WebTrasancos

Organigrama, Consello escolar, Profesorado

Composición do Claustro

Departamento de Administración

  • Encarna Méndez Casal
  • Ana López
  • Juan B. Núñez
  • Lola Pazos Vilela

Departamento de Economía

  • Manuel Rivera Iglesias (Xefe de Departamento)

Departamento de Bioloxía e Xeoloxía

  • Isabel López Pérez (Xefa de Departamento)
  • Cristóbal Llano Alonso

Departamento de Latín e Grego

  • Mercedes Santalla Felgueiras (Xefa de Departamento)

Departamento de Educación Física

  • Margarita Vizoso Pérez (Xefa de Departamento)

Departamento de Electrónica

  • Iago Dorado
  • Héctor Filgueira

Departamento de Filosofía

  • Carmen Montero Cagigao (Xefa de Departamento)

Departamento de Física e Química

  • Tamara Cercido

Departamento de FOL

  • María Fernández Brión (Xefa de Departamento)

Departamento de Lingua e Literatura Española

  • Begoña Canosa Hermida (Xefa de Departamento)
  • Belén García Mouriz 
  • Chus Galego Pacheco

Departamento de Lingua e Literatura Galega

  • Marta Dacosta López  (Xefa de Departamento)
  • Leticia López
  • Carmen Martínez Arribe (Vicedirectora)
  • Xose Manuel

Departamento de Lingua Extranxeira (Inglés)

  • Fernando García Casal (Xefe de Departamento)
  • Amelia Beatriz Fernández Mourente (Xefa de Estudos)
  • Noemi GÓMEZ
  • ALBA PAEZ

Departamento de Lingua Extranxeira (Francés)

  • Ana Balado Pena (Xefa de Departamento)

Departamento de Matemáticas

  • Vicente Suárez Sanjuás (Xefe de Departamento)
  • Patricia Ferro Jove  
  • Javier J. Gómez Corral
  • ICÍA ALVAREZ

Departamento de Música

  • Graciela Galdo Vigo
  • Olga López Vigo (Xefa de Departemento)

Departamento de Orientación

  • Jessica Fenández Polo (Xefa de Departamento)
  • BIBIANA TENREIRO
  • CRISTINA ALONSO
  • DOLORES GARCÍAS

Departamento de Plástica e Debuxo

  • Beatriz Lamigueiro Mourente (Xefa de Departamento)

Departamento de Relixión

  • Mercedes Martínez Seijo

Departamento de Tecnoloxía

  • SABELA RIVERA(Xefa de Departamento)
  • JUANA POLO

Departamento de Xeografía e Historia

  • Mª José Muiño Riobó (Xefa de Departamento)
  • Antonio Varela Padín 
  • RUBEN LABISBAL

Equipo Directivo

Directora Graciela Galdo Vigo
Vicedirectora Carmen Martínez Arribe
Xefa de Estudos Beatriz Fernández Mourente
Secretaria Encarnación Méndez Casal
Distribuir contido