Skip to Content

Organigrama, Consello escolar, Claustro, Equipo directivo

Composición do Consello Escolar

1 Set 2019 09:00
Europe/Madrid

 

O Consello Escolar durante o curso 2021-2022  estará formado polas seguintes persoas:

  Elixida polas nais e pais.: Lorena María Rodeiro Varela   
  Elixida polas nais e pais: María José Caaveiro Quintas  
  Elixida polas nais e pais: María del Pilar Giz Castro  
  Elixida polas nais e pais.: Noelia Cabarcos Novás  
  Representante da ANPA: Noela Calvo Santamarina  
  Representante do Concello: Tania Pardo Cabarcos  
  Elixida polo persoal non docente.: María Ríos Campos  
  Elixida polas mestras e mestres: Juana Fornos Pico   
  Elixida polas mestras e mestres: María del Carmen Novo Díaz  
  Elixida polas mestras e mestres:  Obdulia Amarelo Fernández  
  Elixida polas mestras e mestres: Sesé Couto Sanmartín  
  Elixida  polas mestras e mestres: Virginia Polo Campello  
  Directora: María Pérez Galdo  
  Xefa de estudos: Raquel Zaplana Rodríguez  
  Secretaria: Olalla Carballido Román  

 

 

 

Equipo directivo

1 Xul 2021
Europe/Madrid

 

O equipo directivo no curso 2021-2022 está formado por:

           María Pérez Galdo: Directora
  Raquel Zaplana Rodríguez: Xefa de estudos
  Olalla Carballido Román: Secretaria

 

 

 

Claustro de profesores curso 2021-22

1 Set 2020 00:00
Europe/Madrid

 

O claustro de profesores durante o curso 2021-2022 está composto por: *

 

 

Titora de 4º de Educación Infantil: Olalla Carballido Román  
Titora de 5º de Educación Infantil e mestra plurinfantil Juana Mª Fornos Pico  
Titora de 6º de Educación Infantil : Obdulia Amarelo Fernández   
Mestra de apoio a Educación Infantil: María Pérez Galdo  
Titora de 1º de Educación Primaria: Cristina Piñón Mariño  
Titora de 2º de Educación Primaria: María del Carmen Novo Díaz  
Titora de 3º de Educación Primaria: Raquel Zaplana Rodríguez  
Titor de 4º de Educación Primaria: Mª Rosa Otero Casabella  
 Titora de 5º de Educación Primaria: Sesé Couto Sanmartín  
 Titora de 6º de Educación Primaria: José Manuel Graña López  
 Mestra de Inglés: María Isabel Franco Cabarcos  
 Mestra de Relixión Católica: Cristina Gómez Pita  
 Mestre de Educación Física: Andrés Freire Painceira  
 Mestre de Música: Mª Concepción Ferreiro Torres  
 Orientadora: Sonia López Conde  
 Mestras de Pedagoxía Terapéutica: Virginia Polo Campello   
 Mestra de Audición e Linguaxe: Ana Sanmartín Castro  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Distribuir contido


by Dr. Radut