Titorías e horario

Consellería de EducaciónLogoFondo Social Europeo
IES SÁNCHEZ CANTÓN (Web)

Claustro de profesores do antigo instituto de Pontevedra
Titorías IES Sánchez Cantón

TITORÍAS CURSO 20/21

CURSO

NOME

DÍA E HORA

1º ESO A

PIÑEIRO VIDAL, MAXIMINO

LUNS: 10:40- 11:30h

1º ESO B

VÁZQUEZ CASTRO, ELENA

VENRES: 9:50-10:40h

1º ESO C

RODRÍGUEZ MARTICORENA, VERÓNICA

MARTES: 9:50-10:40h

1º ESO D

LOUZÁN MARIÑO, DAVID

LUNS: 9:50-10:40h

1º ESO E

PICHEL GARRIDO, PAULA FÁTIMA

VENRES: 10:40-11:30h

1º ESO F

RIAL VIDAL, Mª ÁNGELES

VENRES: 12-12:50h

1º ESO G

RIVEIRO COLLAZO, CLARA Mª

LUNS: 9:50-10:40h

2º ESO A

FOJO LAGE, Mª YOLANDA

LUNS: 12:50-13:40h

2º ESO B

FONTOIRA FERNÁNDEZ, ALBERTO

MARTES:12-12:50h

2º ESO C

GUTIÉRREZ MATILLA, MARIBEL

MARTES: 12:50-13:40h

2º ESO D

TOMÉ RODRÍGUEZ, FERNANDO

XOVES: 10:40-11:30h

2º ESO E

BÚA ARES, JOSÉ BENITO

MÉRCORES: 9-9:50h

2º ESO F

JORDÁ DÍAZ, FRANCISCO

VENRES: 12:50-13:40h

2º ESO G

NEIRA IGLESIAS, LUCÍA

XOVES: 12:00-12:50h

3º ESO A

DÍAZ ALONSO, XOEL

LUNS: 9:00-9:50h

3º ESO B

CORTIZO FRANCO, RUT

VENRES: 9:50-10:40h

3º ESO C

FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, ENMA

VENRES: 12:50-13:40h

3º ESO D

ARINES RODRÍGUEZ, SUSANA

VENRES: 12:50-13:40h

3º ESO E

MIÑANBRES GONZÁLEZ, CARMEN

MÉRCORES: 12:50-13:40h

3º ESO F

SEIJAS LLERENA, DANIEL

VENRES: 10:40-11:30h

3º ESO G

PÉREZ AGULLA, SABELA

VENRES: 12:50-13:40h

3º ESO H

LOUREIRO OLLERO, ALBA

 (SUBST. ABILLEIRA PIÑEIRO, PAULA)

 

LUNS: 9:50-10:40

4º ESO A

FAÍÑA PUIG, ANTONIO

 

4º ESO B

FARIÑA CASANOVA, MANUEL

(SUBST. RODRÍGUEZ QUIROGA, MARTA)

MARTES: 10:40-11:30h

 

4º ESO C

DÍAZ CANDÁN, CONCEPCIÓN

MARTES: 12:50-13:40

4º ESO D

VILLAVERDE LAMAS, MAR

LUNS: 10:40- 11:30h

4º ESO E

FERNÁNDEZ CORRAL, PATRICIA

MÉRCORES: 9:50-10:40h

4º ESO F

SOLLA ROMERO, MANUELA

MÉRCORES: 12:50-13:40h

4º ESO G

HERRERO SINOVAS, BELÉN

MÉRCORES:17:10-18:00h

1º BACH A

GARCÍA ALONSO, LOURDES

LUNS: 19:50-20:40h

1º BACH B

MONTOYA ABOAL, TOMÁS

MÉRCORES: 17:10-18:00h

1º BACH C

 

 

1º BACH D

DOMÍNGUEZ GARRIDO, LUCÍA

MARTES: 18:10-19:00

1º BACH E

DÍAZ SUÁREZ, JESÚS MANUEL

VENRES: 9:50-10:40h

2º BACH A

RÍOS VÁZQUEZ, SONIA

LUNS: 17:10-18:00h

2º BACH B

RODRÍGUEZ ALONSO, JOSÉ LUIS

LUNS: 19:00-19:50h

2º BACH C

ALONSO DE VEGA, PABLO

XOVES: 17:10-18:00h

2º BACH D

GARCÍA REY, SANTIAGO

MARTES: 17:10-18:00h

2º BACH E

RODRÍGUEZ BLANCO, CARLOS/ DÍAZ MUÑÍZ, SALOMÉ

 (TITORÍA COMPARTIDA)

MÉRCORES:18:10-19:00h

XOVES: 19:00-19:50h

1º TSEASD

CIMADEVILA GÓNZALEZ, JOSÉ VICTOR

LUNS: 9-9:50h

2º TSEASD

GÓMEZ GARCÍA, ÁNGEL Mª

LUNS: 12:00-12:50h

  • Todos os TITORES/AS do Centro teñen unha hora de visita semanal para recibiren as familias e poderen facer fronte aos problemas ou dificultades que se poidan presentar respecto da formación do alumnado.
  • As familias deberán poñerse en contacto co titor ou titora en 1º lugar, antes de tentar concertar pola súa conta entrevistas cos diferentes profesores/as do curso. Deste xeito poderán ser mellor atendidos.

*Educar é unha tarefa conxunta que require a participación tanto das familias como do profesorado e é por iso que os animamos a que colaboren connosco en procurar un mellor funcionamento do centro que se traducirá nunha mellor formación do alumnado.
*É tarefa das familias estar pendentes das entrevistas de titoría, da xustificación das ausencias e atrasos, das datas de entrega de notas, cartas, circulares, avisos dos titores, e incidencias do calendario escolar.

*Tamén os animamos a que participen na ANPA ou no Consello Escolar onde poderán expor as súas iniciativas, suxestións ou queixas dunha forma máis efectiva.

Telegram Sánchez Cantón  Facebook    Twitter  You Tube Calendario de actividades

Última modificación: Venres, 16 de Outubro de 2020, 19:07