EQUIPOS DE COORDINACIÓN DOCENTE CURSO 2019-2020

EQUIPO DE EDUCACIÓN INFANTIL

 

 COORDINADORA                        

MABEL 

TITORA 3 ANOS

MABEL

TITORA 4 ANOS

EVA

TITORA 5 ANOS

MIRIAM

AUDICIÓN E  LINGUAXE

CAROLINA

APOIO INFANTIL

LUCÍA F.

 

 

 

EQUIPO DE 1º CICLO

 

COORDINADOR                           TITORA 

 ISA

TITORA 1ºA

 Mª JOSÉ

                 TITORA 1ºB

ISABEL B.

TITORA 2ºA

 LORENA

TITORA 2ºB

ISA

     PROFESORA PEDAGOXÍA TERAPEUTICA             CELSA
              PROFESORA E.MUSICAL
           CARMEN R.

 

EQUIPO DE 2º CICLO

 

COORDINADORA                          TITORA 3ºB

                             MELANIA

TITORA 3ºA

CARMELA

TITORA 3ºB

          MELANIA

TITORA 4º

           ESPERANZA

PROFESORA E.RELIXIOSA

         CARMEN Mª

PROFESORA E.F.

ROSA

 

EQUIPO DE 3º CICLO

 

COORDINADORA                        TITORA 5º

                              INÉS

TITORA 5º

             INÉS

TITOR 6º A

           TONECHO

TITORA 6º B

             CLER

PROFESOR DE LINGUA INGLESA

DOMINGO

PROFESOR DE LINGUA INGLESA

ALFONSO

 

EQUIPO DE ORIENTACIÓN

 

 

COORDINADORA      

ORIENTADORA                 

Mª ROSA

PT

CELSA

AL

CAROLINA

 

EQUIPO DE NORMALIZACIÓN LINGÜÍSTICA

 

COORDINADORA

ISABEL B.

INFANTIL

MABEL

1º CICLO

ISABEL B.

              1º CICLO

CELSA

2º CICLO

MELANIA

3º CICLO

TONECHO

 

 

EQUIPO DE ACTIVIDADES COMPLEMENTARIAS E EXTRAESCOLARES

 

COORDINADORA                  INFANTIL

LORENA

E.INFANTIL

LUCÍA

1º CICLO

LORENA

2º CICLO

CARMEN R.    Mª ROSA

3º CICLO

CLER

 

EQUIPO DE BIBLIOTECA

 

COORDINADORA

CARMELA

INFANTIL

MIRIAM/ CAROLINA

1º CICLO

ISA /M.JOSÉ

2º CICLO

CARMELA/ CARMEN Mª

 

 

EQUIPO DE DINAMIZACIÓN DAS TIC

 

COORDINADOR

ALFONSO

INFANTIL

EVA

2º CICLO

          ROSA / ESPERNZA

3º CICLO

DOMINGO / ALFONSO/ INÉS

 

COMISIÓN DE APRENDIZAXE COOPERATIVO

 

 

COORDINADORA

Mª JOSÉ           

 

EVA

       LUCIA

MABEL

      MIRIAM      DOMINGO 

CELSA 

 CRISTINA

ALFONSO  

    CARMELA

ROSA

 

 

 

 

COMISIÓN DA  CONVIVENCIA

 

 

COORDINADORA

(DIRECTORA)

LUCÍA         

MESTRA

       MIRIAM
      MEMBRO ANPA (pendente)
 

 MEMBRO ANPA

ANTONIO EMILIO 

 

 

EQUIPO DE DINAMIZACIÓN DEPORTE ESCOLAR

 

COORDINADORA

(E.FISICA)

ROSA 

  MESTRA E. PRIMARIA

ESPERANZA

MESTRA E. PRIMARIA

                ISA 

 

Comisión de coordinación pedagÓxica

 

DIRECTORA

LUCÍA 

XEFA DE ESTUDOS

CARMEN Mª

ORIENTADORA

Mª ROSA

MESTRA DE PT

CELSA

MESTRA DE AL

CAROLINA

COORDINADORA DE INFANTIL

               MABEL

COORDINADOR DE 1º CICLO

ISA

COORDINADORA DE 2º CICLO

MELANIA

COORDINADORA DE 3º CICLO

INÉS

COORDINADORA DE NORMALIZACIÓN

ISABEL

COORDINADOR TIC

 ALFONSO

COORDINADORA BIBLIOTECA

CARMELA

 

 

COORDINACIÓN CONTRATOS PROGRAMA:CARMEN Mª

COORDINACIÓN Abalar e E-DIXGAL:DOMINGO

 COORDINACIÓN PLAMBE:CARMELA

COORDINACIÓN FORMACIÓN PROFESORADO:ALFONSO

COORDINACIÓN PLAN PROXECTA:lUCÍA

 

 

Powered by Drupal - Design by artinet