Skip to Content

Horarios de Atención

Horarios de Atención do Profesorado a Pais/Nais

As titorías realizaranse de xeito telefónico ou presencial e será preciso solicitar cita co profesorado correspondente chamando ao IES con antelación:

Tfno.: 988219843

 

 Curso 2021/22

CURSO NOME MATERIA DÍA HORA
  Acitores García, Marta María Debuxo Luns de 10:30 a 11:20
Bac ADU Alonso Álvarez, Andrés L. Galega Xoves de 19:30 a 20:15
  Álvarez Álvarez, María José Tecnoloxía Xoves de 10:30 a 11:20
Bac 1º B Álvarez Torres, Mª Concepción Inglés Luns de 10:30 a 11:20
  Baladrón Zeeh, María Magalí Francés Martes de 10:30 a 11:20
  Bascoy Casas, José Ángel Bioloxía Luns de 10:30 a 11:20
  Boan Fernández, Francisco Bioloxía Luns de 8:30 a 9:20
ESO 1º B Castro Rocha, Paula Matemáticas Xoves de 9:20 a 10:10
  Civeira Rodríguez, Luis Matemáticas Venres de 9:20 a 10:10
  Conde Fernández, Sonia Xeo. Historia Xoves de 10:30 a 11:20
  Davila Padrón, María del Pilar Matemáticas Luns de 9:20 a 10:10
  de la Fuente Cid, María Asunción Filosofía Luns de 12:30 a 13:20
Bac 2º D Diéguez Arias, Arturo Xeo. Historia Xoves de 12:30 a 13:20
  do Muíño Cid, María Soledad L. Galega Xoves de 11:20 a 12:10
  Domarco Dopazo, Carmen Fís. Química Xoves de 12:30 a 13:20
  Domínguez Pérez, Ángel Relixión Venres de 9:20 a 10:10
  Doval González, Susana Matemáticas Xoves de 9:20 a 10:10
Bac 2º C Estévez Araújo, Mª Esperanza Xeo. Historia Martes de 13:20 a 14:10
ESO 3º C Fernández Fariñas, María Luisa L. Galega Xoves de 11:20 a 12:10
  Fernández Montero, Ana PT Martes de 8:30 a 9:20
  Fernández Ordóñez, Iria Orientación Martes de 8:30 a 9:20
  Fernández Villanueva, Mª Dolores Fís. Química Luns de 10:30 a 11:20
  Ferreiro García, Carlos Matemáticas Mércores de 10:30 a 11:20
  Gándara Moure, María Inmaculada Filosofía Xoves de 11:20 a 12:10
ESO 3º D Garrido Rodríguez, Ana M. Xeo. Historia Luns de 11:20 a 12:10
ESO 4º A Gómez Pardo, María Rosa Matemáticas Luns de 9:20 a 10:10
  Gómez Villarino, Cristina Economía Venres de 10:30 a 11:20
  González Gil, María Avelina L. Castelá Mércores de 12:30 a 13:20
ESO 4º C González González, Rafael Bioloxía Xoves de 12:30 a 13:20
PMAR 3º D González Rodríguez, Sira Fís. Química Martes de 9:20 a 10:10
  Lamelas Míguez, Julio Relixión Martes de 11:20 a 12:10
  Larrea Murueta Goyena, Ernesto Educ. Física Mércores de 9:20 a 10:10
  Linares López, María Victoria Matemáticas Martes de 12:30 a 13:20
ESO 1º F López Novoa, Milagros L. Galega Venres de 10:30 a 11:20
ESO 4º B López Varela, María del Pilar L. Galega Venres de 10:30 a 11:20
  Macía Fernández, Benjamín Matemáticas Martes de 12:30 a 13:20
ESO 2º B Magán Rivera, María Libia L. Castelá Venres de 12:30 a 13:20
ESO 1º E Meruéndano Lira, Francisco Javier Educ. Física Mércores de 11:20 a 12:10
  Otero Álvarez, Nieves Esther PT Mércores de 8:30 a 9:20
Bac 1º C Otero Feijóo, Julio Economía Martes de 10:30 a 11:20
  Páez Rodríguez, Alba Inglés Martes de 9:20 a 10:10
ESO 1º A Pérez Marqués, Marcos Matemáticas Mércores de 9:20 a 10:10
ESO 1º D Pérez Pérez, Jonathan L. Castelá Venres de 11:20 a 12:10
  Pérez Seoane, Delfina Matemáticas Mércores de 11:20 a 12:10
Bac 1º A Permuy Rodríguez, Eva Belén Filosofía Xoves de 12:30 a 13:20
  Pita Castro, Ana María L. Castelá Xoves de 11:20 a 12:10
  Poveda Rodríguez, María Stella Inglés Xoves de 10:30 a 11:20
Bac 2º A Prada Prada, María José L. Castelá Mércores de 10:30 a 11:20
  Prieto Carneiro, Montserrat Inglés Xoves de 11:20 a 12:10
  Quintas Álvarez, Julia Música Venres de 9:20 a 10:10
  Rodríguez Álvarez, María Pilar Filosofía Venres de 11:20 a 12:10
ESO 3º B Rodríguez Freire, María Teresa Debuxo Luns de 11:20 a 12:10
  Rodríguez González, Marta María Economía Venres de 9:20 a 10:10
Bac 1º F Rodríguez Valcarce, Mª Josefa L. Galega Martes de 9:20 a 10:10
  Romero González, María Xeo. Historia Martes de 11:20 a 12:10
  Ruido Bouzas, Manuel L. Castelá Xoves de 10:30 a 11:20
ESO 2º D Sánchez Ansia, María Elena Bioloxía Luns de 12:30 a 13:20
  Sánchez Rodríguez, Marta Tecnoloxía Venres de 9:20 a 10:10
  Sarria Sánchez, Ana María Fís. Química Xoves de 9:20 a 10:10
  Seara Pazo, Margarita Grego Martes de 10:30 a 11:20
Bac 1º E Serén Bouzas, Cristina Inglés Xoves de 10:30 a 11:20
Bac 2º B Serrapio Lavandeira, Marta Filosofía Mércores de 10:30 a 11:20
  Sevillano Cuadrado, Pilar Debuxo Xoves de 11:20 a 12:10
ESO 1º C Traba Díaz, Irene Bioloxía Venres de 12:30 a 13:20
ESO 3º A Trigo Estévez, María Carmen L. Galega Venres de 10:30 a 11:20
ESO 4º D Varela Núñez, Mª Mercedes Inglés Venres de 10:30 a 11:20
  Vaz Padrón, Francisco Javier Música Martes de 12:30 a 13:20
ESO 2º E Vázquez Grande, Verónica Educ. Física Martes de 11:20 a 12:10
ESO 2º A Vázquez Millara, Xulian Xose Xeo. Historia Mércores de 9:20 a 10:10
  Vélez Latorre, José Manuel Latín Venres de 10:30 a 11:20
Bac 1º D Vila Morales, Carlos Tecnoloxía Venres de 11:20 a 12:10
ESO 2º C Yagüe Monboisse, Inés María Francés Martes de 10:30 a 11:20

 


 

Distribuir contido


by Dr. Radut