Atención do profesorado

Atención do profesorado

Enviado por Secretaría o Xov, 04/11/2019 - 13:39

 

HORAS DE TITORÍA: ATENCIÓN A PAIS E ALUMNOS (2018-19)

 

NOME

 

Departamento.

 

Cargo

HORARIO DE ATENCIÓN

DÍA

HORA

1

ACCIÓN CARNERO, PAULA

Ciencias N.

TIT. 1º E.S.O.A

MÉRCORES

12:45 – 13:35

2

ALLER ARENAS, MARÍA ISABEL

Debuxo

TIT. 1º BAC. E

LUNS

11:35 – 12:25

3

ÁLVAREZ FERNÁNDEZ, MARÍA

Debuxo

VICEDIRECTORA

MARTES

12:45 – 13:35

4

ÁLVARO LÓPEZ, MILAGROS

Historia

X. D. HIST

LUNS

10:45 – 11:35

5

ARAMBILLET SALVADOR, SARA

Inglés

ABSENTISMO

XOVES

10:45 – 11:35

6

ARGIZ ROMANÍ, TEBA

Debuxo

TIT. 1º E.S.O. B

XOVES

11:35 – 12:25

7

BARRAL LÁZARO, CAROLINA

Orientación

ORIENTADORA

VENRES

11:35 – 12:25

8

BARRÁN FERREIRO, DAVID

Historia

TIT. 2º E.S.O. B

VENRES

11:35 – 12:25

9

CASTRO ARIAS, PILAR

Educación Física

X.D. ED. FÍSICA

MÉRCORES

10:45 – 11:35

10

CONDE GARCÍA, Mª DE LOS ÁNGELES

Inglés

TIT. 2º BAC. E

LUNS

09:35 – 10:25

11

DIAZ MARZOA, MARÍA

Matemáticas

TIT. 4º ESO A

XOVES

10:45 – 11:35

12

DUMESNIL, SARAH

Francés

X.D. FRANCÉS

VENRES

11:35 – 12:25

13

DUQUE QUIJADA, JAIME

Economía

XEFE ESTUDOS

XOVES

12:45 – 13:35

14

FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ, CARLOS

Matemáticas

TIT. 2º E.S.O. A

LUNS

10:45 – 11:35

15

FERNÁNDEZ SAMPREDRO, JOSÉ

Galego

TIT. 1º BAC C

VENRES

11:35 – 12:25

16

FREIRE LEIRA, JUAN CARLOS

Filosofía

TIT. 1º BAC D

MÉRCORES

12:45 – 13:35

17

GARCÍA BASTIDA, ANTONIO JESÚS

Física e Química

X.D. FÍSICA E QUÍM.

LUNS

11:35 – 12:25

18

GONZÁLEZ LÓPEZ, MARINA

Ciencias N.

X.D. CC.NN.

MARTES

10:45 – 11:35

19

GONZÁLEZ QUINTELA, MARÍA XOSÉ

Galego

X. DIN. LINGÜÍSTICA

VENRES

10:45 – 11:35

20

GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, DOLORES

Inglés

TIT. 1º BAC. A

VENRES

09:35 – 10:25

21

GONZÁLEZ SÁNCHEZ, LILIANA

Física e Química

TIT. PENDENTES

MARTES

09:35 – 10:25

22

GRAÑA VARELA, ELSA

Música

X.D. MÚSICA

MARTES

11:35 – 12:25

23

IGLESIAS ARIAS, OVIDIO

Español

TIT 4º E.S.B

VENRES

10:45 – 11:35

24

LLAMAS BLANCO, MONTSERRAT

Debuxo

VOL. INGLÉS

MARTES

10:45 – 11:35

25

LÓPEZ GONZÁLEZ, JUAN CARLOS

Debuxo

TIT. 2º BAC F

MARTES

11:35 – 12:25

26

MARTÍNEZ MELLA, VÍCTOR

Historia

TIT. 2º BAC C

MÉRCORES

11:35 – 12:25

27

MARTÍNEZ SAHUQUILLO, EVA

Español

X.D. ESPAÑOL

LUNS

11:35 – 12:25

28

MATO CASTRO, Mª XOSÉ

Galego

X. D. GALEGO

VENRES

10:45 – 11:35

29

MIRAZ DÍAZ, CAROLINA

Debuxo

TIT. 3º E.S.O. A

VENRES

11:35 – 12:25

30

MOAR FIGUEIRA, ÁNGELES

Orientación

ABSENTISMO

MARTES

12:45 – 13:35

31

MOLINA MARTÍNEZ-RISCO, LAURA

Debuxo

TIT. 2º BAC D

MARTES

11:35 – 12:25

32

NAVEIRA VÁZQUEZ, MAR

Relixión

X.D. RELIXIÓN

MÉRCORES

11:35 – 12:25

33

ORRO ARCAY, CARMEN

Filosofía

X.D. FILOSOFÍA

MARTES

09:35 – 10:25

34

PICOS, MÓNICA

Tecnoloxía

X.D. TECNOLOXÍA

XOVES

11:35 – 12:25

35

PONCELA CASTELO, MIGUEL

Español

TIT. 2º BAC B

MÉRCORES

10:45 – 11:35

36

ROUCO LAMELA, JOSÉ EULOGIO

Debuxo

X.D. DEBUXO

XOVES

11:35 – 12:25

37

SÁEZ BAQUEDANO, MARÍA LUCÍA

Historia

X.D. ECONOMÍA

XOVES

12:45 – 13:35

38

SÁNCHEZ PEREIRO, INÉS

Latín / Grego

X.D. LATÍN

LUNS

10:45 – 11:35

39

SANTAMARINA FERNÁNDEZ, ELISA

Inglés

X.D. INGLÉS

MARTES

11:35 – 12:25

40

SANTIAGO CÓRDOBA, RAFAEL

Español

TIT. 2º BAC A

XOVES

09:35 – 10:25

41

TALLOS CALDEIRO, JOSE MANUEL

Tecnoloxía

SECRETARIO

MARTES

12:45 – 13:35

42

TEMBRÁS ALONSO, CARMEN

Francés

DIRECTORA

LUNS

10:45 – 11:35

43

VECINO VARELA, CARMEN

Matemáticas

X.D. MATEMÁTICAS

MÉRCORES

10:45 – 11:35

44

VIDAL TORRES, OLAYA

Historia

TIT. 1º BAC B

XOVES

12:45 – 13:35

 

 

( categories: )
Distribuir contido