Skip to Content

Organigrama

CADRO ORGANIZATIVO DO CENTRO

 

1.- EQUIPO DIRECTIVO

 

 

 

 

DIRECTORA

Lourdes Bernárdez Pazos

 

 

 

XEFE DE ESTUDOS

Jesús Vázquez Leiro

 

 

 

SECRETARIA

Elías Grande Pérez

 

 

2.- CONSELLO ESCOLAR

 

 

 

 

DIRECTORA

Lourdes Bernárdez Pazos

 

 

 

XEFE DE ESTUDOS

Jesús Vázquez Leiro

 

 

 

SECRETARIA

Elías Grande Pérez

 

 

 

PROFESORADO

María Rodríguez Puga

 

 

 

Aida Isabel Domínguez Zavarce

 

 

 

Ramona María Santos Costa

 

 

 

Paloma Santamaría Suaña

 

 

 

Mª Jesús Fernández Fernández

 

 

 

PAIS

Jorge Luis Bueno Alonso

 

 

 

Estefanía Estévez Alonso

 

 

 

Mª José Castro Alonso

 

 

 

Alberto González Peña

 

 

 

Beatriz González García- ANPA

 

 

 

CONCELLO

Mª José Loureiro Bada

 

 

 

PAS

Pilar López Ares

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dentro do Concello Escolar funcionan as seguintes Comisións:

 

 

 

 

         Comisión de Convivencia:

 

 

 

Directora

Lourdes Bernárdez Pazos

 

 

 

 

 

Xefe de Estudos

Jesús Vázquez Leiro

 

 

 

 

Profesorado

Aida  Isabel Domínguez

 

 

 

 

Pais

Jorge Luis Bueno Alonso   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Comisión de Economía:

 

 

 

Directora

Lourdes Bernárdez Pazos

 

 

 

 

 

Secretario

Elías Grande Pérez

 

 

 

 

Profesorado

Ramona María Santos Costa

 

 

 

 

Pais

Alberto González Peña

 

 

 

 

Concello

Mª José Loureiro Bada

 

 

 

                         

 

3.- PROFESORADO: TITORÍAS

EDUCACIÓN  INFANTIL

4-A

María Rodríguez Puga

4-B

María del Pilar Díaz Otero

5-A

Ana Mª Iglesias Ferández

5-B

Marta Zoraida Rodríguez Ferreiro

6-A

Candela Santos Uzal

6-B

Carolina Amorín Gil

EDUCACIÓN  PRIMARIA

1º A

Mª Ángeles Ubeira Ubeira

1º B

Mª Gloria López Montes

1º C

Paula Fernández López

2º A

Sofía Pérez Janeiro

2º B

Marta Vilas García

2º C

Mª Pilar Hernández García

3º A

Mª José Alonso Rodríguez

3º B

Mª Julia Blanco Rodríguez

3º C

Celsa Portal Obregón

4º A

Obdulia Cristobo Losada

4º B

Mª Jesús Guisado Tato

4º C

Mª Esther Corvera Peña

5º A

Mª Sonia Rodríguez Daponte

5º B

Julia Ferro Núñez

5º C

José Robledo Fernández-Elías Grande Pérez

6ºA

Montserrat Tielas Cendón

6º B

Mª Trinidad Gómez Sobrado

6º C

Aurora Costas González

Distribuir contido

RECURSOS EDUCATIVOS



by Dr. Radut