Usuarios rexistrados: Acceso

Taboleiro de novas

Departamento de Italiano-Horarios e aulas

 Revisión Básico 1 con Licia Berdini: 7 xuño 9:00 (aula 18) e 17:00 (aula 14)

 

 

ITALIANO - CERTIFICACIÓN BÁSICO

PROBA DE EXPRESIÓN ORAL

 

 

NIVEL BÁSICO. BÁSICO 2

EXAME ORAL – CONVOCATORIA XUÑO 2018

Data 4 de XUÑO

Grupo IT-Libre

AULA 15

09.00

Carballeira Díaz, Andrea

Núñez González, Guillermo

NIVEL BÁSICO. BÁSICO 2

EXAME ORAL – CONVOCATORIA XUÑO 2018

Data 4 de XUÑO

Grupo IT-NB2-1 (Francisco Ameneiros)             

AULA 15

09.20

Alcalde Souto, Guillermo

Anca Fernández, Víctor José

Bonomo Mosquera, Fabiola María

Gómez Camoira, Diego

Gómez-Ulla Álvarez, Jacobo Ricardo

10.00

Gómez-Ulla Astray, María Dolores

Mariño Rodríguez, Nieves

Pandiella Hevia, Javier

Romarís Durán, Iria Uxia

Zas Martínez, Irene

 

 

 

NIVEL BÁSICO. BÁSICO 2

EXAME ORAL – CONVOCATORIA XUÑO 2018

Data 4 de XUÑO

Grupo IT-NB2-2 (Ana Mª Botana Salgueiros)              

AULA 15

10.40

Bermúdez Aneiros, Andrea

Castro Feijóo, José Luis

Castro Landeira, Olalla

Fernández Mouzo, Ximena

Fuentes Núnez, Alicia

11.20

García Fernández, Sergio

González Astray, Patricia

Mato Fondo, Mercedes

Negreira Rodríguez, Francisco

12.00

Pacín Flores, Patricia

Pernas Cora, Begoña

Roel Casal, Tania

Solomiewicz Aranda, Sofía

Varela Mosquera, Susana


 

NIVEL BÁSICO. BÁSICO 2

EXAME ORAL – CONVOCATORIA XUÑO 2018

Data 4 de XUÑO

Grupo IT-NB2-3 (Ana Mª Botana Salgueiros)              

AULA 16

16.30

Boedo Ramón, Juan Ignacio

Bravo Díaz, Ramiro

Castiñeiras Brandón, Carolina

Castro Sánchez, María

Cerdido Bassetto, Felisa

Conde Fernández, Antonio

17.10

Fernández López, Tamara

Freire Cendón, Montserrat

Gadea Veiga, Miriam

Herol Blanco, Pablo

Iacoponi Rey, Tamara

Insua Cal, Margarita

17.50

Kehl Díaz, Silvia

Oural Bragaña, Ignacio

Pardo Beiro, Adara

Sánchez Iglesias, Ana María

Santos Carbalho, Sthefanni

Simal Campos, Lucía

 


 

NIVEL BÁSICO. BÁSICO 2

EXAME ORAL – CONVOCATORIA XUÑO 2018

Data 4 de XUÑO

Grupo IT-NB2-4 (Ana Mª Botana Salgueiros)             

AULA 16

18.50

Carneiro Nieto, Antía

Castiñeira Varela, Lucinda

Doldán Andrade, M. Cruz

Durán Martínez, Lucía

Fandiño Souto, María Begoña

Iglesias Gómez, Arabela

19.50

Kostiukhina, Agnesa

Larrea Anllo, Ana

López Loureiro, Carlos

Martínez Sabel, José Manuel

Pardo Amado, Diego

Pazos Louzán, Herminda

20.50

Rodríguez Antuña, Jorge

Seara Paz, Sindi

Silva García, Carlos

Terrón Rodríguez, Fernanda

 ITALIANO - CERTIFICACIÓN INTERMEDIO

PROBA DE EXPRESIÓN ORAL

 

 

NIVEL INTERMEDIO. INTERMEDIO 2

EXAME ORAL – CONVOCATORIA XUÑO 2018

Data 7 de XUÑO

Grupo IT-Libre

AULA 25

10.00

Garrido Figueiras,

María Luz

 

Hidalgo Pérez, Alicia

Novo Pérez, María

Pascual Aramburu, Luna

Rivas Quelle, Cathaysa

Rodríguez Rodríguez, Clara

 

 

 

 

 

 

 

NIVEL INTERMEDIO. INTERMEDIO 2

EXAME ORAL – CONVOCATORIA XUÑO 2018

Data 7 de XUÑO

Grupo IT-NI2-1 (Ángeles Huerta)             

