Skip to Content

Organigrama, Consello escolar, Claustro de profesores, Equipo directivo, Equipo de normalización da língua galega, Persoal non docente

Equipo directivo

Director:

 Asensio Nogales, Nicolás

Vicedirector:

Maseda Fernández Leticia

Xefe de estudios diurno

 Borrás Pereira, Rafael Antón

Xefe de estudios nocturno

 Sánchez Rodríguez, Manuel

Secretario:

 González Pumariño, José Antonio

Consello escolar 2019-2020

Membros do Consello Escolar 2019-2020

 Nicolás Asensio Nogáles (Director)

José Antonio González Pumariño (Secretario)

Rafael Antón Borrás Pereira (Xefe Estudios)

Manuel Sánchez Rodríguez (Xefe Estudios adultos)

Profesorado:

Tristán alonso Fernández

María Pilar Díaz Campos

José Otero Méndez

Concepción Roca Constenla

Begoña Abad Navas

María José Mon López

Montserrat Otero Piñeiro

Persoal de Servizos:

Dolores López Reigosa

Alumnado:

Germán Rey Aguiar

Álvaro Teijeira González

Darling Fernández Rodríguez

Pais:

María Clara Méndez Mahía

Carlos Portela Noche

ANPA:

María Luisa Piñeira Nuñez

Representante Concello:

Ana Rojo Eijo

Representante Empresarios:

José Carlos Paleo López

 

 

Claustro

ABAD NAVAS, BEGOÑA

ABUÍN NEIRA, MANUEL ANTONIO

ALLEN FRAGA, FERNANDO

ALONSO FERNÁNDEZ, MARÍA DEL PILAR

ALONSO FERNÁNDEZ, TRISTÁN

ALONSO MARTINEZ, ANA ISABEL

ALONSO MOURELLE, AMPARO

ANSEMIL MOREIRA, XOSÉ LUIS

ARANGO RON, JOSÉ MARÍA

ASENSIO NOGALES, NICOLAS

 BALSA CANEL, MARÍA

BORRÁS PEREIRA, RAFAEL ANTÓN

CARREIRAS VAL, MARÍA ISABEL

CARREIRAS VIZOSO, CONCEPCIÓN

CARRERA GUTIÉRREZ, ANA

CASTIÑEIRA VILARIÑO, MARÍA ROCÍO

CEBRAL VÁZQUEZ, DARÍO

COSÍO CARREÑO, JORGE

DÍAZ ANGULO, HIGINIO

DÍAZ CAMPOS, MARIA PILAR

DUBRA SUÁREZ, ASUNCIÓN

FERNÁNDEZ CELA, DIEGO ORLANDO

FERNÁNDEZ FANEGO, ELENA

FLOREZ PANDIELLA, YOLANDA

FRAGA SÁNCHEZ, OLGA MARIA

GANDOY MUÑOZ, LAURA

GARCÍA CORTAZAR, JESÚS ANGEL

GARCÍA GARCÍA, LUCÍA NOELIA

GARCÍA MOURELO, MARIA del MAR

GARCÍA SANJURJO, MONTSERRAT

GOÁS LORENZO, MARÍA  LUISA

GÓMEZ RODRÍGUEZ, MARIA DEL MAR

GONZÁLEZ CRESPO, ANA

GONZÁLEZ PUMARIÑO, JOSÉ  ANTONIO

GONZÁLEZ RIVEIRO, JUAN LUIS

LEGASPI VALIÑA, FE

LISTE OTERO, JESÚS

LÓPEZ TEIJEIRO, ELENA

LOUZÁN GARCÍA, MARÍA MILAGROS

MACEIRAS CHARLÓN, ANTONIO

MARTÍNEZ ARRUÑADA, ANA MARÍA

MARTÍNEZ CABANA, GUMERSINDO

MARTÍNS FERNÁNDEZ, ANDREA

MASEDA FERNANDEZ, LETICIA

MÉNDEZ FERNÁNDEZ, ELENA

MÉNDEZ NOVO, CARMEN

MON LÓPEZ, MARIA JOSÉ

NARAY LOUSAS, MARÍA INMACULADA

NIETO GARCÍA, MARÍA JOSEFA

OTERO MÉNDEZ, JOSÉ

OTERO PIÑEIRO, MARÍA MONTSERRAT

PACIO FRAIZ, MARÍA DEL CARMEN

PELÁEZ RODRÍGUEZ, MARIA ANGELES

PÉREZ BLANCO, CARLOS

REY BARCIA, CLAUDIO

REY GONZÁLEZ, MARÍA ÁNGELES

RÍO GONZÁLEZ, CELIA

RÍOS CASAL, JOSÉ

ROCA CONSTENLA, CONCEPCIÓN

RODRÍGUEZ ORTEGA, JUAN ANTONIO

SÁNCHEZ RODRÍGUEZ, MANUEL

SANTAEUFEMIA OTERO, JUÁN MANUEL

SANTAMARINA SOMOZA, MARCOS

SANTÍN VILOR, EVA MARÍA

TORRE BARBEITO, JOSÉ JUAN

VÁZQUEZ MÉNDEZ, JESÚS

VIZOSO VEIGA, XOÁN ANTÓN

VIVERO LÓPEZ, JOSÉ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Normalización

Equipo de dinamización da lingua galega

Coordinador:

García Sanjurjo, Montserrat

Integrantes

Otero Méndez, José

Xove Ferreiro, Xosefa María

Persoal non docente

Limpeza

 

López Reigosa, Dolores

Mariña Balseiro, María Carmen

Rodríguez Anllo, Ana María

Rozas García, Ermitas

Terrón Cabanillas, María Pilar

 

Administrativo

Blanco Mogo, María Emma

Garcia Vijande, Maria Jesus

Persoal comedor

Basanta Leitón, Avelina María

Campo Núñez, María Josefa

Martínez Fanego, María Amor

Martínez Longarela, Maria Carmen

Ramos Bolaño, Josefina

 

Subalterno

Doce García, José Antonio

Gómez García, Alfonso

Portela Noche, Carlos

Seco Muiña, José luis

 

Coidadoras

            Casas Gómez, María del Mar

García Blanco, Josefa María

 

Encargado de almacén

 

 Trabadelo López, Ricardo   

Distribuir contido


by Dr. Radut