.15
  Moure Crespo, Eduardo Matemáticas Mércores de 9.20 a 10.10
ESO 2º C Ogando Conde, Noemi Matemáticas Xoves de 9.20 a 10.10
  Otero Álvarez, Nieves Esther Pedagoxía terapéutica Venres de 10:30 a 11:20
  Paredes Quintas, Marta Orientación Mércores de 9.20 a 10.10
  Pavón Amorín, María Milagros Economía Mércores de 12.30 a 13.20
  Pérez-Colemán Moretón, María Física e química Venres de 11.20 a 12.10
ESO 3º A Piñeiro Ferreira, José Luis Francés Xoves de 10.30 a 11.20
ESO 2º PM Pita Castro, Ana María Lingua castelá Mércores de 10.30 a 11.20
  Poveda Rodríguez, María Stella Inglés Luns de 9.20 a 10.10
  Quintas Álvarez, Julia Música Martes de 10.30 a 11.20
  Rodríguez Álvarez, María Pilar Filosofía Luns de 12.30 a 13.20
Bac 1º D Rodríguez Valcarce, María Josefa Lingua castelá Mércores de 12.30 a 13.20
ESO 3º C Rodríguez Vázquez, María Soledad Filosofía Martes de 9.20 a 10.10
Bac 1º ADU Romero González, María Xeografía e historia Martes de 19.30 a 20.15
  Ruído Bouzas, Manuel Lingua castelá Martes de 12.30 a 13.20
  Sarria Sánchez, Ana María Física e química Luns de 10.30 a 11.20
ESO 2º A Seara Pazo, Margarita Grego Martes de 11.20 a 12.10
  Sevillano Cuadrado, Pilar Plástica Martes de 10.30 a 11.20
  Sigüenza Rodríguez, María Teresa Inglés Venres de 10.30 a 11.20
  Taboada Rodríguez, José Julio Educación física Martes de 11.20 a 12.10
  Valdonedo Álvarez, María Aurora Tecnoloxía Venres de 10.30 a 11.20
ESO 3º E Vaz Padrón, Francisco Javier Música Venres de 9.20 a 10.10
ESO 1º B Vázquez Míllara, Xulián Xosé Xeografía e historia Mércores de 11.20 a 12.10
Bac 2º D Vélez Latorre, José Manuel Latín Luns de 10.30 a 11.20