Skip to Content

Organigrama

CADRO ORGANIZATIVO DO CENTRO

1.- EQUIPO DIRECTIVO

 

 

 

 

DIRECTORA

Lourdes Bernárdez Pazos

 

 

 

XEFE DE ESTUDOS

Jesús Vázquez Leiro

 

 

 

SECRETARIA

María J. Gómez Pumar

 

 

2.- CONSELLO ESCOLAR

 

 

 

 

DIRECTORA

Lourdes Bernárdez Pazos

 

 

 

XEFE DE ESTUDOS

Jesús Vázquez Leiro

 

 

 

SECRETARIA

María J. Gómez Pumar

 

 

 

PROFESORADO

Aurora Costas González

 

 

 

Aida Isabel Domínguez Zavarce

 

 

 

Mª Gloria López Montes

 

 

 

Paloma Santamaría Suaña

 

 

 

Mª Ángeles Ubeira Ubeira

 

 

 

PAIS

Jorge Luis Bueno Alonso

 

 

 

Ana María Fernández Fernández

 

 

 

Eva Mª Gil Alonso

 

 

 

Alberto González Peña

 

 

 

Lorena Valencia Míguez- ANPA

 

 

 

CONCELLO

Mª José Loureiro Bada

 

 

 

PAS

 Pilar López Ares

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dentro do Concello Escolar funcionan as seguintes Comisións:

 

 

 

 

         Comisión de Convivencia:

 

 

 

Directora

Lourdes Bernárdez Pazos

 

 

 

 

 

Xefe de Estudos

Jesús Vázquez Leiro

 

 

 

 

Profesorado

Aida  Isabel Domínguez

 

 

 

 

Pais

Jorge Luis Bueno Alonso    

Lorena Valencia Míguez

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Comisión de Economía:

 

 

 

Directora

Lourdes Bernárdez Pazos

 

 

 

 

 

Secretaria

María J. Gómez Pumar

 

 

 

 

Profesorado

Mª Ángeles Ubeira Ubeira

 

 

 

 

Pais

Alberto González Peña

 

 

 

 

Concello

Mª José Loureiro Bada

 

 

 

                         

 

3.- PROFESORADO: TITORÍAS

EDUCACIÓN  INFANTIL

4-A

Carolina Amorín Gil

4-B

Candela Santos Uzal

5-A

María Rodríguez Puga

5-B

María J. Gómez Pumar

6-A

Sara Raquel López Bodaño

6-B

Marta Zoraida Rodríguez Ferreiro

EDUCACIÓN  PRIMARIA

1º A

Mª Ángeles Ubeira Ubeira

1º B

Mª Gloria López Montes

1º C

Paula Fernández López

2º A

Aurora De Dios Cabrera

2º B

Marta Vilas García

2º C

Mª Pilar Hernández García

3º A

Sofía Pérez Janeiro

3º B

Celsa Portal Obregón

3º C

Mª Julia Blanco Rodríguez

4º A

Mª Esther Corvera Peña

4º B

Mª Jesús Guisado Tato

4º C

Mª José Alonso Rodríguez

5º A

Elías Grande Pérez

5º B

Julia Ferro Núñez

5º C

Mª Sonia Rodríguez Daponte

6ºA

Montserrat Tielas Cendón 

6º B

Mª Trinidad Gómez Sobrado

6º C

Aurora Costas González

Distribuir contido

RECURSOS EDUCATIVOS



by Dr. Radut