AULA 25

10.40

Carrera González, Paula

Cereijo Ambroa, Noemí

Cortiñas Villasuso, Lucia

 

Del Papa, Jenny

 

Fontenla Bugallo, María José

 

11.10

Gómez Alonso, Isabel

Gómez Rodríguez, Noelia

González Morantes, José Ricardo

Rial Cereijo, Jesus Antonio

Vilela Flórez, Ainhoa

NIVEL INTERMEDIO. INTERMEDIO 2

EXAME ORAL – CONVOCATORIA XUÑO 2018

Data 7 de XUÑO

Grupo IT-NI2-2 (Ángeles Huerta)             

AULA 16

16.30

Ameijeiras Calvo, Alba

Arnoso Fernández, Sandra

Barkow, Janet

Barreiro López, Verónica

Díaz Plazas, Marta

17.00

Fernández Encinar, María Gemma

Ferreiro Muñiz, Santiago

Gómez Prego, Sharon

López Bernárdez, Ana

López Fragoso, Eva

Rey Garcia, Josefina

Rey Seijo, Enrique


 

NIVEL INTERMEDIO. INTERMEDIO 2

EXAME ORAL – CONVOCATORIA XUÑO 2018

Data 7 de XUÑO

Grupo IT-NI2-3 (Ángeles Huerta)             

AULA 16

17.45

Calvo Crespo, Patricia

Carnés Ceán, María José

Crespo Faraldo, María del Carmen

Figueroa Cotelo, María

Gómez Campos, Silvia

18.15

Gonzalez Iglesias, Manuel

Mella Cajide, Veronica

Paz García, Cristina

Vilas Sánchez, Noelia

 

Proba escrita Intermedio: 8 de xuño, aula 19 ás 10:00

 

ITALIANO - CERTIFICACIÓN AVANZADO

PROBA DE EXPRESIÓN ORAL

 

 

NIVEL AVANZADO. AVANZADO 2

EXAME ORAL – CONVOCATORIA XUÑO 2018

Data 18 de XUÑO

Grupo IT-Libre Tribunal 1

AULA 13

 

10:00                                 Arias Prado, Alba

10:10                                 Barreiro Casal, Judit

10:20                                 Bonilla Agudo, María

10:40                                 Casares Rivas, Nilo Manuel

10:50                                 Cobas Iglesias, Silviana

11:00                                 Criado  Pérez, Raquel

11:10                                 Deza Fernandez, Sergio Ivan

 

12:00                                Fernández Bellón, Laura

12:10                                Fernández-Albalat Pérez, Andrés

12:20                                González  Rodríguez, Pablo

12:30                                Izquierdo Eyre, Elena Esther

12:40                                Limeres Otero, Alejandro

12:50                                Lorenzo Garrote, Antía

 

16:30                                 Neira Edreira, Daniel Esteve

16:40                                 Pardavila Rey, Zeltia

16:50                                 Reigosa Montes, Silvia

17:00                                 Seijas López, Ana

17:10                                 Suárez Guillamet, Nuria

17:20                                 Yáñez López, Lorena María

NIVEL AVANZADO. AVANZADO 2

EXAME ORAL – CONVOCATORIA XUÑO 2018

Data 18 de XUÑO

Grupo IT-NA2-1 (Licia Berdini)  Tribunal 2           

AULA 16

10:00                                             Andrés Sucarrat, Beatríz de

10:10                                             Arroyo Rodriguez, Maria Dolores

10:20                                             Bastarreche Suanzes, María E.

10:30                                             Blanco Delgado, David

10:40                                             Gende Pérez, María Isabel

10:50                                             González Lourido, Rebeca

NIVEL AVANZADO. AVANZADO 2

EXAME ORAL – CONVOCATORIA XUÑO 2018

Data 18 de XUÑO

Grupo IT-NA2-2 (Licia Berdini)  Tribunal 2           

AULA 16

16:30                                              Cabado Vilela, Begoña

16:40                                              Cabaleiro Barrio,Raquel

16:50                                              García Iglesias,Eduardo

17:00                                              Iglesia Ares, Patricia

17:00                                              Janeiro Pereira, Laura

17:10                                              Lage Alvarez, Perfecto

 

18:00                                               Parguiña Fernández, María

18:10                                               Patiño Insua, Paula María

18:20                                               Souto Trinei, Federica

18:30                                               Valladares Rodríguez, Ania

18:40                                               Vázquez Piñeiro, María Josefa

18:50                                               Villarquide Insua, María

 

 PROBA ESCRITA AVANZADO: MARTES 19 DE XUÑO, 10:00, AULAS 15 E 16