Skip to Content

Calendario Escolar curso 2018/19

CALENDARIO DE EXAMES DE MATERIAS PENDENTES 2ª AVALIACIÓN

FEBREIRO 2019

LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES

11

 

BIOLOXÍA e

XEOLOXÍA

 

12

 

MÚSICA

 

 

13

 

ECONOMÍA

ED. FINANCIERA

 

14

 

 L. GALEGA

 

 

15

 

                 

 

 

18

 

INGLÉS

 FILOSOFÍA

 

19

 

ED. PLÁSTICA

DEB. TÉCNICO

 

20

 

FÍSICA e

QUÍMICA

 

21

 

L. CASTELÁ

1º de BAC

 

22

 

 

 

 

25

 

XEOGRAFÍA e

HISTORIA

 

26

 

MATEMÁTICAS

 

 

27

 

EDUCACIÓN

FÍSICA

 

28

 

TECNOLOXÍAS

 

 

 

 

  

 

MATERIA DATA HORA
BIOLOXÍA e XEOLOXÍA  11-02-2019  18:15
MÚSICA  12-02-2019  16:30 
ECONOMÍA 

EDUCACIÓN FINANCIEIRA

 13-02-2019  16:30
LINGUA GALEGA  14-02-2019  16:30
INGLÉS   18-02-2019  18:15
FILOSOFÍA   18-02-2019  18:15

ED. PLÁSTICA E VISUAL

DEBUXO TÉCNICO 

 19-02-2019  16:30
FÍSICA e QUÍMICA   20-02-2019  16:30
LINGUA CASTELÁ 1º de BAC  21-02-2019  16:30

XEOGRAFÍA e HISTORIA 

Hª do MUNDO CONTEMPORÁNEO 

 25-02-2019  18:15
MATEMÁTICAS   26-02-2019  16:30
EDUCACIÓN FÍSICA   27-02-2019  17:30
TECNOLOXÍAS   28-02-2019  16:30

TITORES CURSO 2018/19

Horarios de atención a pais/nais dos titores para o curso 2018/19:

CURSOGRUPOTITORHORARIO DE TUTORIAS
1º ESOAMarta Fenández JulMartes 10:40-11:30
1º ESOBBeatriz García LópezMércores

 12:50-13:40

1º ESOCMª Jesús Gil CastroMartes  9:50-10:40
1º ESODAna Sureda GonzálezMércores 12:50-13:40
2º ESOAManuel Villaverde AboalLuns 12:50-13:40
2º ESOBBenjamín Sande EslavaMércores 12:50-13:40
2º ESOCAna Mª Linares FernándezMércores 12:00-12:50
2º ESODMª Amparo Torres ArrojoXoves 10:40-11:30
2º ESOPMARMª Ángeles Salgado IglesiasXoves 12:00-12:50
3º ESOALourdes Novoa ÁlvarezMartes 12:50-13:40
3º ESOBLaura Calaza DíazLuns  9:50-10:40
3º ESOCJosé Luis Díaz FernándezXoves 10:40-11:30
3º ESOPMARMaría Río FernándezXoves 10:40-11:30
4º ESOAAna Rodríguez BarreiroXoves 12:50-13:40
4º ESOBMiguel Ares VelosoXoves 12:50-13:40
4º ESOCMª José Cortiñas DarribaLuns  9:50-10:40
1º BACAIván Da Silva SánchezVenres 10:40-11:30
1º BAC   BCarmen Millares FernándezMércores 10:40-11:30
1º BACCBlanca Mata GayosoLuns 12:00-12:50
2º BAC  AJosé Manuel Gómez LópezMércores 10:40-11:30
2º BACBErnesta Basanta CornideMartes  9:50-10:40
2º BACCPaz Rebolo VarelaVenres  9:50-10:40
PENDENTES Jesús Roca PeteiroVenres10:40-11:30 
Distribuir contido


by Dr. Radut