Profesorado

Hora de atención ás familias

PROFESORADO

DEPARTAMENTO

Día

Horario

Chao Franco, José Manuel

Administrativo

Mércores

12:30-13:20

Gallego Areán, Esther

Administrativo

Luns

12:30-13:20

Ramos Vázquez, Ana María

Administrativo

Luns

12:30-13:20

Rojo Negro, María Fernanda

Administrativo

Mércores

09:20-10:10

Sánchez García, Manuel

Administrativo

Luns

10:30-11:20

Vázquez Méndez, María Jesús

Administrativo

Luns

11:20-12:10

Casanova Sánchez, Mª del Pilar

Bioloxía e Xeoloxía

Mércores

10:30-11:20

Domínguez Martín, María Esther

Bioloxía e Xeoloxía

Xoves

11:20-12:10

Rey Eibe, María Ascensión

Bioloxía e Xeoloxía

Mércores

10:30-11:20

Rodríguez Martínez, Mª del Pilar

Bioloxía e Xeoloxía

Luns

10:30-11:20

Vázquez Fernández, Ana Luz

Bioloxía e Xeoloxía

Martes

10:30-11:20

Moltó Roibal, María Fernanda

Debuxo

Xoves

12:30-13:20

Moreira García, Marta

Debuxo

Martes

12:30-13:20

Veiguela Reigosa, Marta

Economía

Martes

12:30-13:20

Alén Feal, Pablo

Educación Física

Venres

09:20-10:10

Iglesias Botía, Belén

Educación Física

Xoves

09:20-10:10

Medín Cagiao, Paula

Educación Física

Martes

12:30-13:20

Álvarez Fabeiro, Mª del Carmen

Filosofía

Xoves

10:30-11:20

Úbeda González, José Luis

Filosofía

Mércores

12:30-13:20

González Sánchez, María Dolores

Física e Química

Luns

09:20-10:10

Obeso Trueba, Manuel Ángel

Física e Química

Luns

11:20-12:10

Varela Ramos, Vanesa

Física e Química

Venres

10:30-11:20

Vilameá Diéguez, Dosinda Nélida

Física e Química

Luns

12:30-13:20

García Saavedra, Sonsoles

Formación e O.L.

Mércores

11:20-12:10

Fernández Martínez, María

Francés

Mércores

11:20-12:10

Lourido Romeu, Begoña

Francés

Martes

10:30-11:20

Gracia Castro, Almudena

Inglés

Mércores

12:30-13:20

Leira Paz, Yolanda María

Inglés

Luns

09:20-10:10

López Andrade, Concepción

Inglés

Mércores

09:20-10:10

López Pallas, María Amable

Inglés

Venres

10:30-11:20

Salanguera Busto, Ana

Inglés

Venres

10:30-11:20

Serrano Pita, José Ramón

Inglés

Martes

16:30-17:20

Varela Vázquez, María Olga

Inglés

Martes

16:30-17:20

Castro García, María Amparo

Latín

Martes

12:30-13:20

Vicente Martínez, Susana Cristina

Latín

Martes

08:30-09:20

Álvarez Aller, María Amelia

Lingua castelá e literatura

Xoves

12:30-13:20

Edreira Domínguez, Marta Beatriz

Lingua castelá e literatura

Mércores

11:20-12:10

Filgueira Ameneiros, Francisca

Lingua castelá e literatura

Martes

09:20-10:10

Gómez Padilla, María Milagros

Lingua castelá e literatura

Mércores

11:20-12:10

Maceiras Miñán, Rosa María

Lingua castelá e literatura

Martes

17:20-18:10

Rodríguez Lage, Laura

Lingua castelá e literatura

Martes

10:30-11:20

Sánchez Vaamonde, Noelia

Lingua castelá e literatura

Xoves

10:30-11:20

Vidal Marcote, María Belén

Lingua castelá e literatura

Xoves

12:30-13:20

Fernández Graña, Dulce María

Lingua e literatura galega

Venres

10:30-11:20

Fernández Rodríguez, Mª do Carme

Lingua e literatura galega

Martes

10:30-11:20

Hermida Pico, María do Mar

Lingua e literatura galega

Luns

11:20-12:10

Minguillón Díez, Ánxeles

Lingua e literatura galega

Mércores

12:30-13:20

Pérez González, Noa

Lingua e literatura galega

Martes

11:20-12:10

Torreiro García, Víctor

Lingua e literatura galega

Xoves

12:30-13:20

Veiga Rilo, Elena

Lingua e literatura galega

Mércores

11:20-12:10

Crespo del Corral, Jesusa

Matemáticas

Venres

10:30-11.20

Dorrego López, Eduardo

Matemáticas

Mércores

10:30-11:20

Fernández Añón, Roi

Matemáticas

Martes

10:30-11:20

Fernández García, Juana María

Matemáticas

Venres

10:30-11:20

García Rodríguez, María José

Matemáticas

Xoves

09:20-10:10

Pérez Rouco, Verónica

Matemáticas

Xoves

09:20-10:10

Rodríguez Ferro, Inmaculada

Matemáticas

Venres

10:30-11:20

Trashorras de la Fuente, Pablo

Matemáticas

Venres

10:30-11:20

Alonso Pérez-Ávila, Beatriz

Música

 

 

Cañás Couselo, Santiago

Música

Xoves

11:20-12:10

Fernández Barreiro, Susana

Música

Mércores

11:20-12:10

López González, María Irma

Orientación

Xoves

09:20-10:10

Ramos Rodríguez, José

Orientación

Diario

Previa cita

Roldán Prego, Lucía

Orientación

Xoves

09:20-10:10

Míguez Rodríguez, José Manuel

Relixión

Xoves

12:30-13:20

Fernández Sampayo, Cristina

S. e A. Informáticas

Xoves

10:30-11:20

Lobeiras Blanco, Jacobo

S. e A. Informáticas

Martes

11:20-12:10

Blanco Verde, Felisa María

Tecnoloxía

Luns

10:30-11:20

Boado Quijano, Mª de las Mercedes

Tecnoloxía

Xoves

10:30-11:20

López González, Miriam

Tecnoloxía

Xoves

11:20-12:10

Meijón Sánchez, Ángel

Tecnoloxía

Luns

12:30-13:20

Bellas Méndez, María Teresa

Xeografía e Historia

Luns

11:20-12:10

Castro Novo, Carmen

Xeografía e Historia

Venres

10:30-11:20

Fernández Piñeiro, Estefanía

Xeografía e Historia

Luns

11:20-12:10

González Piñeiro, María Isabel

Xeografía e Historia

Luns

11:20-12:10

Martínez García, José Antonio

Xeografía e Historia

Xoves

10:30-11:20

Rodríguez Sanjurjo, Félix

Xeografía e Historia

Luns

10:30-11:20

Rúa Sueiro, Rebeca

Xeografía e Historia

Xoves

11:20-12:10

Powered by Drupal - Design by artinet