Profesorado

Hora de atención ás familias

PROFESORADO

DEPARTAMENTO

DÍA

 

HORA

Chao Franco, José Manuel

Administrativo

Mércores

12:30-13:20

Gallego Areán, Esther

Administrativo

Martes

12:30-13:20

Ramos Vázquez, Ana María

Administrativo

Martes

09:20-10:10

Rojo Negro, María Fernanda

Administrativo

Venres

12:30-13:20

Sánchez García, Manuel

Administrativo

Venres

10:10-11:00

Vázquez Méndez, María Jesús

Administrativo

Xoves

11:20-12:10

Casanova Sánchez, María del Pilar

Bioloxía e Xeoloxía

Luns

09:20-10:10

Domínguez Martín, María Esther

Bioloxía e Xeoloxía

Xoves

09:20-10:10

Rey Eibe, María Ascensión

Bioloxía e Xeoloxía

Mércores

12:30-13:20

Rodríguez Martínez, María del Pilar

Bioloxía e Xeoloxía

Venres

11:20-12:10

Vázquez Fernández, Ana Luz

Bioloxía e Xeoloxía

Martes

16:30-17:20

Moltó Roibal, María Fernanda

Debuxo

Xoves

11:40-12:30

Moreira García, Marta

Debuxo

Martes

16:30-17:20

Veiguela Reigosa, Marta

Economía

Martes

12:30-13:20

Iglesias Botía, Belén

Educación Física

Martes

09:20-10:10

Martínez Pérez, Alfredo Luis

Educación Física

Martes

11:20-12:10

Medín Cagiao, Paula

Educación Física

Xoves

10:30-11:20

Úbeda González, José Luís

Filosofía

Mércores

10:10-11:00

Ferraces Lago, Isabel

Física e Química

Luns

11:20-12:10

González Sánchez, María Dolores

Física e Química

Venres

09:20-10:10

Obeso Trueba, Manuel Ángel

Física e Química

Mércores

10:30-11:20

Varela Ramos, Vanesa

Física e Química

Luns

11:20-12:10

Vilameá Diéguez, Dosinda Nélida

Física e Química 

Luns

10:30-11:20

García Saavedra, Sonsoles

Formación e O.L.

Xoves

11:20-12:10

Dumesnil, Sarah 

Francés

Mércores

10:30-11:20

Lourido Romeu, Begoña

Francés

Xoves

11:20-12:10

Gracia Castro, Almudena

Inglés

Martes

10:30-11:20

Leira Paz, Yolanda María

Inglés

Mércores

10:30-11:20

López Andrade, Concepción

Inglés

Xoves

10:30-11:20

López Pallas, María Amable

Inglés

Martes

11:20-12:10

Salanguera Busto, Ana

Inglés

Martes

09:20-10:10

Serrano Pita, José Ramón

Inglés

Luns

11:20-12:10

Varela Vázquez, María Olga

Inglés

Martes

11:20-12:10

López Longoria, Juan Carlos 

Latín

Mércores

11:20-12:10

Vicente Martínez, Susana Cristina

Latín

Venres

10:30-11:20

Álvarez Aller, María Amelia

Lingua castelá e literatura

Mércores

10:30-11:20

Arza Rodríguez, María Montserrat

Lingua castelá e literatura

Luns

10:30-11:20

Filgueira Ameneiros, Francisca

Lingua castelá e literatura

Martes

10:30-11:20

García de Lucas, Esther

Lingua castelá e literatura

Luns

10:30-11:20

Gómez Padilla, María Milagros 

Lingua castelá e literatura

Xoves

11:20-12:10

Maceiras Miñán, Rosa María

Lingua castelá e literatura

Venres

12:30-13:20

Rodríguez Lage, Laura

Lingua castelá e literatura

Luns

10:30-11:20

Vidal Marcote, María Belén

Lingua castelá e literatura

Martes

11:20-12:10

Díaz Díaz, David

Lingua e literatura galega

Luns

09:20-10:10

Fernández Rodríguez, Mª do Carme

Lingua e literatura galega

Xoves

12:30-13.20

Hermida Pico, María do Mar

Lingua e literatura galega

Martes

11:20-12:10

Minguillón Díez, Ánxeles

Lingua e literatura galega

Martes

09:20-10:10

Parada Maroño, María do Carme

Lingua e literatura galega

Xoves

10:30-11:20

Torreiro García, Víctor

Lingua e literatura galega

Luns

11:20-12:10

Veiga Rilo, Elena

Lingua e literatura galega

Martes

12:30-13:20

Crespo del Corral, Jesusa

Matemáticas

Martes

11:20-12:10

Dorrego López, Eduardo

Matemáticas

Martes

12:30-13:20

Fernández Añón, Roi

Matemáticas

Venres

12:30-13:20

Fernández Ferreiro, Bernabé

Matemáticas

Xoves

10:30-11:20

Fernández García, Juana María

Matemáticas

Mércores

11:20-12:10

Pérez Rouco, Verónica

Matemáticas

Venres

11:20-12:10

Rodríguez Ferro, Inmaculada

Matemáticas

Xoves

09:20-10:10

Trashorras de la Fuente, Pablo

Matemáticas

Venres

09:20-10:10

Alonso Pérez-Ávila, Beatriz

Música

Luns

11:20-12:10

Cañás Couselo, Santiago

Música

Venres

12:30-13:20

Rodríguez Blanco, Gracia María

Música

Venres

09:20-10:10

López González, María Irma

Orientación

Luns

11:20-12:10

Ramos Rodríguez, José

Orientación

Martes

12:30-13:20

Fernández García, Santiago

Orientación

Luns

11:20-12:10

Míguez Rodríguez, José Manuel

Relixión

Mércores

09:20-10:10

Fernández Sampayo, Cristina

S. e A. Informáticas

Venres

11:40-12:30

Lobeiras Blanco, Jacobo

S. e A. Informáticas

Luns

11:40-12:30

Ferreiro Pena, Paula

Tecnoloxía

Mércores

10:30-11:20

Martínez Meiriño, Federico

Tecnoloxía

Luns

11:20-12:10

Meijón Sánchez, Ángel

Tecnoloxía

Martes

10:30-11:20

Salido Espiñeira, Miguel

Tecnoloxía

Mércores

12:30-13:20

Andújar Santos, Gemma

Xeografía e Historia

Xoves

11:20-12:10

Bellas Méndez, María Teresa

Xeografía e Historia

Martes

12:30-13:20

Fernández Piñeiro, Estefanía

Xeografía e Historia

Mércores

10:10-11:00

González Piñeiro, María Isabel

Xeografía e Historia

Venres

09:20-10:10

Martínez García, José Antonio

Xeografía e Historia

Venres

12:30-13:10

Rodríguez Pazos, Andrés

Xeografía e Historia

Martes

10:30-11:20

Rodríguez Sanjurjo, Félix

Xeografía e Historia

Martes

09:20-10:10

Powered by Drupal - Design by artinet