Skip to Content

Titorías

Titorias alumnos e Delegados de clase

 


TITORES, HORAS DE ATENCIÓN AOS PAIS E DELEGADOS DOS GRUPOS 19/20


GRUPO

TITOR

ATENCIÓN
AOS PAIS

DELEGADO

SUBDELEGADO

l°A ESO

Santín Vilor, Eva Ma

Venres

12,00

Mariña Balseiro Parga

André Gabriel Bello dos Santos

1°B ESO

Pacio Fráiz, Ma del Carmen

Martes

09,50

Ana Rita Vaz Ribeiro

Sofía Manín Rodríguez

2°A ESO

Gómez Rodríguez, W del Mar

Martes

10,40

Saúl Goyos Camasca

Elián García González

2°B ESO

Allén Fraga, Fernando

Xoves

10,40

Jorge Penas Calixto

Carlos Iglesias Pernas

3°A ESO

Louzán García, Ma Milagros

Xoves

12,00

Milena Katarzyna Kacprzak

Diana del Carmen Labrada Pinto

3°B ESO

Peláez Rodríguez, Ánxeles

Martes

12,00

Noa Prado Fernández

David Pérez Expósito

3°B ESO - PMAR

Otero Piñeiro, Ma Montserrat

Venres

12,00

Gabriela Rebeca Lungu

José Ma Sánchez Díaz

4°A ESO

Martíns Fernández, Andrea

Venres

10,40

Ana Clara Gongalves

Enma Arca Díaz

4°B ESO

Roca Constenla, Concepción

Xoves

10,40

David Barata Uz

Rosa Martín de Burgos

1°A BAC

Vázquez Méndez, Jesús

Mércores

10,40

Lucía Ares Geada

Coral Rey Oliveros

1°B BAC

Alonso Mourelle, Amparo

Xoves

12,50

Daniel Rosales Concheiro

Adrián Bemárdez Reboiro

2°A BAC

Mon López, Ma José

Xoves

12,00

Uxía Valmayor Forés

Mateo Veiga Lestegás

2°B BAC

Cosío Carreño, Jorge

Mércores

12,00

Jorge García Vivero

Laura Fanego Fernández

1° FPB Administrativo

Rey Barcia, Claudio

Martes

10,40

Kenia López Ramos

Alba Rivas Álvarez

2° FPB Administrativo

Rodríguez Ortega, Juan Antonio

Mércort.s

10,40

Raffaely Silva Medeiros

Patricia Ramallal Alonso

1° FPB Cociña e Rest

Carreiras Val, Ma Isabel

Mércores

12,00

Francisco Manuel Louzao Veloz

Hatma García Mosteiro

2° FPB Cociña e Rest

Maceiras Charlón, Antonio

Xoves

12,00

Elena Folgueira Feliz

Denilsa Pereira Pinto

1° CM Comercio

Rey González, Ma Ángeles                                    '

Mércores

10,40

Francisco Rubio Pacios

Paula Rodríguez Ares

2° CM Comercio

Arango Ron, José Ma

Venres

10,40

Julián Fernández López

Alba Barreira Rodríguez

CM Cociña

Martínez Cabana, Gumersindo

Martes

16,00

Cherif Diouf

Marcelo Tavares Correia

2° CM Cociña

Liste Otero, Jesús

Mércores

12,00

Royer Burgos Reyes

Dorotea Tavares Correia

1° CM Servizos

Pérez Blanco, Carlqs

Xoves

10,40

Noel García Edrosa

Adán Vázquez Fernández

2° CM Servizos

Ríos Casal, José    '

Mércores

10,40

Perla Daniela Sención Veloz

Rocío Jiménez Jacinto

1° CS Dirección cocifla

Díaz Angulo, Higinio

Mércores

12,50

Adrián Oya Vidal

Bruno Filipe Acebrás

2° CS Dirección cocifía

Martínez Arruñada, Ana María

Luns

12,00

Simón Fernández Rejes

Miguel Ferreiro Subrido

1° CS Dual

Alonso Martínez, Ana Isabel

Luns

12,00

Ana Peña Ares

Carlos Baamonde Bermúdez

2° CS Dual

Alonso Martínez, Ana Isabel

Luns

12,00

Nerea Flores Aguiar

Felipe Rodrigues Novo

3° CS Dual

Alonso Martínez, Ana Isabel

Luns

12,00

Juan Rubiños Prieto

María Rodríguez González

ESA 1-2

Sánchez Rodríguez, Manuel

Martes

20,10

 

 

ESA 3-4

Sánchez Rodríguez, Manuel

Martes

20,10

 

 

BAC adultos

Sánchez Rodríguez, Manuel

Martes

20,10

 

 

2° BAC adultos

Sánchez Rodríguez, Manuel

Martes

20,10

 

 

CM Cociña adultos

Fraga Sánchez, Olga

Luns

17,40

 

 


 

 
 

 

 

Distribuir contido


by Dr. Radut