Organigrama, Consello escolar, Profesorado, Coordinacións

CADRO MESTRES CURSO 2018/2019

  • TITORÍAS:

GRUPO I: Tamara Iglesias Crespo.

GRUPOII:Lucía Flora López Pérez.

GRUPO III:Mª Carmen Fernández Méndez

GRUPO IV:Rosario Aurora Rodríguez Pereiro

GRUPO V:Sonia Montaña Nuñez

GRUPO VI: Mila Castro Prieto/Iago Díaz López

GRUPO VII: Fina Dieguez Fernández/ Ramón Iglesias Rey

  • XEFA DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN

Betty Dukart Aranzadi

  • AUDICIÓN E LINGUAXE

Bélida García López

Jorge Martínez Prego

  • RELIXIÓN

Sara Martínez Gallego

  • PROFESOR ESPECIALISTA PROGRAMA FORMATIVO OPERACIÓNS DE PRODUCIÓN AGRARIA

Ramón Iglesias Rey

  • PROFESOR ESPECIALISTA PROGRAMA FORMATIVO SERVICIOS RESTAURACIÓN

Iago Díaz López

  • EDUCACIÓN FÍSICA

Fina Dieguez Fernández

  • MÚSICA

Manuel Fafián Lemos

Curso 2018-19

  • Equipo Directivo

      Directora: Felisa Aguado Martínez

      Secretario: Mila Castro Prieto

  • Coordinación Equipo de Ciclo Educación Infantil: 

     Milagros Castro Prieto

  • Coordinación Equipo de Ciclo Educación Primaria: 

     Ana Isabel Tato Santos

  • Coordinación Programas Formativos

     Marcos Somoza Santamaría

  • Coordinación Equiipo Actividades Extraescolares e Complementarias:

    Belén de la Fuente Cobas

  • Coordinación Equipo Normalización e Dinamización Lingüística: 

      Lucía Flora López Pérez

  • Coordinación e Dinamización de Biblioteca: 

      María José García Otero

  • Responsable Dinamización das Novas Tecnologías da Información e Comunicación

      Alba Rodríguez Quevedo

CURSO 2017/2018

  • EQUIPO DIRECTIVO

DIRECTORA:Felisa Aguado Martínez

SECRETARIA:Ana Isabel Tato Santos

  • COORDINACIÓN EQUIPO DE CICLO EDUCACIÓN PRIMARIA

Rosario Aurora Rodriguez Pereiro

  • COORDINACIÓN EQUIPO DE CICLO EDUCACIÓN SECUNDARIA

Mª Carmen Fernández Méndez

  • COORDINACIÓN PROGRAMAS FORMATIVOS

Laura Vázquez López

  • COORDINACIÓN EQUIPO ACTIVIDADES EXTRAESCOLARES E COMPLEMENTARIAS

Felisa Aguado Martínez

  • COORDINACIÓN EQUIPO NORMALIZACIÓN E DINAMIZACIÓN LINGÜISTICA

Lucía Flora López Pérez /Ana María Fernández López

  • COORDINACIÓN E DINAMIZACIÓN DE BIBLIOTECA

Cristina Marti Calzón

  • RESPONSABLE DINAMIZACIÓN DAS NOVAS TECNOLOXIAS DA INFORMACIÓN E COMUNICACIÓN

Tamara Iglesias Crespo

 

Consello Escolar

CONSELLO ESCOLAR

 

Presidenta: Felisa Aguado Martínez

Secretario: José Ángel Cruzado Iglesias

Representante do Concello: Maribel García (Esperta Monforte)

Representantes do persoal non docente: Amelia Blanco Solveira e Raquel Salgueiro López

Representantes do persoal docente: Mª del Carmen Fernández Méndez e Olga Castro Rego

Representantes dos pais e nais: Susana López Rodríguez e María Isabel López Díaz

Powered by Drupal - Design by artinet